Skočiť na obsah

Uhádnite film z obrázku


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Pred 5 rokmi...
  • Pred 2 mesiacmi...

Ano, prvé stretnutie Terminátora s ľuďmi, hore je pôvodná scéna z filmu z roku 1984, druhá je z Genisys natočeného o 31 rokov neskôr. Všetko bolo rovnaké, len sa herci vymenili. Hore v strede je nedávno zosnulý Bill Paxton, jediný herec, ktorého zabili Terminátor, Predátor a Votrelec :) Len jedna vec mi nesedí, prečo nemajú aj rovnaké účesy, ale predpokladám, že to bude asi preto, lebo v Genisys sa tá dejová línia trochu zmenila, tak možno to malo vplyv na vizáž niektorých postáv.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

nj... to je presne taká pytlovina, aké nepozerám, ale odkiaľsi si pamatám v tejto podobe tohto herca, a herca ako takého, je to Billy Bob Thornton :)

film som si k nemu dohľadala, Bad Santa :) a žasla som, že aj toto už bude mať pomaly dvadsať rokov... :ohmy:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no dobre, dám sem jeden môj obľúbený...
jeden z takých bežných vecí, ktoré môžem pozerať do nemoty, príbeh ako kniha je prečítaný xkrát a film k nemu ykrát, až na malé výnimky takmer kopírovaná predloha...
jeden z tých, ktoré proste môžem :)

 

1.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov