Skočiť na obsah

Komunálne voľby


Sniper

Odporúčané príspevky

Ja som dnes zavolil, primatorku zenu a zupana ten co tam bol, poslancov ,al somich kruzkovat 11 , kamarat tu bol koho ma kruzkovat napis cisla, som isiel von pofajcit, 2,5,11,12,16,18 tam napisal,mam to vhlave, nejakych som tam pridal snad nie via ako 11.  U poslancov do vuc, som  tam aj tak nemal nadcim spekulovat, Jelsavskeho primatora a dvoch co sa biju o revucke kreslo. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 hours ago, Tomáš said:

Aaaale iba to som myslel že brat býva v dedine 25km od mesta a volí v mestskej časti ktorá sa ho natýka keďže tam nežije

No a? Ziadny paradox, normalna vec, nic vynimocne a paradoxne. 

To si tam vhodil listok zo svojim menom, ze tak pozujes? :happyroll:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pozerám predbežné výsledky voľby županov, a vzhľadom na to, koľko jedu a nenávisti za uplynulé dva roky vychŕlila naša boľševicko-fašistická opozícia spolu so svojimi nohsledmi, ktorí by na asociálnych sieťach za svojich polobohov aj duše obetovali, tak som čakal, že to bude lepší výsledok.

  • BA - s prehľadom vedie Droba (SaS/PS)
  • TT - Viskupič (OĽaNO, Nova) má náskok 10 perc. bodov
  • TN - Baška (Smer, Hlas) vyhrá bez problémov - tu nemal ani poriadneho kandidáta a náš kraj je celý akýsi na hlavu (smerácky)
  • NI - Becík (Hlas, Sme Rodina) by mal vyhrať
  • ZA - Jurinová (OĽaNO, KÚ) - má náskok cca 10 perc. bodov
  • BB - Lunter (NeKa) - výrazne vedie
  • PO - Majerský (KDH, Sme Rodina) - zatiaľ tesne vedie pred smerákom Kaliňákom (nie, nie je to ten recidivista)
  • KE - Trnka (KDH, SZÖVETSÉG) - zdrvujúco vedie

Čo ma obzvlášť teší, tak fašisti utrpeli debakel, najviac má zatiaľ Suja v BB (niečo cez 12000) a v PO Mazurek (niečo cez 11500)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

U nás v Trnavskom sme všetci na juhu dali p.Berényiho lebo je maďar a ako menšina držíme spolu. On je ten človek ktorý oroduje za cestu ktorú potrebujem. Doteraz bol vicežupan a pravdepodobne to tak aj zostane.

V Trenčianskom viem že je to nejaké smer-om zahádzané lebo kamoš z Bánoviec ani nebol voliť lebo že to tam je samí smerák a on ich neznáša.

Neviete niekto kde viem pozrieť kto vyhral starostu v obci Váhovce? A že kto tam kandidoval? Neviem sa dogoogliť vždy županov ukazuje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Unas dopadli takto.

https://www.revuca.sk/download_file_f.php?id=1757396

Opat som si nezvolil starostu, aspon uvidime, ci dokaze postavit tu halu, ja pochybujem. U nas je druhy najpopularnejsi politik casnik v krcme. Treti je zmrzlinar. Neviem ci si pamatate, niekedy tu bol australcan(povodne ucitel z Prievidze) z australie a hladal zmrzlinara. Ja som mu odporucil toho 3jku. Do australie isiel jeho brat. Policajti neuspeli,bolo ich 3,4 ,vlastne kto ma titul JUDr,Mgr, okrem tej pravnicky co zvolena bola.

Policajti dostali o trosku viac hlasov ako fasisti.200 vs 500 na zvolenie bolo treba 800.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Môže byť že v dedine kandiduje iba jeden starosta? Lebo najprv som myslel že to je len chyba na stránkach ale všade ukazuje len víťaza. Potom som pozrel aj také že kde sú všetci aj tí ktorých nezvolili a iné dediny mali aj troch a pri Váhovciach bol uvedený stále len ten jeden. Len potom aký význam majú voľby keď kandiduje niekto sám? Veď ak nemá oponenta, jasné že vyhrá. To mohol rovno predĺžiť funkčné obdobie a volilo by sa len do zastupitelstva.

Nevyhral ten ktorého som chcel. Primitívni ľudia obývajú mesto čo sú proti rozvoju. Mne sa páčilo keď sa všade stavalo, išli developeri, stále bol rozvoj. Len tí unudení dôchodci sú furt proti tomu a tak si zvolili iného. Nech idú do lesa keď chcú žiť v zaostalosti. Všetko brzdia petíciami. Neznášam takých ľudí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ano môže byť len jeden kandidát a boli obce, kde dokonca nekandidoval nikto. To nie je žiadna povinnosť kandidovať, nežijeme v totalite, voľby sú dobrovoľné. A predĺženie mandátu môže nastať len ďalšími voľbami. To by mal vedieť každý primitív aj ten v Galante.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V Bánovciach nad Bebravou vyhral kamošov bývalý šéf. Vraj je šikovný. V Trnavskom kraji zostáva všetko po starom. 

Len je to sranda lebo ak by nebol súper tak automaticky vyhráva. Jedine že by mal nula hlasov ale aj keby ho nevolila celá dedina tak by dal hlas sám sebe a má to zaručené.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Za poslancov do VUC za okres Revuca boli zvoleni revucky primator, jelsavsky primator a nejaky madar z Tornale.

Toto su vysledky len za Revucu mesto. V Jelsave dostal 550 hlasov, u nas cez 1 000,myslim toho pana Kolesara, ktore ho som volil aj ja. Ale ziskal 1 600 hlasov asi v 40 obciach v okrese. Teda zvoleny by bol aj bez hlasov z Revucej. Celkovo mal cez 3100,teda je oblubeny.

Keby boli volby do NRSR podla obvodov a Revucky okres poctom obyvatelov z Gemera mal by" pravo" na jedneho poslanca bol by to tento. On by zvoleny bol. Tych dalsich 4 nech si rozvolia RS a RV. My by sme tam len zakibicovali, ale isto by nebol zvoleny primator Rimavskej Soboty(Simko), co obhajil svoj post, mal  cca 3 000 hlasov. Nas mal cez 2 200. Za RS by boli zvoleni ini.

Tabak vcera dosala 200 hlasov z 41 000 moznych. Chce to byt prezidentkou, lebo na politiku sa hodi.

Citát

 

Včerajšie komunálne voľby to potvrdili. Obskúrne postavičky, ktoré sa dokážu zviezť na kandidátkach politických strán, sú v situácii, keď majú vystúpiť samy za seba, v prevažnej väčšine neprijateľné, úplne smiešne a v plnom rozsahu diskvalifikované z verejnej služby.

A to je tá najlepšia správa za veľmi dlhý čas.

Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/23057317/keby-sa-dnes-v-martine-malo-zist-dvesto-osobnosti-kto-by-to-bol.html

 

kolesar.png

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

RV je čo Rožňava? Tí už niesu náhodou Košický kraj? Lebo RA a RV môže byť aj Revúca aj Rožňava keďže obe to majú v názve. Na wikipédii už vymazali zoznam EČV podľa okresov keďže od 1.3.2023 sa to mení a už to budú náhodné kombinácie písmien. Ale ľudovo to stále zostane že RS ako Rimavská Sobota atď. Vy ste BBSK župa že?

V našom Trnavskom kraji vo Váhovciach kandidovali traja starostovia p.Forro a p.Szalay ale z ďaleka vyhral p.Kubica čo tam je už dlho. V Kračanoch aj Lehniciach kandidovali sami tí čo aj boli takže tam sa nič nemení. V Trsticiach opäť vyhrala p.Eva mladá šikovná baba čo bude jej druhé obdobie a jej protikandidátka bola manželka automechanika čo mi predal tú modrú felíciu za 150€ kedysi a opravuje nám staré autá.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

RV je Roznava okres, niekedy aj Revuca mesto patrila do okres Roznava(teda VS kraj, my aj mame vychodoslovensku energetiku,ci vodarne ved aaj najvacsie zriedla su pdo muranom,ta voda tecie mozno az po Roznavu, ze su rury natahane), Tornala stredoslovensku aj energetiku aj vodarne), teda do Vychodoslovenskeho kraja. Tornala, co je sucast teraz okresu Revuca, zas patrila pod okres Rimavska Sobota. Ale tie tri okresy su spadaju pod historicku cast Gemer. Mentalne ani Roznava nepatri pod vychodniarov, ako podla mna ani Poprad. Ale to je historicky Spis.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie ja som volil Luntera,asi prvy krat,pred 4,ci 5timi rokmi nie. tam somzrejme nevolil,ci niekoho ineho. tie zupy,ci niekedy sa volali stolice,asi boli geograficky ine.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Historické_župy_na_Slovensku

https://www.wikiwand.com/sk/Región_(tradičný,_Slovensko)

Tu je nejaka neoficialna mapka regionov a Poprad je v regione Tatry. Ale samotny Poprad vznikol spojenim 6 mesteciek,ci dedin. A jedna sa vola Spiska Sobota,tam je asi aj dnesne namestie,iste aj inde su mensie. Len mne nepasuje ,spojenie ze Poprad su vychodniari,ako niesu revucania ani roznavcania. priklad zas Revuca nieje to iste mesto ako pre 40 rokmi. Pocet obyvatelov sa zvysil z 3000 na 13 000 za 10 rokov,a to spol Slovenska aj z Ukrajiny ci Madarska.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Poprad

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Toto som o Poprade nevedel. Ja som vedel že mesto vysoké Tatry vzniklo prepojením viacero dedín. A teraz aj mestské zastupiteľstvo a primátor fungujú ako samospráva. Bola reč o zreorganizovaní krajov, ale nikdy sa to nikam neposunulo. Aj volebné obvody chceli prerábať ani to nevyšlo. Ani ja som nikdy nemal pocit v Rožňave že som medzi východniarmi. To skôr Sobrance, Bardejov, Michalovce tam som mal taký pocit. Ale pri Košickom a Prešovskom kraji to ináč spraviť nevedeli lebo žiadne väčšie mesto tam nieje. Maximálne ten Poprad dať ako krajský kde by bola Spišská Nová Ves, Kežmarok, ako región Tatry. Ale pri Košickom kraji čo dať? Tam fakt od Gemeru po hranice s UA nieje žiadne väčšie mesto. Tam kandidovala tá Soročinová sympatická šikovná mladá žena. Ale velmi hlboko skončila. Ale ten Trnka je OK lúbili sa mi jeho plány. Náš Trnavský kraj je taký čudný tvarom že tenký podlhovastý a ťahá sa od CZ hranice po H hranicu. Ten región nepasuje spolu mentalitou ani kultúrne. Veď záhoráci a maďari? To mali spraviť Komárniansky alebo Novozámocký kraj a Trnave nechať Hlohovec, Piešťany, Sereď, Záhorie… Tí sú predsa k sebe bližššie aj kultúrne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ved ucit sa budeme do smrti. Mesto Vysoke Tatry  ma rovnaku rozlohu ako Bratislava. Aj elektricku obe mesta maju. Ta vysokotatranska je dokonca spojena s mestom Poprad a obcou Strba. Teda viac ako mestska elektricka. Si vies predstavit,ze by bola elektricka do Senca, ci Galanty?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jeho otca som nevolil, tohto mladeho ano. nebolo koho. Inak to asi nieje ko..,ako si zvolili v NT. 

https://dennikn.sk/3089209/novy-zupan-ondrej-lunter-zda-sa-mi-akoby-bola-hanba-rokovat-s-pellegrinim-video/?ref=tit

Fasistu sme volili  aby porazil Smerka(vreco zemiakov). Nitra preco toto volli? Lebo je taka.

Inak prenas dobre cesty dolezite su. Kotleba dal novy svalt medzi cigansko madarskym aj slovenskymi obcami (teda je tade je po rovine jednoduchsie ist na Roznavu ci Kosice), a tento opravil cestu na Poprad, na sever. Ktora bola zrutena.  Na Brezno opravil cestu stat. Pre nas su dolezite cesty a ide to k lepsiemu. A ty zupani natych cestach  2,3 triedy spravili viac ako stat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov