Skočiť na obsah

Komunálne voľby


Sniper

Odporúčané príspevky

Boli ste dnes voliť primátorov, starostov a poslancov?

 

Koho ste volili a prečo?

 

Beňovú, Ftáčnika,

 

 

to je šetko, viac som nekrúžkoval...

 

 

a prečo? Lebo otec povedal, že tak doporučuje... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som nebola volit, nevedela som koho, ani nasi neboli, ani brat....taka vseobecna apatia :lol:

 

 

 

ale prave som sa dozvedela, ze moj krstny vyhral volby a stal sa starostom ;) ;) a tiez ujo mojho priatela :) :) hehe, haluz ;)

 

 

samozrejme nie v Blave, ci inom vacsom meste, jeden v Bidovciach (pri Kosiciach) a druhy v Mocenku (pri Nitre) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nebol som, pretože v komunálnych voľbách voliť podľa straníckej príslušnosti je podľa mňa somarina, teda aspom u nás, a vôbec som nemal prehľad o tom čo ktorý kandidát ponúka

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dufam ze nevyhra Kralik alebo Saktor

Saktor :)

 

 

V Bratislave by mal vyhrať Andrej Ďurkovský (KDH, SDKÚ-DS) a starostom Petržalky by sa mal stať Milan Ftáčnik (Smer-SD).

 

V Banskej Bystrici sa k moci dosral bývalý predák odborárov Ivan Saktor (Smer-SD, SNS a Strana zelených).

 

V Košiciach vyhral František Knapík.

 

V Nitre bude primátorom Jozef Dvonč (Smer-SD, KDH, SNS, SF, HZD).

 

V Prešove je nový primátor nezávislák Pavel Hagyari.

 

V Trenčíne zostáva Branko Celler (SDKU-DS, KDH) :) ináč medzi poslancami bude aj bývalý brankár Dukly a SR Edo Hartmann.

 

V Trnave je primátorom opäť Štefan Bošnák.

 

V Žiline vyhral Ivan Harman SDKÚ-DS, OKS, KDH, SF), tzn. Jano Slota (SNS, Smer-SD, ĽS-HZDS) prehral :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

super. Bystrica dojela. dementni sprosti Bystricania, bodaj ich niekto nakopal, uz 3 obdobia po sebe zvolia debilov a absolutne svine.

 

ten Presov je fajn, Hagyariho dcerku poznam. On je vraj vpohode typek.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Primátorom Partizánskeho zostáva aj na ďalšie funkčné obdobie Ján Podmanický. Vo voľbách kandidoval za koalíciu Smer-SD-SNS-SF-ANO. Získal 2 784 zo 6 296 platných odovzdaných hlasov. V Partizánskom bolo registrovaných 20 125 oprávnených voličov, čo znamená volebnú účasť 31,28%.

 

- mmm MôžByť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ze mestskú časť Stupavy, kde bývam, sa stal poslancom Braňo Ondruš - býva tu dokopy asi pol roka vo svojej supervile ...

tak ja už vážne prestávam rozumieť svetu :) :lol:

 

určite všetky staré kravy milovníčky telenoviel ho boli voliť ... je mi z toho na blitie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bol som bol ako podpredseda vo volebnej komisii v okrsku BA V - c.7, popritom som si tiez odvolil (asi tak ako napisal axel).

 

Jedine co ma nahnevalo bolo, ze v komisii kde som volil (9) bol nekompetentny predseda ktory porusil niekolko zasadnych veci (odpecatenie urny pred hlasovanim, zbytocne rozpustenie komisie, praca pod vplyvom alkoholu). Nasa komisia bola na tej istej chodbe takze som mal moznost sledovat dianie, prisli z vyssej volebnej komisie a boli tam samozrejme problemy. Neviem ci moj hlas ako aj hlasy ostatnych z toho okrsku nakoniec boli vobec platne, ale kedze vyhrali moji kandidati tak mi to az tak neprekaza. No ale co sa dnes deje v tychto komisiach je niekedy fakt hroza. Nechapem ako sa take individua dostanu do komisie a toboz byt v nej este predsedom...

Len taka mala pikoska z volieb z mojej strany. =p

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov