Skočiť na obsah

Komunálne voľby


Sniper

Odporúčané príspevky

Jasne, ze ano! VOlil som Luba Paulovica, urcite toho herca vacsina z vas pozna. A aj volby u nas vyhral! Preco som ho volil? Lebo toho stareho tlsteho chrapuna, ktory robil podivne praktiky v dedine somm uz nemohol ani vystat!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 rokmi...

ten článok je pekný

jeden z najlepších, krátkych a výstižných k téme, ale zasa to nie je až také jednoduché, hlavy občanov sa tým nezmenia, a stále sa bude voliť sused doktor : )

 

ale o to asi ani tak nejde ... sused doktor nebude rozumieť tomu, o čom sa rokuje, a vždy sa tam v komunálnych voľbách zato dostanú aj ľudia z politiky, ktorí vedia, a ten pocit, že "každý", / takmer každý / kto sa dostane nad plebs, po čase zabudne, odkiaľ vyšiel, v ľuďoch žije

to je jedna vec, druhá je tá, že ľudia sa aj tak dosť sklamali vo viacerých zvolených, a ani autor článku neponúka recept, ako sa toho vyvarovať ... to asi ani dosť dobre nejde

nejde ani tak o údržbára či smetiara, skôr o to, že hlavne v menších mestách, v okresoch si ľudia vidia do hrncov, a ten pocit - ide sa tam nabaliť - je medzi ľuďmi často pravdivý ... len riešenie nikde ... hm ?

 

 

mimochodom, tento rok ma lapili traja známi, ktorí zbierali podpisy, aby mohli kandidovať, o jednom viem, že sa veci rozumie, o jednej viem, že nie, o jednej viem, že by bola ten typ zatvárača kontajnerov ... podpísala som to všetkým trom, poznám ich, ľudia sú to dobrí, ale voľby sú iná vec : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

V Trenčíne budem voliť nezávislého kandidáta. Súčasný pravicový primátor mal 7 rokov na splnenie sľubov, okrem presadenia vlastných záujmov a vyrobenia 30 miliónovej sekery ma v ničom inom nepresvedčil aby som ho volil znovu. Tak dúfam, že v TN budeme mať nestraníckeho primátora.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som zvedavy, ako to dopadne v Bratislave, pretoze ten vyber je viac ako zly, herecka, komunista, alebo attention whore. Pravica si za svoju nominaciu zasluzi poriadny kopanec, nech si rychlo uvedomia, ze ich volici nebudu bezhlavo volit koho si oni zmyslia tam postavit.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

az tohto roku sa veci pohli tak, aby aj mna presvedcili k ucasti na komunalkach

 

je tu osoba, ktora pohla veci konecne nejakym smerom, na rozdiel od doterajsieho primatora, ktory len sedel na riti, a jedinu aktivitu som postrehla, ked zacal rozposielat po schrankach svoju odu na zivot a la primator, plnu ohovaraciek a spiny na potentionalnu vitazku

  • Pridať bod 1
  • Odobrať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Že to bude súboj Celler vs. Rybníček si uvedomuje nielen SMER.

 

Akosi sa mi nepozdáva, že SMER sa vtiera Rybníčkovi, svojim voličom odporúča aby ho volili. Nakoniec to bude vyzerať tak, že som volil toho koho SMER podporil :hahaha: <_<
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov