Skočiť na obsah

cizy

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 27
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • arwiel

    5

  • nutrinka

    3

  • cizy

    3

  • Duda

    2

Top prispievatelia v tejto téme

takéto rekapitulácie neveľmi robím ... lepšie povedané, keď už, tak rekapitulujem priebežne ...

keď sa niečo nedarí, dá sa povedať aj v júni, že tento rok je akýsi nanič

keď sa so mnou dejú veci ako s Alenkou v ríši divov, nie je problém si to povedať hocikedy

keď vyrobím zasa nejakú poriadnu hlúposť, nie rok je na vine, ale zrejme ja

 

je to možno tým, že nevidím v poslednom dni roka či v prvom dni roka ďalšieho nič výnimočné ... akurát keď majú všetci dovolenky, my máme najviac práce, a hneď sa všetko začína odznova ... nedá sa postáť...

 

ale aj mimo tejto práce ... nikdy som si nedávala žiadne záväzky, pretože nielenže to málokto dodrží, ja by som to nedodržala určite

veci sa nedejú podľa mňa rokom ... dejú sa, pretože sa my vyvíjame, dospievame, pribúdajú roky, starneme, či chceme či nie ... nadobúdame skúsenosti, meníme sa, menia sa veci okolo nás, veci sa dejú

 

čo pripúšťam, to je možno zmena podľa čínskeho kalendára ... ale ich rok zasa nezačína ako náš ...

rovnako ako kedysi naše počítanie roka začínalo prvým aprílom ....

 

takže poviem, že toto je teda rok ... ? možno to poviem už v apríli ... :lol:

 

nerada rekapitulujem, nevidím v tom veľký význam ... spomínať spomínam, často ... ale rok je v tom nevinne :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kdesi som počula takýto výrok:

 

"Zamysli sa nad tým, čo všetko si tento rok prežil... ak sa ani raz nezasmeješ, či nevyroníš slzičku, potom si tento rok vôbec nemusel žiť..."

 

ono to tak na Silvestra na mňa chodí, že si rekapitulujem, ale teraz ešte nie...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tento rok môžem hodnotiť ako pomerne úspešný.

 

V januári som sa definitívne na niekoho... vykašlal. Február nebol asi ničím výnimočný, ale v marci úspešne odštartovalo fórum. V apríli som spoznal niekoho, kto mi pomohol zabudnúť na veľa vecí z minulosti, a v máji bola akcia v Čachticiach. Potom prišlo leto, tam si nespomínam na nič výnimočné, taký neutrál. V septembri začalo niečo úplne nové čo trvá dodnes :lol: Medzitým v októbri sa zopár vecí zvoralo /nie v súvisloti s tým čo začalo v septrembri), ale v novembri sa to vyriešilo. Tak už len ten december treba doraziť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak ruzne... aj dobre veci aj zle sa stali... nieco bolo uplne ze skvele a nieco uplne ze nahovno...

takze taky priemer...

akurat mi je luto, ze uz niesu leta ako volakedy, ked to bolo 2-3mesiace dennodennej zabavy :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Tento rok sa mi celkom vydaril. V škole sa mi dobre zadarilo proste všetko OK len to rýchlo ubehlo.

Cez prázdiny to bolo najlepšie až na ten koniec. Brigáda sa mi skončila tak, že sme sa s vedúcim pohádali a vynadali si do špinavých zlodejov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Januar - Blizi sa koniec skoly...skusky uspesne za sebou. S babenou si nerozumiem.

 

Februar - Nic vynimocneho...zacal sa dalsi semester...a moje posledne dni volna a uzivania si slova prazdniny a potom uz len 40 rokov makat. Volno som mal preto, lebo sme mali povinnu prax...vybavene tak, aby som si uzil aj oddych :) S babenou je to uz kriticke

 

Marec - Rozchod s babenou...nostalgia, smutok, ale i radost a stastie...pocit volnosti a radost z toho, ze som sa dokazal s dotycnou osobou rozist. Zivot sa tuto zacal obraciat a nastava novy smer

 

April - Dal som sa dokopy s mojou dlhorocnou priatelkou...doteraz sme spolu a zatial nam to funguje...uz len dufat, ze to aj vsetko dobre dopadne :) Nova era...stastie a radost

 

Maj - Stresy zo statnic a zaverecnej prace...priatelka ma taktiez problemy v skole...riesime to a snazime sa dohnat veci do uplneho konca.

 

Jun - Skusky, zapocty, diplom, koniec skoly a posledne moje prazdniny v zivote!!! Ten pocit, ze uz nikdy viac bolo viac ako neprijemne...ale taky je raz zivot. Nasiel som si brigadu a spolocne s priatelkou sme makali na letisku.

 

Jul - Makacka pocas prazdnin a uzivanie si leta :lol:

 

August - To iste + priprava na novu skolu a + hladanie stalej prace

 

September - Nezamestnany a hladanie si prace.

 

Oktober - Najdenie prace...perfektny job a ide aj skola...uz len vydrzat

 

November - Zacina sa to kopit vsetko, ale este sa to zvlada. Pracu uz mam, studovat este studujem, kurzy robim a mam aj priatelku...American Dream......bojim sa ale tej vety, lebo prave vtedy sa zvyknu veci zvorat.

 

December - Nastastie prebehol kompletne bez komplikacii...vsetko v najlepsom poriadku...a uz sa tesim do Noveho Roka...a aj nie, lebo skusky sa blizia

 

 

Z tychto malo viet ale clovek aj tak nezisti, ze ako vlastne ten moj rok prebehol...ale uzavriem to tak...ze som dusevne uz vycerpany a cely tento rok som nebol ani raz uplne uvolneny...Predsavzatie do Noveho Roku..."Aspon raz si oddychnut a mat od civilizacie aspon na tu chvilku pokoj a klud"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tento rok bol plny kontrastov...

nemal som dievca, zomrela mi babka

 

na druhej strane bol pekny

uspesna maturita, prijimacky, skola na ktoru som chcel ist, super spoluziaci (aj gymplovi aj VS)

 

a fajn zazitky (splav, dozvuky, chaty, stretka)

 

tento rok hodnotim tak na 2ku....

 

od roku 2002 je kazdy parny rok horsi ako neparny, tak verim ze 2007 bude dobry :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

január - apríl...čo som sakra robila v tejto dobe??? :)

máj - jasneee, čachtice ;)

jún - jasneee, balkón ;)

júl - no neviem :)

august - hehehee, to bol mesiac :lol: najlepší mesiac v roku, má pre mňa špecifický význam, pretože pár dní na ecotopii, kde som postretala samých alternatívcov, mi zmenilo život ;) /a naučilo ma to, že keď mi raz povedia, že sa ide stanovať, tak by sa aspoň spacák patrilo zobrať ;) /

september - december ... obdobie začiatku zmien, vcelku v pohode, hlavne, že už to je za mnou

 

celkovo asi 2

 

nový rok bude v znamení konca a začiatku, tak prajem sama sebe, nech v zdraví /a s čo najmenším počtom poalkoholických bolestivých stavov/ dožijem

/moja prvá rekapitulácia roka v živote/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

týchto posledných pár dní je horších a horších, nech už skončí tento rok, aby som začala odznova, nejak inak, nejak novo

 

keď to takto pôjde ďalej, ešte to z tej dvojky na 3- prehodím do zajtra večera :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Januar-maj: Sukromne inferno, vela prace a odriekania ale aj kusok zabavy.

maj-jun: Ihly v nervoch z prace, ktoru som napisal a na ktoru skolitel nemal cas, kopec zodpovednosti a na prelome aprila a maja MAXIMALNE dobra sprava o presidleni fakulty do civilizacie, cize do Zvolena a bavenica s deckami.

jul-august: Stahovanie, nervy v p***, kopec terenov sa podarilo spravit, praca napredovala aspon v tomto smere o velikansky kus napred.

september: Prva opica po 16-tich mesiacoch, dalsie stracanie nervov a stabilizacia vo Zvolene. Unava. Ruky, chrbat, telo uplne vycerpane.

oktober: Posledna kvapka, kvestora by som poslal na nutene prace, je to (cenzurovane)! Zacal semester, konecne je sranda, pridelili mi kamosa na izb za spolubyvajuceho. Zacina byt PRIHORUCO ohladom pisania clankov....

november: Nitra. uz od oktobra som kolega s davnym kamaratom a hned na prvej konferencii sa prejavil ako este zvedavsi odo mna! Misia do Trencina a konecne funguje auto, rodicia sa uz koncom oktobra vratili do UK.

december: Od septembra sefujem s dalsimi PC miestnosti na intraku, ale az teraz si to zacinam viac uzivat. Rozhodujuci zlom, konecne som obhajil minimalku a hned nasleduvny den bola sluzobka do Nitry za jednou odbornickou. Koncom mesiaca nuda, nenormalne problemy zaspat a nepochopitelne skraty v hlavach niektorych ludi...ludi? Bohaty Jezisko. prvy let vobec za rodinou do Anglicka. Kamosi daleko. Vela zazitkov.

Co sa zlepsilo: Vztah s kamaratkou.

Co sa zhorsilo: Vztah s niektorymi ludmi.

Co sa zmenilo: Nezvyknem sa nastvat za malickosti, ale cim dalej si zacinam uvedomovat, co neznasam a co mi ludia robia a vtedy sa dokazem vytocit za vsetky momenty, kedy by som mohol povedat aspon jedno sproste slovo a nepovedal som. Celkovo ochladenie smerom ku okoliu. S vynimkou niektorych specifickych ludi, ktori naopak dostavaju zo mna to najlepsie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

stihla som byť deflorovaná, to je asi tak všetko, čo si budem z roku 2006 za pár mesiacov pamätať :lol:

 

nestihla som pretiahnuť informatikára /sakra, už mám iba päť mesiacov na to :) :) /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

stihla som zazit asi tolko veci naraz, co sa len malokomu podari...nad niecim som plakala a zialila, nad niecim sa smiala a uzivala si to

- ist do UK a zazit kopec novych veci

- dat si urobit tatoo

- zarobit money a dokazat nasim ze to dokazem aj sama

- sa zdokonalit v mnohych veciach ;)

- klamat viacerym ludom do oci :lol:

- pribrat nehorazne mnozstvo kil a nasledne to zhodit, na co som patricne hrda

- so strasnou kocovinou vyslapat najvyssi kopec Beskyd :)

- padnut do zamrzleho rybnika

- pokazit si digitalny fotak

 

nestihla som:

- povedat niekomu ze ho mam rada...uz mu to ani nikdy nepoviem ;)

- podobne ako cizy, naucit sa schopne varit :)

- ucit sa ;)

- zajazdit si poriadne na koni

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov