Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

V tvojom veku fakt netreba robiť unáhlené závery.

Vzťahy, ktoré môcť považovať za vážne alebo aspoň za povšimnutie, prichádzajú neskôr. Keď si to všetko premietnem do minulosti, tak vážny vzťah som mal keď som mal až 22 rokov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 1 rokom...

páči sa mi, ako na ľuďoch vidieť, keď sú zaľúbení, ten ich úsmev je potom úplne nákazlivý :lol:

 

a neviem či niečo nie je vo vzduchu, pretože za posledný mesiac-dva, sa drtivá väčšina mojich kamarátov zaľúbila a popárila s niekým, to keď prídem domov, vždy sa spýtam, kto ďalší si teraz našiel frajerku, kamarátky zo strednej sa zas teraz zamilovávajú na výškach a keď ich stretnem, tak sú vysmiate od ucha k uchu. a som si všimla, že všetci tak žiaria, opeknievajú :)

no fasa, normálne z nich sentimentálniem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 rokmi...

Keď som bola zamilovaná, skladala som si texty k pesničkám, hrala na gitare, chodila ako bez duše ( v tom lepšom slova zmysle ) dá sa povedať lietala v oblakoch...a keď som prežívala rozchod takisto: texty k piesňam, ale smutné...

 

Láska je krásna...

 

začala som čítať túto tému v domnení, že to je pre mladých, čo už ja, staršia tetuška...ale ono sa to tak pekne číta...dočerta, indiana, veď ty si ako ja! Aj ja som vyjadrovala svoje pocity v básničkách, pesničkách, na klavíri...tak vznikla aj jedna z mojich najdlhších a najromantickejších skladieb. Aj dnes, keď si ju občas zahrám, si spomeniem na tých mojich sladkých 17 a na tú lásku na diaľku, vďaka ktorej tá skladba vznikla.

ešte aj pre môjho starého som kedysi zložila pesničku, ale nikdy som mu ju nezahrala, nedokázala som sa až tak otvoriť. a ani nikomu inému.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ó, tak toto sú skutočne krásne láskové počiny, vy dvaja :yes_yes:

 

väčšina sa tu priznáva pri zaľúbení k hľadeniu do blba a usmievaniu bez rozumu a k poklesu intelektu, a hľa ... títo skladajú piesne a básne :klobuk:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

noo, a pri jednom rozchode som tých básničiek naskladala snáď do celej zbierky. Jedna z nich začínala nejak že

Život je jeden dlhý tunel

plný sadzí a tmy

kde jak klbko sa rozvíjajú

tie najkrásnejšie sny

 

a ďalej si to nepamätám.

 

A ešte text (hudbu sem asi ťažko napíšem) - aspoň začiatok - k jednej takej pesničke:

Kroky túlavé máš, a ja len pozerám, pozerám

ty už odchádzaš a ja smútok v očiach mám

stojím a hľadím za lesy v šíru diaľ, v šíru diaľ

tam niekde teraz si, zub času mi ťa vzal

kde láska vzniká, tam zachádza

do diaľky ťa vždy odprevádza.

 

a ďalej už by som sa musela kuknúť do môjho 30 ročného hosipára...ale zahrať to ešte viem. Dodnes nikto netuší, čo tá pesnička znamenala a ako vznikla. prosto je.

 

Ale básničky ma napadajú aj keď ma niekto či niečo extrémne naštve, či na rôzne komické i nekomické situácie či už v práci alebo hocikde. Božíčku milený, v špitáli som sa niečo naskladala básničiek, mňa šlo uchytiť a kolegyne sa šúľaliale relax to bol dobrý.

Aj na zaláskovanie je to to najlepšie.

Ve´d nakoniec aj takí géniovia ako Beethoven, Puškin, alebo aj náš Sládkovič tvorili krásne veci, keď boli zaláskovaní. Keby nie lásky, bolo by ľudstvo ochudobnené o kopu pekných diel.

:srdiecko2: :srdiecko2: :srdiecko2:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bolo to po bolestnom rozchode....tam som hladel do blba ale neusmieval som sa. Ešte šťastie, že aj dnes, po 30 tich rokoch sa občas stretneme,vyobjímame, prípadne prídeme z manželkou na návštevu, pokecáme....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

noo, s jedným mojím bývalým, ktorý si asi pol roka po mojej svadbe vzal našu spoločnú kamarátku, sa tiež vieme porozprávať a nemáme s tým nijaký problém.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nááá, čo tu máme lyrické okienko ? no dobre, máte to mať :)

Pohľadenie

 

Keď pohľadenie* iskry rozfúka

plameň vyskočí kúzelníkovi z klobúka.

Kto, čo, uhasí ten plameň v nás ?

Snáď pomôže na popáleniny masť ?

 

* pohladenie pohľadom

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

.... o to precítenie mi ide :)

 

láska sa na nás nejako podpíše.... a všetci s tým máme skúsenosť .... ako sa na nás láska podpíše ?

 

čo s nami vlastne porobí ? to prvé zoznámenie, zamilovanosť ?

 

... ja sa usmievam na svet, a usmievam sa do steny, a usmievam sa len tak pre seba, a usmievam sa na cudzích ľudí, a hľadím len tak do vzduchu a usmievam sa... :)

 

nie som schopná to ovplyvniť .... :)

krásny okamih :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Podobny status ako 8 rokov dozadu.

 

Chyba mi laska, pritulenie, ta blizkost. Clovek, ktory ma bude lubit.

 

Akosi ale tomu prestavam verit. Vidim okolo seba iba same lzi, pary ktore na prvy pohlad vyzeraju stastne, na pozadi bezi skaredy obraz tejto doby.

Ludia si nevazia jeden druheho, nemaju problem s neverou.

 

Ma clovek potom tuzit po laske?

Asi si kupim macku, a po veceroch budem hladit ju..

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ono celkovo tento rok 2015 je akýsi debilný, čo sa týka vzťahov, takýto failed age nepamätám. Už začínam považovať za úspech, keď sa s nejakou ženou dohodnem na káve..... kino, to je už veľký úspech a všetko to ostatné od držania za ruky až po ... to je už len v úrovni utopistického sci-fi čo by ani Špílberg nenatočil :zubiska: Chvááálabohu, že už je október.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov