Skočiť na obsah

Príbehy zo záchodov


Sniper

Odporúčané príspevky

No, pridám aj ja niečo.

 

Môj drahý pracuje vo firme, kde sú montérky pracovným odevom. Nuž a nutne potreboval odskočiť si na WC...vletel tam, traky zhodil dozadu, stiahol gate a ááááááááááááááá stihol.

Lenže...zistil, že traky skončili v hajzli a nesú stopy jeho činu. Musel ich odtrhnúť, ak nechcel chodiť "vyvoňaný".

 

 

Syn zase, keď mal 7-8 mesiacov, sedel s holou riťkou na koberci a hral sa v obývačke. Bol teplý deň, tak sme ho nechali, nech sa vyvetrá. Ostal ticho, tak to znamená, že vtedy deti treba skontrolovať, čo robia. A robil!!! Natieral sa hovienkom od hlavy k pätám. Nevedela som čo skôr, či sa smiať alebo ho ísť ratovať a umývať.

 

A na záver : Ani jedno hovno nie je dokonalé. Každé má svoje muchy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

Ja som takto išiel zo školy a chytilo ma nutné nutkanie :) .V tej dobe sa v zime nosili také cvernové pančucháče - unisex /chlapci,dievčata vsjo rovno/.Jak som nestihol dobehnúť,tak bobky čo som ich vypustil do tých pančucháčov sa pregúľali v celku až po moje členky .... som prišiel domov a doma bol len tatko.Dodnes deň vidím ten jeho bezradný výraz,keď pochopil,že je to na nás dvoch sa s tým vysporiadať :lol:

Ešte upresním,že som bol prvák na ZDŠ,aby ste si nemysleli,že som v takomto stave chodil zo strednej školy :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Pri jednej rýchlej návšteve takého zariadenia, ako je na tvojom obrázku som zažil šok. Usadil som sa, a až potom som si všimol, že tam chýba priečka....a o chvílu sa otvorili dvere, na ktoré som nedočiahol :cotisisi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

bola som v nejakej reštaurácii, už sa nepamätám, kde to bolo, a zrazu to na mňa prišlo...ozlomkrky som letela do onej miestnosti, nebol tam nikto, tak som si vydýchla...uľavila som si, urobila všetky potrebné úkony a vyliezla z kabínky, že si umyjem ruky, a kukám, a tam chlap. oborila som sa na neho, že čo tam robí, a ten chudák vycúval s vypleštenými očami von...až keď som vyliezla z WCka a zatvorila za sebou dvere, kukám - a na tých dverách bol cikajúci chlapček...dievčatko bolo na tých vedľajších. Aj som sa chcela tomu neborákovi, ktorého som vyhnala, ospravedlniť, ale už ho nebolo...

 

čas na h---li je presratý, ale nemusí to byť celkom tak. ja som dala u nás doma dva kastlíky, kde sú časopisy a noviny, takže u nás na haj--i sa dá aj dozvedieť sa niečo. Tiež máme tzv. haj.lovú literatúru, môj starý na haj.el bez knihy ani nejde. Takže u nás má haj.el aj vzdelávaciu a kultúrnu funkciu. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

zbehli sa naraz tri veci: v súkromnom rozhovore spomínané turecké záchodky, ktoré boli bežné aj v hoteloch za blahého sovietskeho zväzu,

turecké záchody spomínané kdesi v jednom blogu dámou, ktorá má choré artritické kolená, a použiť turecký záchodík na parkoviskách istých krajín je pre ňu utrpenie,

a dnes mi ktosi poslal mailom geniálne riešenie od koumákov odkiaľsi z Afriky ... :)

 

post-3-0-63503500-1375955110.jpg

rozhodne zlepšovák, keď si spomeniem na moje vlastné skúsenosti s tureckými záchodmi spred rokov, keď som na to prvýkrát hľadela dosť nedôverčivo ... tak prepotrebná záležitosť :)

 


 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

zlepsovak ? to si ma clovek akoze nosit ten sersam so sebou ? lebo ak to je napevno amontovane, tak uz to nie je turecky zachod...

no a tieto turecke stupky maju jednu velku vyhodu - omnoho hygienickejsie ako klasicke sedatka, co je (prevazne) v tropoch podstatna vyhoda

 

spominam si na verejne zachody v Rusku, kde bol podobny princip ako v prispevku https://www.freespace.sk/tema/1573-pr%C3%ADbehy-zo-z%C3%A1chodov/strana-2?do=findComment&comment=139168 az na to, ze dvere to nemalo vobec a medzipriecky boli asi do vysky 1,2 m.
 

Pripadne na takuto "seriovku" tureckych, ktore sa upratovali systemom, ze z jedneho konca pustili cez vsetky "kabinky" prud vody. Kto neznaly nezutekal po prvom varovani, tak mal smolu. Vlastne ho*no...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no ..prispejem z čias, keď boli deti malé....

1) Starší syn sa naraz učupil, bolo leto, pobehoval nahý po byte, bez plienok. Zbadal som velké oči, ale už bolo neskoro. Kôpka pomerne tvrdej hmoty pristála pri otvorených dverách. Chytil som dvere a rýchlo uvažoval, čo s tým. Doslal som genialny nápad... je to tvrdé, stačí zobrať toaleťák ,zodvihnúť a hodiť do wecka. Tak som pustil dvere a išiel po toaleťák. Nemal som to robiť, prievan zavrel dvere, a do koberca vyznačil nádherný štvrťkruh, ako od kružidla, a tak som drhol koberec a musel vysadiť a vyumývať dvere.

2)mladší mal plienky, starší čirkáš lietal ako uletený po byte. Mal som "službu", hliadkoval som, a naraz som uvidel, ako z plienky mladšieho vykúka hovno. Zakričal som na neho, ale on to nepochopil, myslel si, že sa ideme ďalej blázniť a rozbehol sa. Kmitanie detského zadku urobilo svoje a náklad vypadol. Bežal som za ním, aby som rehotajúceho sa potomka zastavil, ale to už začal bežať aj starší... skôr, ako som ho stihol zastaviť, šmykol sa na predmete doličnom a ucelenú kôpku, ktorá sa dala zodvihnúť z koberca rozlíznil asi na dlžku metra. Ešte ,že si nezlomil nohu.

Koberec som drátkoval velmi dlho, kým ten smrad prestal.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 týždňami...

moja mladšia dcéra keď mala asi 10 mesiacov, posadila som ju na šerbeľ a šla som jej zarobiť sunar. V rohu sme mali trezor, v ktorom sme mali doklady...a malá zatiaľ zliezla zo šerbľa...a už ma len čakala nálož na tom trezorčeku, presne okolo ucha...tým nám jasne daja najavo, čo si o našich dokladoch myslí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov