Skočiť na obsah

Z logu hijackthis [hwxecm]


bellatrix

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 6
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • bellatrix

    4

  • Sniper

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Nenašiel som nikde záznam o takomto súbore, dokonca ani na castlecops.com

 

Nájdi ho v zložke system32 a pozri akú má veľkosť.

 

Potom si klikni na Vlastnosti súboru, prepni sa na kartu "Verzia" a pozri aké sú tam informácie o súbore. Ak to bude prázdne, resp. nič normálne tam nebude tak by malo ísť o svinstvo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zdá sa že ide o nejaký Nero súbor.

 

Klikni na Štart -> Spustiť, do okienka napíš msconfig, prepni sa na kartu pri spustení a pozri či je tam ten hwxecm.

Ak hej, odfajkni to a reštartuj PC.

 

Aj keď mne sa zdá že ono sa to iba tvári ako Nero súbor.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no docitala som sa na jednom fore, ze to moze suvisiet s tlaciarnou od HP (mam HP PSC 1510 a HP deskjet 640C), nevies o tom nieco?

 

(v "msconfig" je to zaskrtnute aby sa to spustalo pri starte, zatial som s tym nic nerobila, ak to fakt suvisi s tlaciarnou... nerada by som nieco pokazila)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

BTW necituj posledný príspevok v téme, je to zbytočné.

 

Ak je to v msconfig, nepredpokladám že by to bolo nejako zvlášť nebezpečné. Vírusy a trojany by sa cez msconfig len tak jednoducho nedali dať vypnúť.

Nič sa nestane ak to odfajkneš. Ak by si mala nejaké problémy s tlačiarňou tak to potom zafajkni a reštartuj komp.

 

Ale osobne si myslím, že HP je natoľko solídna firma aby k svojim súborom dávali nejaké popisy. Ten obrázok čo si sem hodila nič také nenaznačuje. Kľudne to odfajkni a reštartuj PC.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov