Skočiť na obsah

EuroHockeyTour (po sezónu 2007/2008)


tomassi

Odporúčané príspevky

Myslíte si, že týmto 4 hokejovým veľmociam zostavených z EUR hráčov nemôže nikto konkurovať?

- prijali by ste model, ktorý by zahŕňal viac mužstiev,teda aj našu "repre" ako tomu bolo na Baltike???

 

----------------------------------------------------------------------------------------

KarjalaCup

 

Česko - Švédsko 5:4

Finsko - Rusko 2:3

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 21
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    14

  • aljak63

    4

  • Ignatius

    1

  • chorche

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Ale čoby im nikto konkurovať nemohol, akurát oni nikoho medzi seba nechcú, aby mali pocit, že oni sú "tá elita". Model s našou repre by som prijal, aspoň by sme im ukázali, že aj u nás vieme hrať hokej a zároveň by sme mali príležitosť častejšej konfrontácie s veľmi kvalitnými súpermi.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tabulka turnaje Karjala:

1. Rusko 3 2 1 0 0 11:8 8

2. ČR 3 1 0 1 1 8:9 4

3. Švédsko 3 1 0 0 2 9:10 3

4. Finsko 3 1 0 0 2 4:5 3

 

Tabulka EHT:

 

1. Rusko 6 4 2 0 0 23:17 16

2. Švédsko 6 2 0 1 3 18:19 7

3. Finsko 6 2 0 1 3 11:13 7

4. ČR 6 1 1 1 3 15:18 6

 

- aj ja si myslím, že zaradenie našej repre respektíve SUI by pomohlo

hlavne teda nám a SUI, ale ani top4 by to nebolo na škodu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 8 mesiacmi...

opäť sa nám začína EHT

ako inak Karjala Cup-om

 

Fínsko - Česko 2:3 (1:1, 0:0, 1:2)

Góly: 4. Aalto (Immonen), 51. Pesonen - 3. Kumstát (Skuhravý, Sičák), 41. Rolinek (Čermák), 59. Marek (tr. strieľanie)

 

Švédsko - Rusko 1:3 (1:2, 0:0, 0:1)

Góly: 12. K. Jönsson (Warg, Ekman) - 7. Zinoviev (Mozjakin, Antipov), 14. Tereščenko (F. Fiodorov, Afanasenkov), 54. Medvedev (Simakov, F. Fiodorov)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Noooo, konecne sa nam rozjela EuroHockeyTour!

 

Iba dodam ze minulorocne prvenstvo obhajuju 3 korunky - Sweden, 2.miesto obhajuju Rossija, 3. Czech Rep a 4. SUOMI :)

Kedze minuly rok skoncili moji Suomi az na 4.mieste, tento rok uz to nemoze byt horsie a tak dufam ze opat im to pojde, ako sa vravi: od ruky... Minuly rok vobec po prvy krat chybali v TOP3, takze treba si napravit reputaciu!!!

 

1.zapas teeeeda asi dost nevysiel :) Davali to na CT, ale som to bohuzial nestihol! Ale toto ma vazne nahnevalo: 59. Marek (tr. strieľanie) :lol: ;)

 

okey, nabuduce to bude lepsie... lets go SUOMI ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj mňa ten gól naštval, teda ako každý jeden český gól v posledných minútach

musím však povedať, že suomáci pri českej šanci posunuli bránu, vlastne brankára do nej zavreli a teda

nariadenie tr. strielania je v požontku a jeho následné prevedenie bolo úžasné

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tom ked si chcel byt skodoradostny, tak by si mohol vediet , ze mi Euro hockey tour nehrame

takze pisat do temy SVK hokej

 

Konečná tabuľka Karjala Cupu (zároveň aj tabuľka EHT po prvom turnaji):

1. Rusko 3 2 0 0 1 8:4 6
2. Švédsko 3 2 0 0 1 6:5 6
3. Fínsko 3 1 0 0 2 4:5 3
4. Česko 3 1 0 0 2 6:10 3

Rusi sa stali vitazmi zasluzene

hrali pekny hokej

a Cechackovia su posledni, taktiez zasluzene

ak sa v Ceskom narodaku nezmeni trener, tak buduce 3 roky budu doplacat ako mi "zneme" ovocie z trenovania trenera Hossu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Noooo... aspon ze Suomi neni posledne! Ale aj tak na domacom Karjala Cupe az 3.miesto? No z toho niesom moc nadseny! Tak ale aspon je motivacia - dobehnut to a vyhrat EuroHockeyTour :lol:

 

 

btw. tomassi... aj ja som chcel napisat nieco ohladom nemeckeho pohara, ale nevedel som kde by sa to hodilo, tak som nepisal radsej nikde! A zisla by sa asi taka tema ze Hokejove turnaje... a tam by boli vsetky tie turnaje co hravaju teamy, s vynimkou EuroHockeyTour - to si zasluzi vlastnu temu! Ale do tych hokejovych turnajov by nepatrilo len slovensko, ale aj tie kadejake 18kove a 20kove turnaje co sa hravaju... A tiez turnaje teamov inych kategorii ako tych kde hraje SK - lebo totiz Slovensko nehrava na vsetkych turnajoch! A bolo by mi aj blbe napisat do temy SK hockey... ze som stastny z triumfu Suisse na Nemeckom pohari a ze to bola drama az dokonca ked vyhrali nad USA az po najazdoch

 

asi tolko som chcel... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

2.časť Euro Hockey Tour - Pohár Prvého kanála:

 

Česko - Švédsko 5:4 (1:1, 4:1, 0:2)- hralo sa v CZ

Góly: 1. Rolinek (Klepiš, Červenka), 24. Čermák (Melichar), 31. Bulis (Marek), 39. Hřebejk (Čermák, Skuhravý), 40. Klepiš (Rolinek, Kutlák) - 3. Axelsson (Hedin), 39. Persson, 47. Fabricius (Hedin), 57. Nordgren, 5 730 divákov

 

Rusko - Fínsko 4:1 (0:0, 1:1, 3:0)

Góly: 22. D. Markov (Pereťagin, F. Fjodorov), 49. Saprykin (Kornejev), 52. Neprjajev (F. Fjodorov), 59. F. Fjodorov (Neprjajev, Pereťagin) - 21. Voutilainen (Hirschovits), 8000 divákov

 

Čecháčkovia si vypracovali slušný náskok,

no skoro oň prišli, škoda

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rusko - Švédsko 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Góly: 25. Morozov (Proškin, Zinovjev), 57. Saprykin (Sušinskij, Kurjanov), 12 000 divákov

 

Česko - Fínsko 5:6 po sam. nájazdoch (1:3, 2:1, 2:1 - 0:0, 0:1)

Góly: 19. Hřebejk (Kumstát), 26. Kumstát (Hřebejk), 32. Červenka (Klepiš, Kutlák), 48. Kumstát (Hřebejk), 55. Skuhravý - 5. Söderholm (Pihlman, Immonen), 7. Pirnes (Immonen), 8. Pirnes, 29. Laine (Aalto), 44. Mäntylä (Saarinen), rozhodujúci nájazd premenil Hirschovits, 2000 divákov

 

Fíni ma pekne naštvali

- zápas mali perfektne rozbehnutý a takmer ho úplne zmrvili

alôe aspom, že takto sa to skončilo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
  • Pred 4 týždňami...

A to chceli Slovaci hravat na EuroHockeyTour v spolocnosti TOP4europe! No co by tam preboha robili? Ved myslim ze prehry 1:2 a 1:4 bohato stacia, ci chcu dostavat aj viac?

Inak ja by som kludne EHT rozsiril z tej TOP4 kludne aj na 8 teamov (RUS, SWE, FIN, CZE, SVK, SUI, GER, a niekto - LAT, ITA, FRA, DEN, NOR, POL alebo neviem kto) ... lebo teraz to byva dost monotonne, Rusi su vacsinou nezastavitelni, Fini maju blok proti Sweden, no atd... toto by bolo zaujimavejsie - outsideri by mohli prekvapit a najma favoriti aj castejsie zakopnut - potom by sa hralo akesi play-off z prvych 4 teamov atd - ale potom by to malo skor charakter ME - takze to uz by bolo o inom

koľko je medzi nimi rozdiel? ani nie 2 hodiny

 

no, ale iné som chcel

to rozšírenie EHT by pomohlo, hlavne tým čo v EHT nie sú

myslím, že nejaký nový model by prospel

aspom to hosťovanie na turnajoch, čo niekedy bývavalo

 

hrať by mohlo prvých 8 európskych mužstiev z rebríčka IIHF

napr. 2 skupiny po 4 a potom prvý dvaja semifinále

model by sa už vymyslel no ťažšie je dostať sa medzi týchto 4

 

no v najbližšej dobe, nič také nevidím

veľkým ústupkom je hranie prípravných zápasov aspom s jedným z TOP4

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

Konečná tabulka LG Hockey Games:

1. Rusko 3 2 0 0 1 11:7 6

2. Finsko 3 2 0 0 1 8:7 6

3. Švédsko 3 1 0 0 2 8:8 3

4. Česká republika 3 1 0 0 2 7:12 3

 

 

Tabulka Euro Hockey Tour:

1. Rusko 9 7 0 0 2 30:13 21

2. Finsko 9 4 1 0 4 22:23 14

3. Česká republika 9 3 0 1 5 24:37 10

4. Švédsko 9 3 0 0 6 20:23 9

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ten prvy prispevok som myslel tak ze ked uz by mali byt v EHT slovaci, tak to uz rovno aspon SUI a GER! Takze aby bolo jasne ako som to myslel... Ze keby vzali to EHT len SK, tak by to bolo dost nefer voci spominanym 2 teamom...

 

 

a inak take hokejove ME zlozene z top12 EURO teamov a hracov posobiacich v Europskych ligach by vobec nebolo odveci - a myslim zeby to bola super priprava pred MS...

 

top12 preto zeby mohli byt 2 skupiny, 4ria by z kazdej postupili a hrali stvrtfinale ... teda tomassi, musime to predlozit :)

 

a myslim ze 12 teamov z EURO by nebolo az taky problem:

RUS, FIN, SWE, CZE, SVK, GER, SUI, BLR, LAT, SLO, FRA, DEN, ... no a este aj Norway, Ukraine, Italia, Austria (dokonca aj 12 je malo)

 

nooo asi by sme mali s tomassim ist za Rene Faselom a predlozit mu tento navrh :) :lol: ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no mne by sa patrilo

ja som u zubára nebol už vyše roka

 

inak kludne by stačilo keby sa vytvorila skupina

SUI, GER, SVK a nejaké výbery Kanady a USA(či už univerzitné alebo nejaké iné, kvalitu by isto mali)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

...::: Euro Hockey Tour 2007/2008 :::...

 

Karjala Tournament (in Finland - 8.-11.11.2007)

1. RUSSIA (8:4) - 6

2. Sweden (6:5) - 6

3. Finland (4:5) - 3

4. Czech Rep. (6:10) - 3

 

Channel One Cup (in Russia - 13.-16.12.2007)

1. RUSSIA (11:2) - 9

2. Finland (10:11) - 5

3. Czech Rep. (11:15) - 4

4. Sweden (16:10) - 0

 

LG Hockey Games (in Sweden - 7.-10.2.2008)

1. RUSSIA (11:7) - 6

2. Finland (8:7) - 6

3. Sweden (8:8) - 3

4. Czech Rep. (7:12) - 3

 

Ceska Pojistovna Cup (in Czech Rep. - 17.-20.4.2008)

1. RUSSIA (11:5) - 9

2. Czech Rep. (9:7) - 5

3. Finland (5:8) - 3

4. Sweden (7:12) - 1

 

 

Total standings

 

1. RUSSIA (41:18) - 30

 

2. Finland (27:31) - 17

 

3. Czech Rep. (33:44) - 15

 

4. Sweden (27:35) - 10

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No Rusáci teda idú a stou 3-jkou, čo ich posilní na MS budú fakt silný

Ovečkin, Fjodorov, Sjomin(alebo Semin?)

 

Aljak nám opäť spravil pekný záver, tému môžme zatvoriť

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov