Skočiť na obsah

Domáce zvieratká


game

Odporúčané príspevky

krásne sú!

 

ináč, náš Mrňo postúpil na ďalší level, už nesedí mňaukajúci pred dverami, ale vylezie na okno na opačnej strane a tam mňauká (zobudil ma v sobotu ráno o 6 a v nedeľu si to zopakoval asi 5x) :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

alarm: milé :)

sahara: Mirko je fešáčisko

 

 

 

k nám zavítal odvážny, šantivý "chlapec"- krtko, a ako tak pozorujem.. každú situáciu prežíva s humorom... :hmmm: priznám sa v rozprávkach som ho oveľa viac ľúbila :smilieee:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

noo, xichtí sa ako švagrov nebohý Marko, to bol Pán Pes. Ale aj fikaný bol. keď si myslel, že sa nikto nepozerá (chudák, netušil, že ho dakto môže vidieť v zrkadle a nemusí pritom vôbec byť v miestnosti), tak vediac, že brať zo stola je tabu, bleskovo uchmatol zo stola obložený chlebíček a zblajzol ho jak malinu, a potom sa zatváril asi tak dajako...tiež to bol vlčiak, a bol inak super cvičený.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vilma: môj našťastie zo stola nekradne, ani keď sa nikto nepozerá, ale zato rozhrýzol rúčku na ráčni aj záhradnom rozprašovači, lebo to vyzeralo ako kostička. jo, a nie je to vlčiak, len sa tak tvári, pouličná zmes, 12,5 kila aj s obojkom :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no veď aj švagor bol 100% presvedčený, že také čosi by jeho Marko jakživ neurobil... :yes_yes:

Skús dakedy nechať niečo na stole a vyjdi z izby, ale pozoruj ho v zrkadle, aby naozaj nevedel, ža ho pozoruješ, čo bude robiť. Noo, jasné že ak sa predtým nabaští, tak sa ti vykašle na to, čo je na stole, skús to tak, že nebude nabaštený. Sama som zvedavá na výsledok takého psychologického pokusu. :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

potrebujeme pomoc dobrých ľudí - nie pre nás, ale pre malého, asi dvoj či troj týždňového kocúrika, ktorého sme dnes hlasno kričiaceho našli na dvore firmy, medzi stavebným materiálom, prechladnutého, špinavého a hladného. Nejaký čas sme čakali, či si preňho nepríde mama mačka, ale potom sme začali riešiť čo ďalej. Kamarátka, ktorá má mačací depozit, nám poradila i poskytla mliečko, tak sme sa popoludní hrali s kolegyňou na mačacie matky – a mňa to čaká celý víkend.

Ak viete o niekom z Košíc a blízkeho okolia, komu by robilo radosť piplať malé mačiatko, dajte nám vedieť. Alebo aspoň zdieľajte tento odkaz na facebooku, aby sa o ňom dozvedel ten správny človek.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemohol zjesť vonku nejakú otravu?

Aspoň píše sa aj o tom, že tí, ktorým zvieratká nie sú "dvakrát po chuti" sú schopní rozsypať otravu na miesta, kde sa tie zvieratá pohybujú. :hmmm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Majitelovi by som vymeral nasledovný trest:

V gumákoch o 5 čísel väčších, ako potrebuje ,20 krát prebehnúť cez frekventovanú diaľnicu z dioptriami tiež zväčšenými o 5 čísel...

 

alarm klobuk dole ake tresty vies vymysliet :zubiska: tak som sa zasmial ze mi az slzy vysli :zubiska: :hufi:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Z velmi mladými cickami je to trochu asi problém...

Pred 25-timi rokmi som našiel dve malé opustené mačiatka, slepé, ani chodiť nevedeli v šope. Najprv som čakal, či nepríde mačka-mať, ale nič....

Triasli sa od zimy a podvedome hladali niečo na cecanie. Zobral som ich do domu, dal do pivnice, nachystal im košík s kopou handier , do ktorých by sa mohli zamotať. Zobral som mlieko, injekčnú striekačku a krmil ich každé 3 hodiny.Prvá mi odišla asi po dvoch dňoch, bolo to velmi smutné, tá druhá jej k tomu pomohla. Cicací reflex bol tak velký, že sa schúlili oproti sebe a tá čo prežila prvé dva dni doslova cucala tú druhú (mala na brušku modriny)

Druhá vydržala aj pri všemožnej starostlivosti ďalšie dva dni. A tak som ich pochoval pri šope a smútil som. :uplakany:

 

a trochu veselšiu tému:

v bývalom ležovisku firmy, ktorá susedila zo záhradkárskou oblasťou sme stretli mačky. A tak sme občas z obedu doniesli zbytky a ponukli im. ..a oni si zobrali. Najprv ako typické dravce, neskôr zdržali aj pohladkanie. Odchovali sme asi tri generácie, Tú flakatú sme volali Wiskas. Najväčšiu radosť sme mali, keď mám prišli ukázať svoje mláďatá... tie neskôr zaujali miesta rodičov, a neskôr znova prišli mláďatká. Bola ich tam celá kopa alebo ako vravia na východe "hafo" Tá fotka krabice je z rána, keď sa zhromaždila väčšina a čakala na raňajky :zubiska: .

Neskôr pochopili, že sa im ujde viac, keď nám pôjdu oproti, keď ideme z obeda, a tak nás čakali na polceste. Prešibané jak mačky :zubiska:

post-2333-0-01688300-1350332456_thumb.jpg

post-2333-0-31739100-1350332472.jpg

post-2333-0-68781200-1350332501_thumb.jpg

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v tej krabici ich vidím minimálne 6, a krásne čierne mačičky sú tam... :-)

 

ináč, Matej bol dnes u veterinárok, lebo sme od soboty ostali čosi dlžní a keď popísal, ako to všetko prebiehalo, tak si tety veterinárnice medzi sebou vymenili nejaké cudzie termity a potom prehlásili, že to musela byť otrava, pravdepodobne niečím takým ako prostriedok na hubenie slimákov... a vraj tie tráviace problémy týždeň pred tým s tým nesúviseli... otráviť sa musel až niekedy potom... 8(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

oooch, trinita, to je mi ľúto, taký krásny kocúrik to bol! neviem, prečo vymýšľajú také otravy, čo sa otrvoí všetko živé, ve´d nemôžu vymyslieť takú, čo sa slimáci prestanú množiť alebo tak čosi?

A nechceš si nechať teda toho, pre ktorého si hľadala pomoc cez fejsbúk?

 

Alarm, sú to krásne ciculky!!!

K tým spred 25 rokov: predruhýkrát: kravské mlieko neni dobré, mačky nemajú enzým, ktorý by rozkladal mliečny cukor, takže im môže spôsobiť hnačky a iné nepríjemnosti, ale v drogériách (napr. v DM) je dostať mlieko vhodné pre mačence. Tiež kozacie mlieko by bolo lepšie ako kravské. Ale teším sa, že tie terajšie kočičky sa majú k svetu.

 

Ľudia, kto dnes pozeral krimi na JOJ-ke? To jakživ nepochopím, ako to tí haj.zli mohli tomu kocúrovi urobiť. Zo srdca im želám, aby to niekto urobil im. veď to je horšie ako fašisti v koncentráku. Na kom si to skúsia nabudúce...? ten človek, čo mu ten kocúr patril, vie, kto sa u nich v dedine "baví" takouto činnosťou, ale trestné oznámenie nepodal, vraj nemá dôkaz a tý výrastkovia aj tak vraj ešte nie sú plnoletí, tak by sa im nič nestalo...kurňa, strašne som nas.r.a.tá. Špiny hnusné!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov