Skočiť na obsah

Domáce zvieratká


game

Odporúčané príspevky

si viem predstaviť. :)

Dnes naše mačky náramne chceli "pomáhať" - Flinstone skladal dolné skrinky, poobede mu došiel pomôcť jeho brat. A pre obe mačky to bola nesmierna atrakcia. Viki sa potom hrala s nejakou malou skrutkou, naháňala ju tam po voľnej podlahe, kým som jej ju nezobrala, aby ju náhodou neprehltla. Potom si ľahla na sáček s klincami, podložkami, maticami a podobnými vecami a stade labkou posúvala gazdovi, čo sa jej páčilo. Šiva bola len tichý pozorovateľ. Potom, keď sa aj vŕtalo, som ich radšej zatvorila do obyváku, nepáčilo sa im to. zaujímalo ich, čo sa to zasa u nás deje.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Syn má jednu... no má 4..ale jedna musí kvoli teritoriu odisť. Aj sme ju varovali, nádherná chlpaňa s huňatým chvostom. Núkal nám ju, ale už som z toho vyrástol....ak by bol záujem dám foto, ale musíš mať "dobré ruky", lebo len do dobrých rúk.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie, nemam ziadne ruky, to ja len ked som sama, chcem nieco hunate hladkat :D A zas sem tam aby za mnou nieco prislo a chcelo byt pohladkane :D

 

Znova znamena, ze nedavno som pistala, ze by som nejaku chcela :)

Ex mal sibirsku macku, krasna veverica :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dúfam, že sa podarí nájsť jej domov, kde jej bude dobre...naša Viki ešte keď patrila neteri, tak v čase neterinho pobytu v Rakúsku bývala s inými mačkami u jej nádejnej budúcej svokry, ale vraj tam bola nešťastná, ostatné mačky ju neprijali. U nás sa so Šivou tolerujú, občas sa poklbčia, ale neublížia si, niekedy jedna druhú poočuchávajú a poolizujú si vzájomne ňufáčiky. A obidve sa plichtia okolo mňa a keď si sadne, na gauč k telke, tak jedna z ejdnej strany a druhá z druhej a pchajú mi hlavičky do rúk. Viki niekedy donesie loptičku a položí ju predo mňa, musím jej ju hádzať, táto hra ju omrzí až keď sa unaví. Kedysi to robievala aj Šiva (namiesto loptičky zmuchlaný papierik do guličky), ale teraz už behá len keď sa naháňajú s Viki, inak už sa pohybuje ako dôstojná staršia dáma :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

clovek: vidieť, že dostáva dobrú starostlivosť. Ten si u vás žije ako paša. Ozajstný mačací fešák.

Vilma, je to fešanda ;) včera jej vypadol jeden mliečny zub, "tesák" konkrétne :)

neviem či si žije ako paša, chute má skôr sedliacke... nikdy predtým som nevidel kočku, ktorá by mala rada varené zemiaky, táto si ich doslova vyžaduje :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fíha, tak je to baba, no, priamo mačacia KOSŤ! alebo KOČKA. Myslela som, že je to on. Aj ste ju dali sterilizocvať:? Varené zemiaky jej chutnajú, vravíš? tak také chute mal náš nebohý Muro, mal rád zeleninu z polievky. A tiež čipsy. Z našich súčasných miciek ani jedna také chute nemá.

 

Dnes sa u nás objavila vzácna návšteva, došla mladá aj s vnučkou, mačky boli veľmi zvedavé, malá mala pred nimi rešpekt, ale zas keď bola aspoň meter od ktorejkoľvek, nasledovala ju s intenzívnym mňaukaním. Škoda, že som to nenatočila. Predtým sme sa stretli pred domom, to tam zas bola nejaká rodinka s bielym špicom, pekný psík, malá na neho havkala a silou mocou chcela k nemu, pes na ňu zaštekal, malá sa trocha naľakala, neviem, či mi rozumela, keď som ju presviedčala, že psík ju tak zdravil, ale ho nepoznáme, a tak ho nebudeme hladkať.

Som zvedavá, keď nabudúce prídu, či si bude pamätať, že u nás sú mačky. :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vraj okolo 8 mesiacov je pre tento zákrok vhodná doba...

a prikladám obrázky našej Viki - pomocníčky (uff, ten lepší obrázok sa mi kdesi podel)  a zaslúžený oddych.

Ak sa zadarí, dám aj video, ako obidve, Šiva aj Viki sledujú dianie v novej práčke.

post-2441-0-75902500-1452636639_thumb.jpg

post-2441-0-06727600-1452636725_thumb.jpg

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Dnes rano som urobil pokus. Postavil som sa na zadné pred presklené kuchynské dvere. Manželka bola v kuchyni. Začal som vyskakovať a šrabať nechtami po skle.

Raňajky som nedostal. Jediny rozdiel medzi mnou a kocurom je fakt, že on má chvost až po zem. Žeby preto ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak čo to teda máš, mačaciu slečnu, alebo kocúra???


u nás tiež prvé dostávajú žrať mačky. A to je úplne jedno, či odo mňa alebo od Flinstona, kto prvý vstane, ten im dá.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

a je to ešte vôbec kočka? lebo podľa chvosta je to skôr mýval, bobor prípadne... :smile2:

 

ale fakt je, že jej kočací tatko je neznámy, tak neviem s kým sa jej mamá vlastne spustila :smilieee:

post-2793-0-92194600-1456789374_thumb.jpg

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov