Skočiť na obsah

Keď Vám prdne počítač


Polaris

Odporúčané príspevky

Takze.....prijemnu novinu mam. Prdol mi komp a chcel by som vediet, ze co to asi moze byt. Pri zapnuti kompu mi zacne piskat taky dlhy ton......proste peeeeeeep a racej to rychlo vypnem. Uz som skusal vybrat vsetko z neho a ostal len zdroj, doska a procak........takze sa modlim, aby to bolo v zdroji.

Neviete mi aspon takto povedat, ze co je vo veci? Na net sa teraz dostanem az v pondelok v robote a vyplatu mam az v piatok....potesi.....PUCE!!! :lol: Aby som teraz celu vyplatu dal na novy komp kua.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 10
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Polaris

    5

  • Darkman

    2

  • Nokia

    2

  • RoSo

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Ani jedno mi nepomohlo...ale co pomohlo, tak vyresetovanie CMOS....a zrazu isiel...pekne.....ale doske je urcite uz vadna...co je dost zle....to znamena komplet new komp kupit.....fuuuha....a 20 litrov v tahu kua :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

JJ, bez problemov.....teda takych zakladnych aspon.....co mam vazne ze problem, tak sa mi komp spusti tak na tretikrat...sem-tam aj na prvy, alebo na druhy......ale to uz bude doska si myslim..........uuplne nevylucujem na poriadne zniceny OS.....ktory som nepreinstaloval snad od roku 2004 :lol: Ale uz cakam na to, ze si kupim disk a spravim to uz...alebo aspon zalozny kebyze mam :)

 

Ked uz sme pri tom, tak nema nahodou niekto zicnut 80GB disk? Na zalohu dat potrebujem...Na take 3 dni. Hmmm?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov