Skočiť na obsah

Denníček


Proteus

Odporúčané príspevky

este si pisete denniky? taky pravy dennik som pisala asi len raz v zivote, ked sme v 16-tich boli na brigade a ja som si zapisovala vsetko, co sme tam zazili... ked som bola v zivote nestastna, pisavala som si take vylevy, ktore som nedokazala nikomu povedat (a dufam, ze to nikto nikdy necital) alebo som ventilovala svoje problemy formou pribehov, mam doma kopec zapisanych papierov a zositov, teraz najnovsie uz to tukam do pocitaca, ak nieco... svojho casu PF bolo tiez takym dennikom, travila som tam hodne casu davno-davno... niekedy si take "zapisky" len formulujem v hlave, ale nezapisujem - ked idem na bicykli alebo ked vecer neviem zaspat alebo ked robim nejaku nudnu otravnu pracu, na ktoru sa netreba extra sustredit (napriklad umyvanie riadov)... a uplne najnovsie som si urobila vlastny blog a tam budem pisat, samozrejme len to, co je pre oci verejnosti (a hadzat tam foto)...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov