Skočiť na obsah

Denníček


Proteus

Odporúčané príspevky

moje písanie som povýšila na štvorrozmerné...

 

napíšem si normálne denník: udalosti, povinnosti, plány....

napíšem si rozhovor sama so sebou, trochu si vyčítam niektoré veci, rozkazujem si...

napíšem rozprávanie niekomu, komu by som rada niečo povedať...

nakreslím si popri tom obrázok, nech si za ten čas čo kreslím, čo chcem komu povedať...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

napíšem si normálne denník: udalosti, povinnosti, plány....

napíšem si rozhovor sama so sebou, trochu si vyčítam niektoré veci, rozkazujem si...

napíšem rozprávanie niekomu, komu by som rada niečo povedať...

Tak toto ja mám normálne v jednom odjakživa a nepovažujem to za nejaké trojrozmerné :lol: Tak sa mi to žiada napísať, tak to tak napíšem.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som si väčšinou nekreslila... a uďom som nepísala do svojho denníka... alekeď niekomu niečo povedať chcem a pritom viem, že mu to nikdy nepoviem, tak niekam si to aspoň zapíšem...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som si zase nikdy nepisal dennik prave preto, ze by ho nikto nemohol citat :lol: nikdy som nepisal nic len tak sam pre seba.

 

pre mna ma vyznam pisat len vtedy, ak to maju ini ludia citat.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

písať denník do blogu by bola naozaj istá forma exhibicionizmu...

 

a okrem toho... nikoho by to nebavilo čítať... ono to po nejakom čase nebaví ani mňa, je mi to už vzdialené a veľmi rýchlo sa mi mení štýl písania, takže...

vážne by to nemalo zmysel...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Asi si ho založím potrebujem sa niekomu vyrozprávať, ale nemám komu a ani nechcem. Nerád sa bavím o mojich intímnych pocitoch to ma vždy privádza do smutných situácii. Dpc všetko bolo tak krásne a zrazu je to na ****

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Dennik som si zacal pisat na zaciatku roku 2001, ked som mal asi 10 rokov a sekol som s tym niekedy v maji toho isteho roku.

 

Druhykrat som s nim zacal presne 26.9 2006 a pisem ho doteraz, použival velky zosit 100 stranovy s pevnou vazbou, predpokladam,že vydrži presne na rok.Dovodou preco som zacal pisat bolo viac:-mam po otcovi danu vlastnost stale nieco zapisovat a zachovavat to pre buduce generacie, otec si sice dennik nepisal, ale napr, ked bola v roku 68 okupacia, tak si skryl noviny z toho obdobia za skrinu a mame ich doteraz, alebo zi pravidelne kupoval nejaky magazin a potom ho dal zviazat a teraz ma asi vsetky cisla od roku 1959 až kym ho nezrusili.Zcal som ho pisat tiež ako reakciu na prichod do novej skoly, spaciatku som mal z nej dost obavy .Dennik som zacal pisat hned po precitani knihy 1984 kde si hlavna postava pise dennik...vtedy som dostal maniu, že treba realne popisat dobu v kt. žijem ako odkaz buducim generaciam...dokonca mam ako venovanie 1. zapis Winstona Smitha do dennika.Myslim, že spracujem vsetko co sa stalo od 26.9 2006-26.9 2007 a potom s tym skoncim, dost ma to vycerpava, stale spominat na neprijemne veci a vsetko znovu prehodnocovat.Pisem podobne dennik ako ho pisal Rudolf Sloboda..t.j vlepujem si do neho clanky,uvahy a slohy ktore som napisal, SMS-ky a emaily, proste chcem tam mat vsetko aj teraz si tam idem jeden mail vlepit :)

 

btw.

Keby mama objavila moj dennicek, tak by ju asi viac uputali tie cigarety kt. mam na nom položene ako jeho obsah :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Môj denník má podľa mňa celkom peknú formu, žiadne písanie cez 300 riadkov, šikmo, do srdiečka...

No dnes o štvrť na päť ráno som spravila niečo, čo ešte nikdy. Chytila som pero a hodila som tam jednu veľkú čmáranicu a cez pár riadkov slovo NERVY :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nooo Hisham pekne pekne. a čo si robila ráno v sobotu o štvrť na päť hore? to si len kvôli tomu vstala? dúfam, že nie. Ja teraz akosi pomenej píšem do denníka. Možno je to aj tým, že denník mi služi ako ventil, to čo nemôžem povedať, napíšem. a teraz veľmi nemám nič také, čo by som musel len do denníka písať. Ale tak občas si tam niečo napíšem. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie, to som sa práve chystala spať :lol: Ja teraz denník využívam tiež pomenej, radšej píšem iné veci. Ale mala by sa už celá moja osoba posadiť a dopísať isté udalosti, pretože sa mi to všetko zmieša a bude zle.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hm... ako to tu tak čítam... mohla by som už konečne dopísať pár vecí i ja... raz sa mi nechcelo, chcela som si napísať čosi iné, tak som to stopla, pokračovala v prítomnosti a ešte som sa k tomu nevrátila...

tiež som akosi začala písať veľa iných vecí, ale niekedy sa mi stane, že keď neviem pokračovať v jednom, pokračujem v druhom... striedam denník s ostatným...

no tamto by som veru dopísať mohla...

heh! práve som si spomenula, že som si posledné leto písala taký denník o mojom chalanovi... nedopísala som to... a asi ani nedopíšem, to je už pekná minulosť... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Ja som urobila 2 veci, kedysi absolútne neprípustné, z čoho jedna bola, že som požičala kamoške denník a tá mi doň načmárala nejaké kresbičky (kdepak umění, jenom legrace :lol: ). Tak sa pomaly rúca denník obsahujúci čisto len môj rukopis... No a :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

páni, o takom som i ja snila... také niečo, čo sa podobá na starú kroniku, voňavučká koža, tiež papier... hm...

ale zas by som sa bála do neho písať, tak krásna kniha a znesvätiť ju mojimi táraninami...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

arwiel

 

By si mohla pisat ceruzkou a potom to popripade vygumovat. :lol:

 

Ja chcem taky dennik, co prežije aj buduce generacie, lebo tie normalne kartonove ci ake, neprežiju ani par rokov, už po par mesiacoch sa zacina uvolnovat vazba a tak

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov