Skočiť na obsah

Helikobakter


Polaris

Odporúčané príspevky

Dnes som zistil neprijemnu skutocnost, ze sa mi helikobakter znova nepodarilo vyliecit.....hrozi mi uz tretie nasadenie antibiotik......ako som to zistil? Nevolnost v zaludku, nedobre travenie, krv v stolici.

 

Ma niekto s tymto svinstvom podobne skusenosti? Som zufaly a neviem uz co mam robit....

Podelte sa o vase skusenosti. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 15
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    4

  • Polaris

    4

  • game

    2

  • Nokia

    2

Top prispievatelia v tejto téme

ja som mal helikobaktera a dost vysoke hodnoty som mal pri testoch, nasadil som antibiotika a fakt ze asi dva mesiace som jedol veeeelmi zdravo, ziadne bravcove a hovadzie maso a velmi vela zeleniny a uplne som sa ho zbavil :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je to malá zrúda, ktorá keď príde, ťažko odíde

včera som o tom s Polarisom hovorila, kolegyňa sa s tým trápila pekne dlho ... a ani neviem, ako sa toho zbavila...

 

Helicobacter môže byť pôvodcom žalúdočných vredov, prípadne sa môžu vraj aj zvrhnúť...

keď niekoho bolí žalúdok, problémy s trávením a podobne, ako prvé sa berú vzorky na Helicobactera ... je to hnusná potvora a u niekoho liečba trvá fakt dlho a trápi, lebo bolí...

 

 

Helicobacter pylori

 

 

 

/ pôvodne som sem chcela dať aj obrázok, ale nedám - to malé hnusobstvo je zrúda aj bez obrázku / :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja chcem aj obrázok vidieť. Určite ho chcú vidieť aj viacerí.

 

 

Zdrojom infekcie je väčšinou chorý človek alebo niektoré zvieratá (pes, mačka), z ktorých sa infekcia na zdravých jedincov šíri tzv. fekálno-orálnym prenosom

Hej Polaris, ako nechcem aby to blbo znelo, ale neskúšal si ty nejakú exotickú sexuálnu polohu, he? :lol:

Takže po tom čo som si prečítal, análny sex u mňa nehrozí ani náhodou, ani omylom a plánovane už vonkoncom nie. Fuj.

 

Ja chcem ten obrázok!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som mal akurat problemy s travenim a rozne zaludocne problemi ale bez bolesti, a to som mal dost vysoke hodnoty pri testoch

si z tých šťastnejších, ktorých to nebolelo :lol:

 

 

 

obrázky :

 

Obrázok Obrázok

 

 

a komu sa to veľmi páči, má to tu aj ako hračku :

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hej Polaris, ako nechcem aby to blbo znelo, ale neskúšal si ty nejakú exotickú sexuálnu polohu, he? :lol:

Takže po tom čo som si prečítal, análny sex u mňa nehrozí ani náhodou, ani omylom a plánovane už vonkoncom nie. Fuj.

 

Ja chcem ten obrázok!

Ty si dakedy kus magora :) bez urazky!!! :)

 

Ked si este par clankov precitas, tak mozno zistis, ze sa to da preniest aj slinami....cize okolo teba moze byt kazdy druhy nakazeny a sam ten clovek o tom nevie......;) Takze ak mas oslabenu imunitu, alebo ked mas dodrbany zaludok a traviaci system, tak ho potom chytis.....ak si zdravy v tejto oblasti, tak ok...ale mozes sa aj tak nakazit, akurat v patris medzi to mensie pecento ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...

ja mam dvanast tiez sa mi v maji podarilo natrafit na helikobakter a vybral som uz dve antibiotika a stale vraciam ato som bol uz na neurologii, psychologii, gastrologii, atd a nic mi nevedia zistit :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Dnes som zistil neprijemnu skutocnost, ze sa mi helikobakter znova nepodarilo vyliecit.....hrozi mi uz tretie nasadenie antibiotik......ako som to zistil? Nevolnost v zaludku, nedobre travenie, krv v stolici.

 

Ma niekto s tymto svinstvom podobne skusenosti? Som zufaly a neviem uz co mam robit....

Podelte sa o vase skusenosti. :lol:

 

:) Ahoj

Aj ja mam "HELIHO" už zopar rokov a som aj po liečbe antib. a nič trápime sa dalej. Neviem čo ho znova spustilo ved bolo chvílku dobre a je tu opäť. Kamoška mi poradila Kmobuchu je to taka huba a čaj sa s nej robí a pijem ho asi 3t a zmiernuje sa to ...už ma len občas brucho boli ale krče už nemám....Ak si blízko P.B ale pojdeš okolo podarujem ti jednu...sa to množi samo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Heh....dakujem :lol: Ale nastastie moj momentalny stav je taky, ze to vobec nebol Helikobakter. Ten uz mam vylieceny....ani v krvi nebola pritomnost a ani cez sondu nespozoroval..takze vsetko ok. Boli to ine diagnozy a jedna z nich stale pretrvava, ale uz to riesim a prave dojedam posledne lieky. AZ teraz.....Tak uz len dufat, ze v buducnosti to uz bude dobre :) Ale aj tak dakujem za ponuku :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 8 mesiacmi...
  • Pred 1 mesiacom...

no ja som v minulosti mala helikobaktera, vyliečili ma a potom o par rokov mi ho objavili zas...na tej nepríjemnej gastrofybroskopii som bola už dva krát a mala by som ísť ešte raz...samozrejme že sa mi nechce... :) ja som mala vtedy asi 10 rokov..no a teraz mám 13..vtedy som to brala dosť na ľahkú váhu no teraz som si chcela na internete niečo pohľadať a zistila som o tejto chorobe strašné veci...preto by som sa chcela opýtať či by ste nevedeli aké potraviny sú na vyliečenie tejto choroby najúčinnejšie... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov