Skočiť na obsah

Spravili ste niekedy nejakú hovadinu?


Sniper

Odporúčané príspevky

no a aby som bol aktualny par jednu dost velku hovadinu som zrobil vcera a dnes na Post fore , ale dobre som sa na tom zabavil , len teraz neviem ci sa na to prislo a preto som dostal ban , alebo to bude inak , no necham sa prekvapit

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Raz v tabore som povedal jednej guvernerke nech ide do ... a teraz ma uci biolu :lol:

 

v tom istom tabore o rok neskor sme sme sa kamarati dohodli ze ideme pomahat do banky (vymyslene prachy) no a ako tam znudene sedime a prachy pred nami tak sme zacali potajomky tieto prachy prepierat. boli sme najbohatsi z celeho tabora ale po skonceni sa na to nejak prislo tak sme tam uz o rok nesmeli prist.

 

v prvej triede sme s kamaratom sa chceli hrat na N Gameboy (taky ten uuuuplne stary) a dosli nam baterky tak ze ho zapijime do zastrcky. zobrali sme kvetinarsky neizolovany drot a jeden koniec dali do GB a druhy som vopchal do zastrcky. pamatam sa ze som odletel asi dva metre a v celej skole vyhodilo prud a zastrcka bola nejako divne cierna :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

no jasné ... a koľko :lol:

 

ale také detské - zmizla som z domu, keď som mala asi tri roky: začula som, že rodičia´išli niekam pre uhorky - pre pár kusov uhoriek sa chodilo k tete o dve ulice ďalej, tak som išla za nimi, lenže tentokrát boli na uhorkách niekde inde ...viem, že som tam bola a divili sa mi, ako som sa tam sama dostala, ale ako som sa dostala domov, to si už nepamätám : )

 

druhýkrát som sa stratila keď som mala šesť, doma sa mi nepáčilo, odišla som ku kamarátke ... to bol vtedy poprask, bola tma, a mňa nikde ... len si spomínam že na ceste domov ma stretol starý otec, ktorý ma hľadal ... zaujímavé, že ani tu si nepamätám, ako sa to skončilo :)

 

v škole som tak vehementne upratovala, že som vyliala litrovú fľašu tušu na parkety ...

mala som nové nohavice a dovtedy som drankala, kým ma pustili na veľký kolotoč, z čoho mi bolo patrične nevoľno, čo si odnieslo koleno a roztrhnuté nohavice ...

no zbohom ... teraz som začala spomínať na hovadiny ... no potrebovala som to ? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Spravili ste nejaké hovadiny keď ste boli malí?

Pár ich určite spravil každý. Ani ja som nebol výnimkou:

 

Ako 6 ročný, keď som bol cez víkend u babky, som si po jesenných dažďoch chcel skrátiť cestu prechodom cez rozmočené pole. Tá skratka mi trvala skoro o hodinu dlhšie. A topánky som už nikdy nenašiel.

 

Ako 7 ročný som dostal elektrickú násobilku. Páčilo sa mi to, že čím bola silnejšia batéria, tým silnejšie žiarovka svietila. Tak som oba drôtiky s nádejou strčil do zástrčky. Výsledok ma nepotešil. Netušil som, že dokážem odskočiť tak ďaleko.

 

V tom istom roku sme polovica triedy dostali do žiackej poznámku: "Vozil sa so spolužiakmi na tabuli."

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nooo, zeby som bola take bezproblemove dieta? bo ma nic nenapada... :)

 

akurat ma napada, ako som rozbila okno u kamaratiek doma, ale to bolo nechciac :lol: bo som sedela pod otvorenym oknom a nejak som sa zdvihla a so mnou aj to okno...

 

alebo si pamatam, ako sme napisali, na kamaratkin dom, ze "hovno" ale to ona chcela, aby sme to napisali a potom bol taky pruser u ich rodicov, ze koniec... tusim nam vtedy zakazovali sa spolu hrat

 

alebo si pamatam ako som sa bila so sestrou na zahrade, najprv sme sa kvoli niecomu tak pohadali a potom sme si skocili do vlasov, sme si tam trhali vlasy az musela ku nam suseda prist co bola u nej na zahrade a nas musela oddelit...

 

a viac ma nanapada...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

momentálne si na nič nespomínam, aspoň nie na nič úmyselné, ja som bol vždy veľmi slušné dieťa :lol:

Na peci bolo 100°C

takéto veci sa aj mne občas stávajú, rekord je niečo cez 120, akosi sme zabudli, že tam treba ísť občas pozrieť a nejako sa nám (s bratom) podarilo prepočuť aj tú sirénu :)

 

EDIT: už si spomínam, tá siréna tam vtedy ešte nebola, oco ju zapojil až potom :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem už koľko rokov som mal. Boli sme v tehelni sa hrať a kamoš išiel prebehnúť cez bahno a spravil dva skoky a ostali mu tam obe boty a natiahol ku mne a kamošovi ruku nech mu pomôžeme namiesto toho sme ho drgli a on padol do toho bahna :lol: ten dostal dobrého šlaháka doma :)

 

Raz sme s kamošom ukradli psa starali sa o neho spokojný ze mame maleho psicka ale takej tetke som povedal svoje meno a ona to akosi vyzvanila a vecer nam prisli psa zobrat.

 

Mali sme takeho prtaveho spoluziaka na zakladke s nim sa dalo hocico robit raz sme nacpali do kosa a dali ucitelke na stol alebo sme ho povesili na tabulu.

 

Raz som hodil flasticku atramentu o stenu a nez som prisiel domov mama to uz vedela ten vecer som veru nesedel. To bol dobrý výprask

 

Viac si už nepamätám možno si someniem no ešte boli také normalne pichanie do spolužiak kružítkom a pod....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nooo, zeby som bola take bezproblemove dieta? bo ma nic nenapada... :lol:

 

alebo si pamatam ako som sa bila so sestrou na zahrade, najprv sme sa kvoli niecomu tak pohadali a potom sme si skocili do vlasov, sme si tam trhali vlasy az musela ku nam suseda prist co bola u nej na zahrade a nas musela oddelit...

 

a viac ma nanapada...

A to je podľa teba bezproblémové dieťa? :) Síce aj ja som sa so sestrou bil, vlastne ona ma bije aj teraz :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

najviac bolo tých detských hovadín. : )

 

ako decká sme si vyrábali z dreva kuše a strieľali sme z nich špajdle (tie dlhé špáradlá drevené : ), na ktoré sme drôtikom pripevnili ihlu alebo špendlík. občas sa strhla i prestrelka medzi nami, niekto ma trafil tou ihlou do ruky a pretože som nemal nabitú kušu, hodil som doňho kameň a rozbil som mu hlavu. večer nás rodičia donútili podať si ruky.

 

keď sme ako decká zostali niekedy s bratom sami doma, vyskočili sme na manželskú posteľ a mlátili sme sa vankúšmi, bitka jak sviňa. raz sa nám vankúš rozpáral, napchali sme teda všetko perie naspäť a zašili sme to konskými stehmi, zamaskovali sme to. trvalo pol roka, než naši zistili, odkiaľ sa berú períčka v posteli. : )

 

keď sme na základnej chodili domov z vyučovania, s kamarátom sme skúšali polievať rozličné veci benzínom do zapaľovača (pyromani) a potom sme to podpaľovali. dnes som rád, že to všetko dopadlo dobre.

 

bývali sme na ôsmom poschodí v bytovke a s bráchom som strieľal zo vzduchovky do okien oproti, poplach bol, ale nikdy nás neodhalili. : ) z balkóna sme aj hádzali slivky a vodu v sáčku na ľudí.

 

ako puberťáci sme zorganizovali s "kamarátmi" krádež, dokonca nás aj zatkli a vypočúvali, nič sa nezistilo.

 

na strednej ma vylúčili z internátu, pretože som sa v noci vyšplhal po hromozvode, parapete a balkóne na "dievčenské" poschodie za frajerkou a došlo sa na to. : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pfúha takže valčik má aj odvrátenú tvár :lol:

 

ako decká sme si vyrábali z dreva kuše a strieľali sme z nich špajdle (tie dlhé špáradlá drevené : ), na ktoré sme drôtikom pripevnili ihlu alebo špendlík.

po vychodniarsky špilka

aj my sme toto robili, aj pištolky zo štipcov,

dokonca sme na špajle dávali tmeľ čo je medzi činžiakmi a zapaľovali to

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pfúha takže valčik má aj odvrátenú tvár :)

áno. :lol:

 

ešte ma napadlo, že ako decká sme večer chodili do objektu materskej školy, vyšplhali sme sa po rebríkoch na strechu a naháňali sme sa po budovách. zo strechy na strechu sa dalo prebehnúť po úzkych strieškach, ktoré boli nad chodníkmi. to bola veľmi nebezpečná hovadina, ale všetko dobre dopadlo.

 

a susedovi, ktorého ľudia z celého vchodu nemali radi lebo veľa pil, sme vždy vrazili do výfuku auta jablko. : )

 

niekde som si prečítal zábavné rozdelenie ľudí do troch skupín:

 

- predvídavci, to sú ľudia, ktorí svoje konanie dopredu premyslia, vedia odhadnúť i jeho následky a majú dostatok disciplíny a pevnej vôle, aby sa vyhli nepríjemnostiam, ktoré predvídajú. chybám sa teda vyhnú tak, že si ich uvedomia popredu, skôr ako ich vykonajú.

- pozorovatelia, títo ľudia sledujú pozorne všetkých okolo, pýtajú sa ich na to, čo sami zistiť nevedia a snažia sa poučiť z chýb ostatných. vyhybajú sa teda omylom tým, že opatrne kráčajú za ostatnými.

- prieskumníci, sem patria ľudia, ktorí si všetko potrebujú overiť na vlastnej koži. aj keď si uvedomujú, že oheň môže popáliť, aj keď poznajú ľudí, ktorí sa popálili, predsa ich láka priblížiť ruku k plameňu tak blízko, aby ho sami pocítili. títo ľudia sa dostanú do šlamastiky častejšie ako ostatní, majú však i oveľa zaujímavejšie zážitky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

niekto ma trafil tou ihlou do ruky a pretože som nemal nabitú kušu, hodil som doňho kameň a rozbil som mu hlavu.

...

z balkóna sme aj hádzali slivky a vodu v sáčku na ľudí.

Ty kokos ty si iný tvrďas! :) :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked to po sebe spetne citam, tak za tie macence sa hanbim ... ale faktom je, ze to boli svinsky obratne dedinske macky a ostali k nam pritulne aj nadalej, z coho vyvodzujem, ze im to lietanie az tak neprekazalo ;)

 

- ked som mal 9, tak sme sa bili so spoluziakom, ale to bolo skoro na zivot a na smrt ... ja som bol len doudierany, ale jemu som vydrapil z hlavy za hrst vlasov .. chlapec mal taku plesinku, az bolo radost pozerat :lol:

- s chalanmi sme davali na kolajnice rozne veci a potom skumali, co z toho vznikne, ked ich vlak prejde. vacsinou to boli peniaze a kamene vacsie ako past.

- ked som mal 4roky, zbieral som ulici spaky a fajcil som ich. babka sla z kostola, nacapala ma a schytal som vyprask.

- ako maleho prvacika ma vytocila spoluziacka, tak som jej to 2decove kakavkove krabicove mlieko vylial na slabikar. az potom som zistil, ze jej a moj oco su kolegovia :)

 

este sme mali takeho spoluziaka, ktory bol riadny exot (vrtula triedy) a my sme sa vdacne chytali jeho napadov ..

- skusali sme, kolkych ludi na sebe znesie. postavili sme sa nanho siedmi.

- na plavarni sme ho chmatli, sejmuli mu plavky (boli tam aj dievcata) a prehadzovali sme si ich :)

- zabalili sme ho do sracieho papiera, ale celkom dokladne. nemohol sa z toho totiz dostat ... potom akosi doskakal ku kabinetu a nejaky ucitel ho oslobodil ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ty kokos ty si iný tvrďas! :) :lol:

:)

 

nie som, to len tak zle vyzerá. to vieš, boli sme decká a v zápale boja sa stane všeličo, často sme sa pobili aj pri futbale alebo hokeji, ktorý sme hrávali s chalanmi na sídlisku. patrilo to k našim detským dobrodružstvám.

 

na tú rozbitú hlavu nie som veľmi pyšný, keď som videl čo sa stalo, nebolo mi vtedy všetko jedno, aj som sa bál ísť domov a stále som myslel na to, ako to celé dopadne. veď nám aj obom dali rodičia poriadne kázanie, aj tresty, nebola to žiadna sláva. odvtedy už kamene nehádžem. : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

Počas maturít sme ako tretiaci na strednej škole (cca 18 rokov) boli na brannom cvičení.Mali sme tam rôznu výstroj a výzbroj.Aj zdravotnícku.Len tak zo špásu sme jedného spolužiaka priviazali obväzmi k poľným nosidlám a robili sme mu zle.Dávali sme mu frčky do čela a tak :lol: .Keď nám to už bolo málo,tak sme ho hodili do takého plytkého jazera aj s tými nosidlami - dolu xichtom.Až keď bol v tej vode a začali z neho vychádzať bublinky,tak nám to došlo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Este pred par rokmi sme sa chodili zabavat s kamaratmi za kolajnice na konci mesta no a kamarati fajciari fajcili a ostatny sa zatial hrali s zapalkami (medzi nimi aj ja). No a bolo tam dost suchej travy aj sena tak sme to kusok raz zapalili no fukal perfektny vietor. Isiel okolo vlak policajny alebo aky to je co kontroluje kolajnice tak sme sa vcetci schovali za strom a jak presiel horelo uz 10x10 metrov a uz sa nam ani hasit neoplatilo tak sme utiekli :lol:. Na druhy den tam nebolo nič ziadna trava vysoka 1 meter ako den pred tym :) iba popol a smrad...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

:) veru, najvacsie hovadiny sa rodia v hlavach, ked su ludia pokope. (iba Ryan Giggs ich robi sam)

Nebol som sam, ale je pravda, že to bol vylučne môj napad. Čo už, genialita nepotrebuje 2 hlavy. :lol:

 

vyskocil som z druheho poschodia ked som mal 4 roky. dopadol som rovno na zelezny poklop od kanala osadeny v betonovom stvorci.

Taketo kaskaderske kusky boli na dennom poriadku. To nepovažujem za hovadinu, ale za normalnu vec. :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov