Jump to content

Recommended Posts

iskra
pred hodinou, Vilma Flinstonova napísal:

@iskra  aj vám to pristane. Závidím ti (tak v dobrom) tie dlhé vlasy, mne sa nikdy nepodarilo po 40-ke dosiahnuť takú dlžku. Tú kritickú som nevydržala a zasa len zapracovali nožnice :) no čo už. Radšej krátke ako žiadne..

Ďakujeme. Donedávna som nosila aj dlhšie vlasy, teraz si už udržujem rovnakú dĺžku, už predsa určitým vekom nebudem nosiť vlasy takmer po pás.. krátky účes si zatiaľ nedám, až keď budem ešte staršia, ak sa dožijem staroby.. mám okrúhlu tvár, kaderníčka mi vraví, že škoda by bolo ostrihať, že vlasy sú zdravé, pekné, že mi pristanú,  aj moja najlepšia priateľka mi to isté vraví , manželovi sa tiež páčia dlhšie vlasy..., on mi povie úprimne... ja si vlasy tiež vážim,  páčia sa mi, ale samozrejme najdôležitejšie  je, aby človek bol zdravý.. náš st. syn, tiež nejaký čas nosil dlhšie vlasy, potom sa nechal ostrihať, vlasy daroval... v súčasnosti nosí krátke vlasy, má ich tiež zdravé, husté..

• Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• game

48

• Vilma Flinstonova

34

• arwiel

29

• Aikaterine

17

Top Posters In This Topic

Popular Posts

neviem, prečo mi to vtedy napadlo, ale cca rok a pol roka pred tým, než mi začali v chumáčoch z týždňa na týždeň padať vlasy, som ich odfotila. ináč by som si ani nepamätala, aké boli. farba je prirod

Hneď sa lepšie cítim, keď som sa ostrihal dohola. No nejaké 2mm som si nechal.

Posted Images

Vilma Flinstonova
pred 26 minútami, game napísal:

príroda, čistá príroda. posledná prírodná blondína v rodine ... :)
nikdy sme neboli takí prudkí blond, niečo ako zrelá pšenica.

...

a tie vzácne vlasy mi ešte ja padajú, no uznajte :)

uznávam, škoda takých vlasov :(

pred 10 minútami, iskra napísal:

... náš st. syn, tiež nejaký čas nosil dlhšie vlasy, potom sa nechal ostrihať, vlasy daroval... v súčasnosti nosí krátke vlasy, má ich tiež zdravé, husté..

mojej dcére sa vždy páčili takí vlasatí chalani, a ten jej, čo majú spolu nášho vnuka, má vlasy asi tak na 3 mm...

• 3 weeks later...
Vilma Flinstonova
Dňa 7. 2. 2021 at 19:28, electric blue napísal:

čo je tu dnes , Top next model trošku skor narodenych? ;-) 

ale kde, nazvem to...spokojnosť s tým, ako sa mi podoarilo ošedivieť. Ako puberťáčka som snívala o svetlých dlhých vlasoch, sama som mala tmavé dlhé vlasy, s ktorými som inak bola spokojná. Ale vtedy som obdivovala jednu babu, s ktorou sme sa síce nekamošili, bola dosť staršia ako ja, ale bol to taký môj idol, a tá mala modré oči a prirodzene blond dlhé husté vlasy. No a ono sa mi to na staré kolená splnilo, a teraz čo ma nepoznajú, sa ma pýtajú, akú farbu používam :) je to téma o vlasoch, tak sme ukázali naše frizúry a zafarbenie. Ako vidím, všetky tri prirodzené :)

• Thanks 1