Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...

Ja som uchyl na dlhe vlasy. Mala som uz po pas, ale na Hodokvase isli vyrazne dole, teraz je to cca po lopatku :lol:

Povodne vlastnim spinave blond haro, co mi kopec ludi poznajucich ma menej ako rok-dva ani neveri :)

S vlasmi rada experimentujem, mala som uz od peroxidovej blond, cez rysavu, cervenu, ciernu... Ked ma chyti nejaka podivna nalada mam tendencie robit si vselikde po hlave dredy, najviac ich tam bolo okolo 5, teraz mam jeden, druhy som predvcerom odstrihla.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Zatiaľ: voľné, vyčesané dozadu, dĺžka asi 15 cm. Farba - mierne tmavší odtieň. Naposledy som sa bol strihať minulý rok pred vianocami. Dokedy - aspoň do nového roku, potom sa uvidí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

teraz keď nám dali na imatrikulách indexy, som si mohla porovnať fotku z ISIC a indexu.... na jednej mám krátke vlasy farby špinavý blond a na druhej už dlhšie čierne, pričom som tam aj inak učesaná, resp.neučesaná... nevyzerá to ako jeden a ten istý človek...

a keby som tam priložila fotku, na ktorej mám vlasy ohnivočervené a úplne iný strih...

asi vlasy robia človeka... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Ah.. a ja sa môžem na svoje vlasy len sťažovať a sťažovať a sťažovať...

Taak pekne poporiadku.

Vlasy si nefarbím (len sem-tam šampón na zvýraznenie farby vlasov), sú také tmavo-hnedé.. keď som bola menšia, mali všelijaké odtiene...bledohnedé, kde-tu sa leskli do ryšava..boli dlhé, pomerne dosť, tak po pás.. Strašne husté a nenapraviteľne kučeravé :lol:

Teraz sú tmavohnedé, tak pod plecia... stále kučeravé, husté... ale pravidelne ich žehlím (áno, viem že si ničím vlasy, ale tak čo už...).

Umývam tak každé 3 dni.. skúšala som rôzne šampóny..na lesk vlasov, uhladenie, vyrovnanie štruktúry,... lenže nič nemalo želaný efekt, tak teraz umývam tým, ktorý mi príde prvý pod ruku.

A som z nich naprosto zúfalá :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Aj ja si žehlím vlasy. Mám ich dlhé, husté suché a bordové (nafarbené). Ináč svetlohnedé.

Keď si ich nevyžehlím, mám ich ako "chemlon".

 

Nepoznáš (alebo nepoznáte) nejaký prípravok v spreji na vlasy po žehlení? (alebo pred) ? Aby boli také

pekné lesklé ale aby potom zároveň neboli mastné.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teraz sú tmavohnedé, tak pod plecia... stále kučeravé, husté... ale pravidelne ich žehlím (áno, viem že si ničím vlasy, ale tak čo už...).

;) :lol: :) :) TY POHAN!!!! kučery, preboha, to je rúhanie ich vyrovnávať
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomassi toto je predsudok jak svina kvoli par debilom smile.gif

bohužial v trnave ich zas "pár" nie je

 

inak, ja zas nechcem nejak extra kučeravé, ja si len myslím, že ak ich niekto má ako prirodzený dar, tak je to bezbožné rúhanie!!! ;) ;) veď tie holky sú všetky také pekné :lol: keby chcem kučery, tak si ich spravím, po dlhej dobe som s mojimi rovnými celkom spokojná :) maximálne si ich na noc zviažem do vrkoča, keď mám chuť na nejaké mierne vlny alebo čo. a už si ich asi rok nefarbím, normálne po rokoch vidím svoju prirodzenú farbu /hlavne že sa ma stále niekto pýta, či mám novú farbu, najlepšie, keď sa spýtajú, či čiernu :)/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tie moje "krivé" budú zanedlho ako tri dlhé vlasy deda vševeda, keď mi neporadíte niečo proti vypadávaniu ... :lol:

 

neskutočné, ako mi padajú ... práve som si ich umyla a zasa odišli za tri hrste, pri každom česaní odchádzajú a papám vlasy kade chodím :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov