Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

indiana, nic si z toho nerob. ja mam tiez kucery a tiez ma to vytacalo a spaval som v ciapke, ked som mal 14-15. potom som si povedal, ze to nema zmysel a vyprdol som sa na to. aj tvojho syna to prejde, chce to trosku casu, ale prejde :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fíha, vďaka za rady...tak pekne po poriadku:

 

Choze: to, že sa mu narovnajú pod čapicou vlasy je jeho výmysel, nie môj, na tvoju chrbticu ti neporadím ...no hádam ak tak cvič nejaké uvoľnovacie cviky ( aj ja by som mala ,ale... tralalalala, nechce sa mi , po celom dni, zbitá ako pes ), alebo si kúp nejaký ten zázračný prostriedok, ktorý ti " zaručene" pomôže, ak nič iné aspoň tvoja peňaženka bude rovná.

Čo sa týka krátkeho strihu, je proti, pretože to by mu boli vidieť vyrážky na čele, už takmer ani nevidí, tak to má cez oči...a nepochopí, že vyrážky skôr zmiznú, ak bude čelo voľné, ach jaj, čo už.

 

Game, ja si farbím končeky so zubnou kefkou ( nesmejte sa ) a potom farbu vmasírujem rovnomerne do vlasov.

Pre zaujímavosť moja dcéra má nádherné medenné ( niekto povie ryšavé ) vlásky, samá kučera. Dúfam, že ona nebude v puberte chcieť vyrovnať ( asi skryjem všetky čiapky )...

 

Weirdo, vďaka za povzbudenie, snáď to pochopí a tiež sa na to "vyprdne". :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Game, ja si farbím končeky so zubnou kefkou ( nesmejte sa ) a potom farbu vmasírujem rovnomerne do vlasov.

 

Weirdo, vďaka za povzbudenie, snáď to pochopí a tiež sa na to "vyprdne". :lol:

takto som to robievala aj ja, mám na to vyčlenenú zubnú kefku :) potom som si raz kúpila takú špeciálnu mäkšiu kefku ...

preto sa divím tomu "šampónovaniu" :)

 

/ ale pri mojej frekvencii farbenia ... aj tá kefka bola nanič investícia ;) /

 

 

vyprdne sa na to, neboj nič .... len to potrebuje svoj čas a tvoje pevné nervy ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Phersu

 

jasná vec...a potom mám zuby krásne čierne. :lol:

 

Ale vážne, tak ako Game, mám kefku vyčlenenú na farbenie vlasov, začínam od korienkov vlasov ( nie zeleniny ) nanášať farbu, no a ostatné masírujem a vtieram v tých igelit. rukaviciach pribalených k baleniu farby.

 

Game

 

Moje pevné nervy...ach kdeže ste sa podeli... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Moje pevné nervy...ach kdeže ste sa podeli... :lol:

vydržať, ešte ste len načali jednu pubertu, ešte príde druhá, než táto skončí ... ty si to dievča zlaté predstavuješ moc jednoducho :)

to sú len vlasy ... :) ;)

ja viem, je to veselé ;)

 

 

dnes som vyskúšala hishamin recept "farba ako šampón" - žiadne štetečkovanie -

s tými dlhými vlasmi je to v každom prípade veselý zážitok, jedna tuba stačila tak akurát a tuším kefku na zuby degradujem len na miešač farby ... ;)

išlo to v pohode, chytilo, bola to farba, ktorú som používala sporadicky aj predtým / naposledy som farbila asi pred 4 rokmi ! /, svetlá plavá - a zvyčajne mi spravila vlasy také akurátne stredne plavé ... dnes sa zbláznila a je v tom nejaká ryšavkastá prímes ... nevyzerá to zle ;) ale každú chvíľu sa bežím pozerať do zrkadla, či to nejakým zázrakom nevybledlo ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak moje vlasy boli dnes skratene asi o 10-12 centimetrov :lol: mam teraz taku lahku hlavu :)

 

akurat sa moc nedaju dat do gumicky (teda hlavne tie predne) ale ved to dorastie a mozno zacnem nosit aj rozpustene, uvidim :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Game

 

však tu som spomenula len " problémik " s vlasmi. Nepísala som o zhoršenom správaní, papuľovaní, zhoršení prospechu, skúšaní cigariet, klamaní, nedodržania slova...a bolo by to aj na dve strany, preto tie nervy boli spomenuté.

Synovu pubertu si užívam dennodenne, aspoň že medzi deťmi je rozdiel 8 rokov. Nastane aj obdobie hlbokého nádychu a skok do dcérkinej puberty.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Indiana,

 

nenapísala si pokračovanie napínavého príbehu ... je z toho nová čiapka, či kaderník ? :lol:

 

 

cizy, súdim podľa aktuálnej fotky, že stále platí, čo platilo ... ale ako pozerám, ani to nečešeš ... no tesne po umytí vyzerám rovnako ... na čo som sa to dala nahovoriť , hrozné toto :)

 

aké to máš dlhé ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no teraz som to meral, ale mam tu po ruke len to trojuholnikove pravitko a to ma len 16cm, tak odhadujem takch 18-19cm

 

necesem to to je pravda, len u man je zas ten problem ze po umyti ak si nato zabudnem dat tuzidlo a trochu laku aspon tak to je splasnute a aj najmensi vanok ked je tak je to rozlietane ,nenavidim ten stav, tak tam davam radsej tie pripravky

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Joj, tema aktualna. Trochu ma hneva tvar a struktura mojich vlasov. Nie, nastastie su zdrave, v tom to nie je. Ale je to ako srst pekinskeho palacoveho psika. Akonahle narastu do istej dlzky, zacnu sa jemne vlnit. Niezeby sa vlnili poriadne alebo zostali pekne rovne....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no teraz som to meral, ale mam tu po ruke len to trojuholnikove pravitko a to ma len 16cm, tak odhadujem takch 18-19cm

 

necesem to to je pravda, len u man je zas ten problem ze po umyti ak si nato zabudnem dat tuzidlo a trochu laku aspon tak to je splasnute a aj najmensi vanok ked je tak je to rozlietane ,nenavidim ten stav, tak tam davam radsej tie pripravky

neviem ako sa dajú presne odmerať vlasy ... moje sú okolo 22 cm ...

a naopak, ide na ne condicionér a vyrovnávajú sa ... a lietajú a sú otrasne tenké a sú všade aj keď mám už hromadu krásnych sponiek a vypínam ich, lebo ináč by neprežili :lol: ehm ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...
aj ja chcem niečo o svojich :lol: .... tak moje vlasy si užili a bohvie čo si ešte užijú, hah ... farby boli všeliaké, pôvodne sú hnedé, ale to som naposledy videla na základke, červené, oranžové, fialové, biela ofina, čierne, modré, neaké ružové pačesy atď ... boli aj vlnavé, teraz ich žehlím, po pás, aj úplne dohola, dredy, potom zasa dohola, neskôr na polke hlavy vlasy po plecia a na druhej nič, teraz čierne, ofina, vpredu a vzadu dlhé, ostatok bol oholený, teraz to trocha dorástlo .... momentálne túžim po bielych, ale nie všade, ale ani trapny melír, pfffff ... umývam ich každý deň, nedostatky ako lupiny alebo tzv oštislamy sa na nich nevyskytujú ...hawk :)
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja by som si chcela kupit zehlicku na vlasy, lebo aj ked mam svoje vlasy celkom rada, prijala by som obcas zmenu :lol: najlepsie by bolo, ak by to bola zehlicka aj kulma dokopy, aby som mohla aj tak menit aj tak, lebo ja mam len take vlnite tak by som ich chcela obcas upravit nejako :)

 

mate nejake typy? ze aku zehlickokulmu kupit? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ANDULQA,

ja si žehlím každý den nemenovanou značkou a tá je super :lol: ... kulmofén je totálna kravina, žiadny alebo len slabučký efekt, teda aspon čo som sa pýtala aj v mojom okolí ... radšej investuj a kúp si dve rozdielne veci a ne mutanta čo ani jedno ani druhé nespraví poriadne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a nemohla by si mi nazov tej nemenovanej znacky poslat do ss? :)

 

ja som tiez pocula ze taketo kombinacie nie su nic moc, no ved uvidim :lol: len zas nechcem do toho moc investovat, tak okolo 2000 a neviem ci za to kupim obe veci kvalitne, aby mi to zas nenicilo vlasy, aj ked je pravda ze sa to necyhstam pouzivat kazdy den :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

ježiš včera som videla babu so super dredmi, ježiši mária, prečo som sa dala ostrihať, úplne skvelé, také tenučké, v cope, korálky tam, ooo bože :lol:

úplne ma fascinujú dredy v poslednej dobe, len som zvedavá, či na to budem mať nervy a odvahu, keď mi dorastú vlasy... no uvidím, čo vyvediem, ale aj farbiť vlasy som si kvôli tomu prestala. ježiš, nech už rastúúú

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie, uz nechcem mat dlhe vlasy, podarilo sa mi to raz, ked boli pod lopatky, vyzera to mozno dobre, ale je s tym kopu starosti. Ved sme aj boli v tej chvili taky "Rocnik Indianov" - polovica chalanov mala dlhsie vlasy....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

kedysi som mala vlasy do pol chrbta, a farbila som si ich na cerveno, ale potom nejak zacali padat trosku viac, tak som si ich ostrihala a nechala si iba 1cm chvostik, a prestala aj farbit... teraz vlasy pomalicky rastu a znova ich idem nechat narast na dlhokansku dlzku, len to este potrva... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov