Skočiť na obsah

game

Odporúčané príspevky

idem na čiernu... len ešte neviem v kombinácií s akou farbou... rozmýšlam, že si dám spodné vlasy čierne a vrchné buď hnedé, alebo biele... hm... budem ako Cruella z dalmatíncov.. :lol:

ja ti to už farbiť nebudem, tvoja máti by ma už fakt zabila :)

 

ja si farbím od pätnástich, pôvodnú si už ani nepamätám. len som spravila chybu, keď som si asi pred pol rokom dala tmavohnedú a teraz keď chcem niečo svetlejšie, chytia mi len odrastené a zvyšok je tmavý ďalej. momentálne rozmýšľam nad bordovou alebo čiernou. otec mi ale radí, nech sa už nefarbím, že ten strieborný melír mi budú všetci závidieť :) /to je tak, keď mám vlasy po ňom/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

moje vlasky presli viacerymi etapami, takze nazorné ilustracie

 

v aprili 2006 tutok

v tomto obdobi boli na vrchole svojej kvality

 

v juli 2006

boli takmer ako dredy :lol:

 

v septembri 2006

sem tam nadobudli aj takuto podobu:)

 

par dni v mesiaci, zimne obdobie, boli copíky

 

a momentalne asi taketo nieco .. som nastvana,lebo kamoska ma ostrihala, cca 20cm...

 

Vlasy mam extremne huste, po pouziti nejakeho toho gelu moc moc kudrnate.

Vobec si ich necesem, naco, vyzerali by ako slama. Rozcesem ich tak raz za 5dni, ked ich idem umyvat. Alebo podla potreby.

Nemastia sa mi.

Niekedy mam chut ich ostrihat, lebo neda sa s nimi nic robit.

Prestriedala som uz rozne meliry, povodna farba je tmavo hneda, uz od nepamäti mixujem blond melirom, sem tam medenym.

Kadernicku som mala tu, ktora cesala aj superstar :)

Teraz si kurz urobila aj teta, takze jej sluzby budem vyuzivat. Uz zajtra idem na preriedenie a melir...uz sa tesim, lebo posledne mesiace som si nechala melir schvalne vyrast, a vyzeralo to dost nudne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vždy som túžila po dlhých vlasoch ale nebolo mi dopriate. Prešla som celou škálou farieb ( mahagón, bordo, tmavohnedá, červená, čierna...), mala som na hlave asi 6x trvalú ( prvú som si rozčesala, to som mala 16 rokov a bola som ako prírodná katastrofa )prirodzené vlasy mám tmavohnedé, sem tam prepletené šedinkami (nemuseli by byť, ale čo už ), a vlasy mám ostrihané po plecia a momentáne čierne. Trochu sa mi vlnia, takže keď sa naštvem pri pohľade do zrkadla, vezmem nožnice a skalpujem sa. Chvabohu veľmi to nevidno ( dúfam ) pretože nebývam s prácou kaderníčkiek príliš spokojná, ale oni za to nemôžu...to tá moja hlava.

Najkrajšie vlasy z rodiny má moja dcérka, má ich nádherné medenné, každý prameň žiari iným odieňom, má prirodzené kučery a ak jej vlásky umývam - siahajú jej do pásu ( má 4 a 1/2 r )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kokos, na svoje vlasy mam nervy, mi poradte nejaky sampon na mastne vlasy, lebo pomaly kazde 2 dni si ich zmyvam, doteraz stacilo osprsit len seba sa a nechat vlasy na neskor.... A to ich nemam nijak dlhe, zimny strih. Ale asi si ich dam zosekat ako po tom extreme, ked som ich mal v jednom momente pod lopatky a v druhom s dlzkou do 1 cm....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No s tým som mal problem aj ja a jediný sampon, ktorý mi pomohol bol Crisan alebo tak nejako sa volal.

 

Teraz mama kupila taky sampon, ze na zväcsenie objemu vlasov som si s tým umyl hlavu a funguje akurat ze som vyzeral ako Boney M

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No s tým som mal problem aj ja a jediný sampon, ktorý mi pomohol bol Crisan alebo tak nejako sa volal.

 

Teraz mama kupila taky sampon, ze na zväcsenie objemu vlasov som si s tým umyl hlavu a funguje akurat ze som vyzeral ako Boney M

pouzivam Vichy Dercos na vlasy ... jedina vec, co mi pomohla zbavit sa lupin. Crisan mi tak zlupinoval hlavu, ze ma podla posypu mohli vystopovat.
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pouzivam Vichy Dercos na vlasy ... jedina vec, co mi pomohla zbavit sa lupin. Crisan mi tak zlupinoval hlavu, ze ma podla posypu mohli vystopovat.

To sa čudujem lebo mne pomohol a ani lupiny som nemal ahc kde su tie časy keď som mal pod plecia vlasy. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

z takychto vlaskov

Obrázok

 

spravila take, ze si ich dam teraz do copa a som ako pudlik :lol: /vsak ked prides na stretko, tak si vybav tuto fotku a porovnaj s mojimi vlasmi/...ta fotka je z obdobia mesiac pred odchodom do anglicka

lepsie to vyzera, ked su iba zopnute,vyzeraju dlhsie...ale aj tak

 

prisla som za nou so ziadostou, nech mi pristrihne konceky /to bolo v anglicku, a navstivit kadernika by vyhra nebola/

 

ked som to videla, rozplakala som sa, pretoze tie vlasy si "pestujem" uz dlhe dlhe roky...no a povedala na to, ze trebali uz ostrihat, ze je to zdravsie pre ne, a bla bla bla..

a argumenty typu "vsak dorastu" ma neuspokoja...

 

mam pocit, ze vlasom spravi dobre aj to, ked sa pristrihnu konceky, a nie 30cm :)

 

kopec ludi neskor mi povedalo, ze to bola z jej strany proste hnusna zavist /najprv som to vidiet nechcela, kedze to bola moja kamoska, i ked iba par mesiacov som ju poznala, ale odstupom casu si clovek uvedomi, ze to bola naozaj zavist.../... vzdy mi tie vlasy chytala, a vravela ake su nadherne a bla bla...a nakoniec spravi toto??

 

btw...oni uz boli aj tak pristrihnute, lebo nejak v obdobi vianoc roku 2005 boli takmer po zadok...ale to je ine..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

doll,

 

nie je mi to celkom jasné ... nemali ste zrkadlo ? :lol:

 

mňa tiež strihávala kamoška, ale s dvomi zrkladlami - aby som sa videla aj zozadu, ináč neexistuje...

 

najmä keď je človek taký opatrný na vlasy a pestuje si ich ako ty ... ok, ja viem, povieš, že po bitke je každý generál, ale to nie je celkom pravda ... moja kamoška bola fakt kamoška, aj tak sa nestrihalo, kým neboli po ruke zrkadlá ...

 

 

 

práve som pozerala, že ešte v októbri som sa chystala už konečne dať sa ostrihať ... ešte stále som nebola ...

zanedlho bude rok, čo mi vlasy rastú a rastú a pomaly a iste idú na nervy :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

totizto predo mnou strihala dve spolubyvajuce, mali rovne vlasy, a urobila im moderny strih /fakt pekne to bolo/

no a povedala som, ze ked uz drzi noznice, nech ma podstrihne

 

brala som uz zrkadlo /mali sme take obrovske, na zavesenie na stenu/...a ona mi povedala nie nie nie, bez zrkadla....

prislo mi to divne, ale verila som jej

 

a zrazu som pocula ako padol na zem kusisko vlasov /lebo podomnou bol igelit/

a hovorim ze to co robi??? ... nedalo sa s tym uz nic urobit, pretoze odstrihla siroky kus

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Tak som si dnes povedala, že sa idem ostrihať. Dala som si ofinku. A vraj vyzerám ako dievčatko maličké nevinné :lol: (konečne som sa vzhľadom priblížila k svojej duchovnej podstate).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov