Skočiť na obsah

OrangeClick


Sniper

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 11
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    4

  • game

    3

  • Nokia

    2

  • Hedgehog

    1

Top prispievatelia v tejto téme

aj ja som to chcela vedieť, samozrejme som prečítala stránku, reklama na to ide už dosť dlho, takže keď s tým má niekto skúsenosť a je spokojný, nech povie áno, keď nie tak nie ...

 

podľa stránky je to zaujímavé keď to majú všetci, ktorí vzájomne veľa smskujú

 

má to tu niekto ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

z tej reklamy som nezachytila nikdy nič, len mi dnes bolo objasnené, že tá reklama ide už dlho ... / syn ma poučil :) /

 

takže asi nebude pravda, že každú reklamu tu ovláda každý , jednoducho ich nepozerám

a nepoznám každý slogan z každej reklamy, a ni ho nechcem poznať, som presýtená reklamami a už celé mesiace im nevenujem pozornosť .... :)

 

 

 

podstatné je, že zostáva otázka, či s kartou orangeclick má tu niekto skúsenosť ... a keď áno, akú ... to je všetko :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dokelu, sú mi ukradnuté aj spamy aj nespamy aj reklamy momentálne, ale stále ešte neviem, ako je to s tou orangeclick kartou ... :) :)

 

 

a to ako pozerám, sme tu popísali už sedem príspevkov ... dohája aj s chlapmi :lol: ;) kľud a rozvaha ...

to tu ešte vážne nikto neodskúšal ?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Včera 21:51 na PF Pink založila veľmi podobnú tému kde sa pýta to isté ako ja.

Na margo toho incidentu zo začiatku Fóra, by som mal ja teraz drzo nabehnúť do tej jej témy a spýtať sa jej prečo kopíruje témy z FSPF.

 

Takže k téme:

 

som si pozisťoval, nič za tým nie je, ale ešte pre istotu sa v Orange spýtam :lol:

Najväčšiu výhodu vidím v tom že budem môcť písať SMS priamo z netu len za 0,90 Sk, takže rozhodne sa to oplatí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov