Skočiť na obsah

Nefajčiari a polepšení fajčiari


doll

Odporúčané príspevky

prehodíme príspevky od škaredých fajčiarov sem :)

 

 

 

 

 

nefajcim,...par krat som skusila, neuspokojilo to moje potreby, nepocitovala som nic...takze, NEFAJCIM...naco?

 

 

ale,...ak nepocitam par potiahnuti,ehm,coho to?...niecoho omamne nemenovaneho :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes je 9 mesiacov a 19 dní, že nefajčím ....

mám pocit že som fajčila furt, odpozorvané z domu, a chutilo mi .... dlho som mala jednu za týždeň, jednu za deň, krabičku na týždeň, ... a posledné roky to bolo trochu priveľa / nie trochu - moc priveľa /
ochorela som, na chvíľu mi prestali cigarety chutiť, tak som len tak zahadzovala polky cigariet, až som si povedala, že mi totálne šibe ... a už som si nezapálila

no a som zvedavá, či mi to vydrží  :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

viackrat som fajcila (max 20krat ale heh), ked som bola s kamaratmi, naposledy ale pred 2-3 rokmi, odvtedy nie, nechuti mi to, nebudem za to vyhadzovat peniaze a este k tomu si tym zasierat cely organizmus, nevidim zmysel fajcit, odreagovat sa, ked som nervozna, viem aj inym sposobom, a nie nervne potahovat z cigy...

 

a dost to smrdi, mat tym napachnute cele vlasy, oblecenie...neprosim si :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game, gratulujem, vydrž.

 

 

Smrad mi vadí asi najviac no, ale už nie som tak proti, aj tak s tým nič človek nespraví..

 

a dost to smrdi, mat tym napachnute cele vlasy, oblecenie...neprosim si

Toto mi vadí najviac... pekne ..
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja nemienim tiez nikomu robit prednasky, kazdy si robi, ako uzna za vhodne... :lol:

ak niekto vecer v podniku pri mne fajci, a nevydychuje to priamo predo mna, je mi to jedno... ale keby je to stale, prekazalo by mi to....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Fajčil môj dedo z maminej i otcovej strany, fajčil aj môj otec, skoro 60 kúskov denne a pekelne mi to smrdelo, takže ja som to ani nevyskúšal... Na otcovi som však videl, že sa s tým prestať dá - u neho to bolo z tvrdohlavosti. V nemocnici nemohol 3 dni fajčiť, tak si povedal, že keď to vydržal tri dni, vydrží to úplne. A vydržal... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som prilezitostny fajciar, cize iba pri alkohole si zapalim, alebo ked dotycny fajci a ponukne ma :lol: Ja osobne si cigarety nekupujem.....vobec.....jedine ked priatelka chce, lebo ona fajci, ale snazim sa ju od toho odhovorit.....a zatial sa dari, ale este stale je co doladovat :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...
  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 4 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

ja neznasam, ked niekto pri mne fajci. Jednou s prvych veci, ktore zistujem , ked som balil nejaku cajku (kocku) je to ci fajci, alebo nie. Ked fajci tak zial........

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Marcel

- to sa jej akože hneď na rovinu opýtaš: " Počuj zlato, fajčíš? " :lol:

 

- som včera na stretku počul, že proti fajčeniu pomáhajú cukríky

nevedel by niekto, čo je na tom prevdy??? napr. nut

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomassi, pomáhali - kým neprišla chuť na prvú cigaretu... a to vieš, cukríky horia zle, takže ako náhrada nezabrali a museli sme uvoľnovať cestu niektorým... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov