Skočiť na obsah

Ajk

Odporúčané príspevky

phersu, daj vediet potom, ze ci ti to vyjde :)

 

coze, a ty pises knihy? no tot. co su to za knihy?

ano, mam... mozno aj 5? vacsinou su po anglicky, lebo mam problem s pisanim po slovensky - diaktrika... ako vidno na mojich postoch... vacsinou homosexualna alebo supernaturalna tematika so snahou poukazat na psychiku...

 

alebo 6 knih?!?!! :) to nie je fer, plno napadov, ale net casu ich zrealizovat :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

to si napisala pat-sest knih o tychto veciach a po anglicky? ja uschnem. a aj si to niekde vydala?

rozpisane iba :) niektore do 100 stran... niektore 80 ... vsetko vo worde. vzdy, ked sa rozpisem na jednej, pride uuuuuzasnyyyyyyyy napad na nieco ine... a tak sa do toho vrhnem, pisem pisem.. potom uuuzasnyyyy napad na obrazok...je to vicious cycle, furt tak dookola... a neviem sa rozhodnut, ako zabit cas :)

 

ale dufam, ze chapes, co tym myslim - nic take tazke filozoficke, brutalne... fantasy.... erm. vlastne nie fantasy... skor nas svet a nieco navyse k tomu :) a miesto toho, aby som tam riesila ako hrdina musi zachranit svet tam riesim, ze hrdina A by sa ten cely svet radsej vybodol :lol: a vsetko mam vo worde ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale musim pisat diplomovku :) :) :) ;) ble

hlavne ma potom pozvi na svadbu, inak budem smutna :lol:

 

bijou- dala by som, ale som strasne citliva na svoje veci ;) niekto mi povie "blbost" a ja potom pojdem do tmaveho kuta v obyvke a nevyleziem odtal hodiny... ale ak mi to leg schvali, ze sa to da citat a nie je to na zahodenie, tak to tam hodim ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no mi hovor :lol: mam zatial 12 stran napisanych :) do konca marca musim odovzdat, ale toto teoreticke chcem mat uz za sebou, lebo horsie bude vypracovanie projektu, vobec sa mi do toho nechce :)

 

hlavne ma potom pozvi na svadbu, inak budem smutna

vsetko sa vcas dozviete, ocakavam plnu ucast :) ale nie, no vediet urcite dam, ale ty to vobec odkial vies? :-/ co si uz stihla preluskat cele forum odpredu dozadu? ;) ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale ty to vobec odkial vies? :-/ co si uz stihla preluskat cele forum odpredu dozadu? :) :) :lol:

:) to sa mi potom zdalo? lebo som videla pod tvojim menom ze "engaged" ;) to hovori samo o sebe. plus mi to bolo povedane tajnym zdrojom ;)

 

ale zatial nikto moju dilemu nevyriesil ;) no mile, mile, sa roztrham na cucky teraz? jedna ruka bude kreslit, druha pisat, a oci citat? ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak tajny zdroj hej? :)

 

 

mozes skusit robit vsetky tri veci naraz, mozno z toho vzidu zaujimave veci :) budes potom ako ti poulicni umelci co hraju sucasne na tristo nastrojov :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja použivam skunkovu metodu to je ze si lahnem papiere na prsia ruky zlozene na nich a spim :) recept jedneho druhaka a ze to funguje :lol:

ešte odbočím na chvíľu, ale skunkova metóda /môj spolužiak/ zaručene funguje ;) doporučujem, učivo do vás takto nasaje cez pokožku ;) ako teraz žiadna sranda, ale spolužiak tak spravil na Ačka pár skúšok :)

 

ale dilemu nemám dlhodobo žiadnu, tak padám preč

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ale dilemu nemám dlhodobo žiadnu, tak padám preč

počkaj, počkaj, nutrinka, nikam nepadaj!

 

teraz mám totiž dilemu ja.

funguje tá skunkova metóda aj cez odev, alebo treba text položiť na holé telo? často totiž zaspávam tak, že ležím na chrbáte a čítam si knihu. niekedy ma únava zaskočí tak, že zaspím s knihou na sebe, tak sa teraz bojím, aby som náhodou počas spánku nevstrebal celý dej skôr, než si ho prečítam.

 

..asi to overím empiricky. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hmm v poslednom case nejako zacinam mat mozno blbe mozno dobre myslienkove pochody. Proste ma to tu uz nebavi. AKo neplanujem sa dostat na druhy svet, ale mam chut vypadnut z Kosic, mozno i Slovenska ale hlavne od maminy a segry, ktore len buzeruju a buzeruju a nedaju pokoj. Proste uz ma to nebavi stale vsetko len ja robit a ja, chcem konecne zacat svoj zivot a ne stale pocuvat rozkazy inych ako otrok, chcem proste robit veci kedy budem ja chciet ako umyt riad kedy ja chcem, povysavat a poupratovat kedy ja chcem ist do obchodu nakupit veci kedy ja chcem a ne ked mi niekto povie uz by si mohl umyt riad, uz by si mohol poupratovat, chod do obchodu kupit toto a tamto. A chel by som sa konecne oddelit od tej maminy, kedze je pravda, ze som na nej dost bol a mozno este trosku som zavisly, ale snazim sa to uz obmedzovat a tuto neviditelnu pupocnu snuru uz oddelit, co sa mi aj dari na mojej strane ale mamina nejako nevie alebo asi nechce pochopit, ze uz mam 23 a chel by som si konecne zacat svoj zivot, zacat prezivat svoje problemy, zistovat svoje prve neuvazene kroky, zistovat prve problemy s pracou, danami a podobne veci normalneho dospeleho cloveka....

Proste chel by som si uz zacat sam natrepavat cumak ako sa hovori, a ne stale byt v maminej ochrane. A hlavne nemozem si pomoct ale nejako neviem ako dalej zo skolou, proste sa neviem prinutit sprtat, a priznam sa, ze sa mi ani neche nejako. Ja viem treba mat aspon toho Bc. ale tak neviem nejako to proste nie je prave na prvom mieste v mojom zivote, skor by som chcel sa konecne osamostatnit najst si nejaky job, podnajom ne prave velmi drahy staci aj jednoapol izbovy byt, a zit si chvilu mozno aj z vyplaty do vyplaty, co ma mozno nakoniec prinuti si dokoncit tu skolu aj ked by to malo byt v 30tke, vsak kopu ludi co viem si robit vysku teraz v 30, 40tke, napr jedna suseda, ma 45 alebo mozno uz 50 rokov a sa dala na vysku. Tak mozno sa nakoniec aj tak vratim spat domov k mamine porazeny ale aspon budem uz mat nejake zivotne skusenosti a nebudem sa citit uz tak,ze nic zo mna...

 

Proste neviem co mi vy na to poviete ale toto su moje aktualne myslienkove pochody...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jouzin ......................

 

úplne rozumiem čo tým myslíš a ako to cítiš ................. ak ťa to už fakt natoľko štve a obmedzuje tak sa odsťahuj, keď tak na skúšku aspoň a uvidíš či ty vážne iba to rozkazovanie vadilo alebo to bolo v dačom inom ................ ale za pokus to

čo sa týka výšky ta nie je všetko, ale je dobré ju mať, ja som urobil blbosť keď som bol na výške .............. neurob rovnakú

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...
  • Pred 4 mesiacmi...

platonická je v byte ... :lol:

 

kdesi som to tu už písala, a nie raz, že moje detstvo a dospievanie sú jeden mačací vek ... aj fotkou to tu mám doložené v galérii :)

 

ale stále sme mali klasiky, mourovaté dedinské mačky, ktoré keď si pokazili žalúdok, dali si na dvore trávu, alebo sa vygrckali kdesi v kúte záhrady, a chodili po rebríkoch a strechách a voňali babkine kvety v záhradke, vyhrievali sa na priedomí a domček mali v šope ...

 

mačky sú pre mňa 3D tvory, slobodné a svojhlavé a prítulné, keď chcú ... ale ktoré lozia po strechách, a nie po garnýžach ...

 

preto sa neviem rozhúpať ... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...
  • Pred 10 mesiacmi...

včera som po dlhšom čase išla z práce domov autobusom, a na jednej zastávke nastúpila taká staršia babka s dvoma taškami v ruke a sadla si vedľa mňa. Trošku som si ju obzrela a všimla som si, že jej tečie z nosa, teda mala pod nosom takú "visiacu kvapku". Viete, starší ľudia to niekedy ani necítia, alebo si to neuvedomujú a navyše vonku bola dosť zima a možno chúďa nemala pri sebe vreckovku. Tak som mala dilemu, čo urobiťObrázok, napokon mi to nedalo a vytiahla som papierovú vreckovku a pekne jej ju podala, nech si pomôže. Očividne sa potešila, použila vreckovku a pekne mi poďakovala Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov