Skočiť na obsah

Ajk

Odporúčané príspevky

pekne dávno tu nikto nemal žiadnu dilemu ... ? :lol:

 

myslím, že mal ... len sme o tom nepísali - teda ja určite nie

 

od polovice septembra : či dať v práci výpoveď hneď , alebo ešte mesiac počkať

trochu krutá dilema, a vlečie sa stále ... stále je to dilema, stratila na akútnosti, stala sa chronickou - v pc mám pripravenú napísanú výpoveď, dáva mi akúsi istotu ... podaktorí z vás vedia. a pridali sa nové okolnosti, hrozné je, že to robím rada.

začínam mať z toho pocit rozpoltenosti

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

game, ťažko ti pomôcť keď len ty sama poznáš všetky okolnosti...

pokiaľ máš možnosť čoskoro pracovať inde a v tejto práci nie si spokojná, neváhala by som na tvojom mieste...

len otázne bude, či budeš v druhej práci spokojnejšia...

 

ja som sa dnes hádala s drahým najprv o tom, či si žena má nechať dievčenské meno po svadbe alebo prijať manželovo, a potom sme sa hádali, či je svadba vôbec dôležitá keď je to len papier...

 

 

 

 

Diskusia o svadbách presunutá do témy Chystáte sa na svadbu?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto pochopis ked raz budes mat auto ktore si zadovazis sam, take po ktorom si dlhsie tuzil

 

a neviem ako u vas, u nas je dost malo holubov, v priemere mi holub osere auto mozno tak raz za rok :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 11 mesiacmi...

klesaju klesaju a poriadne

tato moja dilema je 3izbak, 65metrov, komplet prerobeny (plastove okna, parket), zariadena kuchyna vyrobkami Bosch, tiche prostredie za 70tisic ojro co mi pride super cena

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak to by som brala :lol: akurat dnes sme boli v hainburgu a sme si tak s priatelom povedali ze to by nebolo vobec zle tam byvat :-)

 

to si ten byt nasiel niekde na nete? alebo po znamosti? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

heh este lepsie. Vidis uz mi to zaplo. To bude v Raksuko som aj niekde cital, ze tam maju o dost lacnejsie byvanie a kedze ste z blavy tak to mate celkom blizko, ked to kupite niekde pri hraniciach.

 

My sme tak nedavno chceli spravit co sme kupovali dom, ze ho kupime v Madarsku pri haniciach kedze z KE k hraniciam je max 20 KM :lol:

Ako ten isty trend je na zapade i na vychode akurat my to mame Hungaria a vy tam mate Austria :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

:) no phersu, ked si ti tak podari prejst skusku, tak aj ja si potom narvem 50 stran poznamok pod vankus a uvidim, ze co sa bude diat :)

 

ja mam inu dilemu

 

pisat knihu... ci kreslit? ci citat knihu? mam rozcitanych 12 knih, 8 obrazkov, na ktorych makam uz vecnost, a 4 rozpisane knihy... ach, co ted :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pisat knihu... ci kreslit? ci citat knihu? mam rozcitanych 12 knih, 8 obrazkov, na ktorych makam uz vecnost, a 4 rozpisane knihy... ach, co ted

chcela by som mať takúto dilemu, no najbližšie ju budem mať až v lete... :lol:

i keď moje čísla sú menšie...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov