Skočiť na obsah

Ajk

Odporúčané príspevky

mam booknut letenku alebo nie?? :lol:

mam vydrzat a spoliehat sa na to, ze v mojom okoli sa nik novy neobjavi? :)

je tu dilema prastit so skolou...ale ta sa strieda s realnejsim ponimanim pritomnosti a uvedomovanim si hlavnych priorit....

 

preco je to take nefer...ked chce byt clovek s niekym koho lubi, tak nemoze

uz nech mi skonci cely tento kolobeh povinnosti a mozem konecne zacat "zit"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mojou dilemou je skola...ako tu niekto podotkol, tiez nemam chut uz riesit skolu, nic sa mi nechce, travit tam den co den, ked by som mohla robit nieco uzitocnejsie..hmmm

 

externe/denne :lol: :)

 

fakt neviem co dalej, aj ked externe problem skoly neodstrani, aspon ciastocne sa mi to zda ako lepsie riesenie...aaaa

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mám dilemu...

 

prednedávnom som mala zlé obdobie, denne som sa psychicky zosypávala, vyplakať som si musela už všetky telové tekutiny... preto som si kúpila antidepresíva... pomáhajú... ibaže.. niekedy sa mi zdá, že takto tabletkami potláčam seba samú... svoje vlastné ja... som veselšia, usmievam sa, smejem... bez tých tabletiek som troska... mám ich brať?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

rozmláť... hm... to je tak... nemám síl niečo rozlámať... zosypala som sa aj v škole... odpovedala som a zrazu som vybuchla... chytila som normálne záchvat, učiteľka ma dávala dokopy... a to som mala stále... mne stačilo pozrieť z okna a plakala som... stačilo aby niekto na mňa zvýšil hlas.... rozmlátiť niečo... to už boli stavy, kedy by som najradšej rozmlátila seba....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Buď kurčiatko a k tomu ako prílohu rizoto

alebo si daj radšej len to rizoto, treba zlepšiť kondičku, nie?

rizoto mi tak maximalne zvacsi pupok ... a kura vlastne tiez ..
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov