Skočiť na obsah

Pán Prsteňov a Hobbit


Sniper

Odporúčané príspevky

LOTRík bol kedysi istý čas mojím životom... netúžila som po inom, len ísť na LARP, prezliecť za za elfku a žiť svoj fantazy život...

 

mám doma soundracky, no už dlho som ich nepočúvala... zato Gollum's song si spievam často...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Taký pridrbaný dabing som ešte nepočul.

Gimli :lol:

 

A to ešte robili konkurz, aby boli hlasy čo najviac podobné anglickým a tvorcovia LOTRa to veľmi pochvaľovali aký je to vydarený dabing.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

videl som jednotku a dal som sa nahovorit na dvojku vo viere, ze to bude lepsie. knihu som zacal citat a brutalne ma nudila. fantasy nemusim vo vseobecnosti az na velmi malo vynimiek.

 

nic ine nemozem, len totalne suhlasit s cizym.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Milujem Pana Prstenikov :lol: By som to kukal fuuuuuurt.....chcem si dokonca kupit aj knihu, ale asi si to len stiahnem z netu :) Celu knihu...vytlacim a idem na to :) A ked to bude fakt ze good jak sa tu vravi, tak si ju mozno aj kupim ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A to ešte robili konkurz, aby boli hlasy čo najviac podobné anglickým a tvorcovia LOTRa to veľmi pochvaľovali aký je to vydarený dabing.

Neviem, mne akosi ten Gimliho hlas nesadol. Ale po čase som si zvykol. Inak nevšimol som si že by v anglickom origináli mal podobný hlas, asi som to už dlho nevidel.

A je pravda že ten herec čo ho hral, má v skutočnosti asi 2 metre? :lol:

 

je to blbost na n-tu cely pan prstenov

Podľa www.imdb.com má

LOTR1 hodnotenie 8,7

LOTR2 hodnotenie 8,7

LOTR3 hodnotenie 8,9

 

Z vlastnej skúsenosti viem, že hodnotenia na imdb.com sú veľmi prísne, najúspešnejší film histórie podľa imdb.com je Godfather (asi Krstný otec) a ten má hodnotenie 9,1.

 

Skromne si myslím že LOTR na základe týchto hodnotení až takou kravinou na entú pravdepodobne nebude, to je názor iba niekoľkých indivíduí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem, mne akosi ten Gimliho hlas nesadol. Ale po čase som si zvykol. Inak nevšimol som si že by v anglickom origináli mal podobný hlas, asi som to už dlho nevidel.

A je pravda že ten herec čo ho hral, má v skutočnosti asi 2 metre? :lol:

 

Mne to tiež tak nepripadalo, ale čítal som to. A neviem ako vysoký je ten herec.

 

V trojke čo je ten generál mordorských vojsk taký celý pokrčený škret bol asi vysoký tak 1,5 m a ten herec mal 2 metre a 4 hodiny mu robili iba masku a hral aj kráľa nazgulov.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

cizy je retard na n-tu bez vkusu! Nic lepsie, ako LOTR, zatial nenatocili! Ak neratam Brave Heart, ktory predcil aspon Dvojku. S Jednotkou ho mozno sotva porovnavat a na Trojku nema ziaden film! Ved to je genialne! Avsak cital som knihy a vadilo mi niekolko veci. Predovsetkym to, ze z Faramira, mimoriadne kladneho a slachetneho cloveka, ktory bol v mudrosti a zdatnosti v boji mimoriadny aj medzi svojim ludom. Boromir bolo bojovne teleso, vykresleny bol dobre. Aragorn zasa tichy bojovnik s miernou neochotou viest, ale viedol lud aj tak. Zato Faramir mal srdce take slachetne, ze keby ho roztrhne napoli a tu druhu cast da inemu cloveku, tak je su obaja azda najslachetnejsi v Minas Tirith! Lenze Jackson spravil NEODPUSTITELNU hrubicu! Pridal tam i najazd vlcich jazdcov,a le ten bol v poriadku. V prvej casti zasa vyrezal Toma Bombadila, dost podstatnu postavu. Inak konecne som videl skon Sarumana z rozsirenej dvojky, velmi napadite!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ma to aj nejaky iny nazov? Chcem si to stiahnut z webu, tak nech viem konkretny nazov VSETKYCH casti. Vopred dakujem.

Este ma zaujima, ze kedy to natacali??? A ze som sa o tom vobec nedozvedel je haluz...dokonca vsetky 3 su rozsirene!?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Hoci dosť ľudí povie že tie filmy sú blbosť

no pre mna bola blbost (aj ked tak by som to az nenazval, proste o nicom) ako filmove tak knizne spracovanie.

 

jediny dovod preco som to videl (a potom aj cital) bolo to, ze Tolkien bol professor Starej Anglictiny na Oxforde.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

preto som nechel povedat, ze to bola blbost. mohlo to byt putave a mohlo to mat paar myslienok - ale bol to film pre takeho, povedal by som, jednoduchsieho divaka

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

skúsme to jednoducho rozdeliť na dva tábory - pre zjednodušenie ...

 

ľudí, ktorým sa LOTR páčil v každej forme, pretože to jednoducho majú radi, oslovilo ich to

 

ludí, ktorým tento žáner nesedí, a k tým sa pridávam aj ja ... fantasy mi nesedí ... a teraz ma ukameňujte :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov