Skočiť na obsah

Kiss test - alebo ako zistiť, či dievča chce, aby ju chalan pobozkal


Linkman

Odporúčané príspevky

Určite to neskúšaj nasilu lebo to celé pohnojíš :lol: Pusu by som určite neplánoval, ak to nechce tak to neskúšaj, ak to bude chcieť tak to príde samo od seba ani nebudeš vedieť ako.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 96
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • doll

    13

  • Zufalec14

    10

  • game

    8

  • Sniper

    7

Top prispievatelia v tejto téme

to znaci o nezrelosti dotycneho zufalca

taketo veci sa neplanuju, resp nezamyslame sa nad tym, ako zistit ci to dotycna chce alebo nie...ked s tebou raz von ide, tak to znamena ze ma mozno ako taky zaujem...

je sice pravda ze iniciatorom by mal byt muz /ehm, chlapec/ ... zena mu da vsak nepriamo najavo ci moze alebo nie

 

 

odporucam Dr. Zviera...na nemenovanej stranke...ten ti poradi :lol:

 

btw, Ryan, ty si myslis ze Zufalec14 bude schopny take nieco povedat, ked sam nevie prist na to, ci to zena chce alebo nie..? v detskom veku taketo nieco?

boze, asi som akosi mimo....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

je pravda ze sa tieto veci neplanuju ale treba babu inspirovat na to aby to spravila nie???musim skusit nieco z vasich rad...ale ked ja dojdem za nou bojim sa jej povedat nieco take ze ci somnou pojde niekam moze ma vismiat :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ak sa s nou pojdes niekam poprechadzat, spravte si pauzu, kludne si sadnite na lavicku, alebo postojte...rozpravaj sa s nou a hlad jej do oci...uprene...ale nie uchylne, na sposob ze chces na nu skocit :)

ak ma zaujem, mala by ti to opatovat, mozno znervoznie...a po nejakej tej dobe sa k nej naklon a naznac jej ze by si ju rad pobozkal...napr chyt ju zozadu jemne za siju, naklon sa k nej a pobozkaj ju...len jemne perami, taky cmuk...a potom... potom ak nebude cukat a bude sa jej to pacit, tak robte co len chcete...ale pozor, vekova hranica...odtial potial....

 

hlavne pomaly a nenasilne...ked ti to nepojde, tak to radsej nerob, aby si nevyzeral ako taky pucik :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no neviem ...

 

zúfalec má zatiaľ problém, že by ho mohla vIsmiať / ach bože tá slovenčina /, keď ju niekam pozve ...

to je len počiatočné štádium, dievča je zrejme hviezdou triedy a pália za ňou všetci chalani, ktorým sa zapaľujú lýtka

 

viem, že je to ťažké, ale v tomto veku sa hotoviť do kláštora / keď je ten vek odhadnutý správne, lebo autor sa nevyjadril a odhadujeme ho na 14 / je trochu predčasné, nič sa nestane, keď to nebude toto dievča, ale to samozrejme Zúfalca nezaujíma ... je zamilovaný ...

 

skús tomu pozvaniu kamkoľvek neprikladať až taký význam, asi budeš mať spotené dlane a budeš vyklepaný ako detva, ale skús ju pozvať prirodzene ... možno ti hneď povie, že nikam nejde, a bude po probléme

možno sa jej páčiš aj ty, a pozvanie prijme, skús sa správať prirodzene a z neskoršej situácie / aj doll ju pekne opísala / sa vyvinie, či ten bozk bude alebo nie ... možno ten prvý nemotorný a nakrivo, ale to nevadí

a nemusí byť hneď na prvom rande ...

 

kľud a ešte sa nesťahuj do kláštora

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prosim ta, radsej to ale vybavuj ustne, to znamena, nepis jej nic. Moze sa stat, ze ta vysmeje uz za ten pravopis.

Lebo vedz, ze dievcata, co potvrdili aj tohotyzdnove vysledky monitoringu na skolach, su lepsie v gramatike a pravopise.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

..mno,tak az pred chvilkou som sa pozrela do profilu a potvrdila si ze mas skutocne sladunkych 14....

wysky ma pravdu,nepis jej,ale nie kvoli pravopisu,viem,ze asi by jej to bolo fuk,ak by si sa jej pozdaval aj ty..

A nechod na nu preboha tak rychloo...pozvi ju len tak ,niekam na zmrzku,alebo kam a nemusis ju hned na prvom rande pobozkat...hlavne bud uvolneny,aj ked,ako tu game spominala , sa ti budu ruky potit,a ty budes mat tremu,ale to povoli...

Hlavne bud sam sebou..nekopiruj chovanie nejakeho kamosa ,ci tak nejak..a snaz sa byt vtipny a usmievat sa,ale zase nie ako reklama na colgate...holky maju rady veselych chalanov... a ta pusa....sleduj jej pohlad,tak ako ti radi doll..uvidis,ako sa holcicka bude chovat..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak čo dievky poradte nam ako sa dievča zatvári ked chce aby ju ten chalan pobozkal.

pobozkám prvá ja jeho :) keď vidím, že chce, ale nie je si istý, či môže :lol:

načo strácať čas nejakými taktikami, ešte by ma nepochopil, a nič z toho :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

pekný avatar, deti nexatujte, ale je tu jeden zaujímavý úkaz ... všimli ste si ?

 

už ani nezáleží na tej jedinej neznámej kráske, láske celej triedy, podstatný je ten bozk, a čím je neznáme dievča ďalej, tým viac rastie odvaha mladého pána :lol:

 

jeden fórumák to výstižne pomenoval :

"odvaha mladenca priamoumerne rastie so stvorcom vzdialenosti od babenky"

 

:)

 

to nie je výsmech, to je dobromyselné poštuchovanie, aby si užil ešte krásy života a nesťahoval sa v štrnástich do kláštora :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

btw, Ryan, ty si myslis ze Zufalec14 bude schopny take nieco povedat, ked sam nevie prist na to, ci to zena chce alebo nie..? v detskom veku taketo nieco?

boze, asi som akosi mimo....

Prave preto, že si to nemyslim, som mu to poradil. Jednoduche a elegantne riešenie a vyhne sa pripadnym neprijemnostiam. I keď uznavam, že nie každy je pragmatik a dokaže to pojať rozumom a nie emociami. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Daj jej bozk pri prvej moznej prilezitosti,proste len tak..a uvidis,co urobi

na prvom este asi nie, ale inak presne tak. a facky sa neboj, realne ti ziadna facku neda. to, ze sa moze zachovat inak odmietavo, je druha vec. aspon to budes uz vediet.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a hlad jej do oci...uprene...ale nie uchylne, na sposob ze chces na nu skocit :)

Na uprený pohľad si pamätám, keď som mal asi 15-16 rokov tak sa v autobuse na mňa zahľadel asi taký 50 ročný buzik, príšerné čosi :lol:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

aj ked pride mi to silne neprirodzene hovorit 14rocnemu ako na to... :)

boze, ved ja v tom veku som na ponikoch jazdila :) a na chlapov sa iba skaredo pozerala ;)

 

kam to ta dnesna mladez speje...chce to byt strasne dospele, in, vyrovnat sa kamosom...aj napriek tomu ze sa tomu nerozumeju, ze na to nedospeli....proste stale su to pre mna DETI, ktore maju na taketo veci este cas :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

o dvadsať rokov budú nariekať, ako ten čas letí, a čo všetko už majú za sebou, ale keď všetko chcú odskúšať hneď, je to na nich, moralizovať by mal ktosi iný, ale dvadsať rokov je pre nich tak nepredstaviteľná doba, že si myslia, že v dvadsiatke už budú starci ... keď už štrnásťročný sa hotuje kvôli jednej puse do kláštora...

... chvalabohu nie všetci, a je to síce neuveriteľné, ale sú medzi nimi aj rozumné deti, ktoré sa neponáhľajú nikam ...

 

štrnásťročná som dostala prvú a nadlho poslednú pusu, bola to akási hlúpa stávka, a mám podozrenie, že pre hokej ... a zničilo to jedno pekné priateľstvo s jedným spolužiakom

natoľko sa treba ponáhľať ...

 

 

tie pohľady do očí ... to je trochu pofidérna vec, mala som tú česť zažiť, a nie raz ... pohľad do očí je príjemný od toho, kto sa aj mne páči

nástojčivé vyhľadávanie pohľadu od chlapca, ktorého nechcem, nie je príjemné, dokonca nepríjemné a znechutí ...

nie všetci si pasujeme, či chemicky či akokoľvek, takže aj s tým pohľadom opatrne, pomaly, jemne ... majú len 14 ... a s nejakou nepríjemnou frustráciou ísť do nasledujúcich či akýchkoľvek vzťahov za to nestojí ...

musia tam byť predsa nejaké náznaky, či sa jej / mu / páčim či nie, zabudnúť na nej trochu pohľad sem tam, trochu sledovať odozvu ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jednoducho neda sa aby dospely clovek radil v takychto veciach dietatu :lol:

to bude potom kazda rada vyzerat nebezpecne, pofiderne

 

 

jednoducho pozvat ju na zmrzlinu a rozoberat aká dnes bola úča prísna na prírodopise....nic viac...to je vsetko co odporucam...ak bude s tebou pokracovat v debate, tak .... ja vlastne ani neviem, medzi nami dospelymi to o debate co bolo na prirodopise nie je :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jaa som sa v strnastich za svoju prvu pusu nenormalne hanbila.. teda za seba a za celu situaciu... Troska pripita na jednom plese vonku s kamaratom od detstva... Ktory v ten vecer stihol pobozkat este dalsie dve moje kamosky, za co som bola strasne urazena :lol: No nedopadlo to tak ako som siice snivala, ale malo to aj svoje pozitiva, ze som sa neskor necitila taka neskusena :)

 

Ako jedna z mladsiich, aj ked uz 14 nemam, ti radim ist za nou a ozvat sa. Nic tym nestratis, len zistis na com si :) Ked ta odmietne mozes hladat inu, a ked nie, tak ja tiez suhlasim s tou zmrzlinou a prirodopisom. Na to by som sa bola dala nahovorit aj ja ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no u nas su take baby ze snyvaju o tom bozku viacere uz sa bozkavali.....vetsinou su to tie ktore najviac zhanaju kamaradi....no ja mam stastie ta moja sa este nebozkavala... :) a preto aj snu cem chodit lebo nemam rad tie ktore su nadrzane jak patroni volaktore sa mi hnusia ked bozkavaju desiatych za jeden vecer a ja necem byt jedenasty.... :) preto sa vas pitam na rady..... chcem aby som mal babu ktoru vsetci neolizuju vsetci moji primitivny spoluzaci a este sa s tym chvalia chudaci :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov