Skočiť na obsah

Ako sa priblížiť ?


game

Odporúčané príspevky

ty si na to napísal: nie si smetná nádoba, ani by si na také nepozrel, ty hirošimu a nagasaki v žiadnom prípade neberieš.

To s tým Japonskom bolo len obrazne povedané. V tých oblastiach kam dopadli jadrové bomby sa rodili deti s tromi rukami, dvomi hlavami a kadejaké rozprávkové bytosti... A keď mi niekto povie že ak má baba krivý nos, väčšie uši, už ma hneď napadne že genetické vady-rádioaktivita.

 

a hádam si, milý Tomáš, nemyslíš, že za socializmu to fungovalo tak, že nemožný chlap si nabalil úžasnú ženskú?

To viem určite že za socializmu nebolo toľko single ľudí ako dnes, čo znamená že neboli ženy také náročné a vyberavé ako za kapitalizmu. Nebolo ani toľko rozvodov a nevier ako teraz. Takže socializmus bol vo veľa veciach lepší.

 

ktoré povedali že žiť s dospelým deckom, prezlečeným za manžela, je katastrofa online... ja len aby sa ti nestalo, že ledva si nejakú narazíš, tak ti ujde :D

A tu je vlastne odpoveď že nie. Nevedel by som uživiť ani svoj štvorčlenný hárem a svojich 12 detí ani tú jednu jedinú single ženu. To skôr by živila ona mňa. Keďže ja som platovo vždycky na spodku platového rebríčka tak každá moja priateľka, kamoška bola tá lepšie zarábajúca.

 

Veď aj kresťanské náboženstvo neveru netoleruje a na sobáši sa hovorí, že v dobrom aj zlom.

To, či sa tak aj stane, nie je o vierovyznaní, ale o ľuďoch, o konkrétnej dvojici, o každom z nich.

Lenže ja nie som ani kresťan. Ja som pohan (nie som evidovaný v žiadnej cirkvi) čo znamená že sa môžem sobášiť len na výbore a keď nás sobáši starosta/primátor tak aj tam sa sľubuje že v dobrom aj zlom?

 

v skutocnosti technika balenia sa da naucit, to je nlp. ale tomas sa ucit nechce, to je vela prace. mohol by sa aj zmenit ale to sa mu tiez nechce.

Nedávno som čítal vo voľaktorom ženskom magazíne že pani Jaroslava Vaculčiaková sa venuje tejto NLP technike že dokáže cez hypnózu aj bez nej (len NLP) preprogramovať ľuďom mozgy a že stali sa zrazu úspešnými. Že ona vyberie tie bloky a tie podvedomé príčiny ktoré spôsobujú že je človek hlúpy. Ona vyberie zo mňa hlúposť. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomaš : "Ona vyberie zo mňa hlúposť."

Ak by to dokazala, tam je u nej logicky fronta.

Ak by bola u nej fronta, tak zdvihne ceny.

Ak zdvihne ceny , tak (podla toho, čo si pisal o svojich prijmoch) si v prdely.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 

 

To viem určite že za socializmu nebolo toľko single ľudí ako dnes, čo znamená že neboli ženy také náročné a vyberavé ako za kapitalizmu. Nebolo ani toľko rozvodov a nevier ako teraz. Takže socializmus bol vo veľa veciach lepší.

....

Lenže ja nie som ani kresťan. Ja som pohan (nie som evidovaný v žiadnej cirkvi) čo znamená že sa môžem sobášiť len na výbore a keď nás sobáši starosta/primátor tak aj tam sa sľubuje že v dobrom aj zlom?

....

Nedávno som čítal vo voľaktorom ženskom magazíne že pani Jaroslava Vaculčiaková sa venuje tejto NLP technike že dokáže cez hypnózu aj bez nej (len NLP) preprogramovať ľuďom mozgy a že stali sa zrazu úspešnými. Že ona vyberie tie bloky a tie podvedomé príčiny ktoré spôsobujú že je človek hlúpy. Ona vyberie zo mňa hlúposť. 

ad1: to je skôr o tom, že vtedy rozumní ľudia problémy riešili, dnes ako sa objaví medzi dvojicou nejaký problém, už od seba utekajú, nechce sa im do toho vkladať enegriu. Dnes sú ľudia pohodlnejší napriek tomu, že vtedy sa brali 20roční a dnes až okolo 30. Ženy si vyberali tak isto, akurát keďže nebola nezamestnanosť, nebolo ani také, že by nevedeli uživiť deti. Tiež rodiny mali viac detí, a tak ak nastal nejaký problém medzi dospelými, si tí dobre rozmysleli, či sa rozvedú, alebo či ostanú spolu, a súdy nerozvádzali páry s deťmi, ak len tam naozaj neboli vážne problémy spôsobujúce deťom traumy. Kedysi bolo rozvodové konanie zložitejšie ako teraz. A tiež, priznajme to, sú ľudia sebeckejší a viac materiálne založení. Nás ani nenapadlo posmievať sa spolužiakovi, ktorý chodil do školy v tepláčkoch či v starom svetri po bratovi, dnešné deti by sa s takým spolužiakom ani nebavili a to ešte by mohol hovoriť o šťastí. Ale to už som odbočila.

 

ad. 2 - na miestnom úrade sa nič také nehovorí, ale môžeš skúsiť navrhnúť predsedovi, či kto ťa bude sobášiť, abyx takú formulku tam povedal :)

 

ad3) - tak na to neverím. je to už vari 10 rokov, potrebovala som rýchlokurz angličtiny a dala som sa na kurz v hladine alfa, ale veru som sa musela aj doma učiť, ak som z toho aj chcela niečo mať. Bez toho by z kurzu nebol úžitok, takže neexistuje nijaký čarodejný lievik, ktorým sa nalejú vedomosti, a ani taký, ktorým by sa zmenila povaha a vlastnosti človerka. To, či je to utiahnutý truhlík alebo sebavedomý mačo je v jeho hlave, a nie v hlave dakoho iného.

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak dnes vzťahy berú moc naľahko a nadivoko. Dnešná mládež sa k tomu stavia tak že ,,však čo tresnem dvermi a vybavené" pri každej hádke sa rozídu a vybavené. Obdivujem tých starých že sa brali ešte za Chruščova, 70 roční dôchodci a držia sa za ruky, idú spolu na bál... Jak to robia? 

 

Aj ja som tú metódu skúšal že narozprával som učivo na magnetofón a keď som šiel spať som si to pustil nech to hrá dokola a nič. Zaspal som, ráno sa prebral a žiadny efekt.

 

Takže ako sa priblížiť ako baliť atď:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 rokmi...

Príklad z minulého roka: Mal som reálnu známosť zo samsungu (sme sa spoznali vo fabrike) a chodili sme von boli sme kamaráti v dvoriacom štádiu... Ja som si akurát doma honil čuráka a prišla práve vtedy od nej SMS že čo práve robím, tak som napísal že čo a mesiac sa so mnou nerozprávala...

 

Dal som toto kolegovi teraz prečítať, ten skoro spadol zo stoličky od rehotu, že čo je toto za prípad :lach:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov