Skočiť na obsah

Ako sa priblížiť ?


game

Odporúčané príspevky

Priblíženie dne v potravinách (čo som tam zase robil sakra? A prečo som sa približoval sakra? Tieto dve zlozvyky ááách!) doklada regále s nejakými výrobkami lebo nie všetko robia predavačky ale niektoré značky majú svojich ľudí čo tam prídu v civile (obvykle pekné baby) kontrolujú či je to správne, doložia, spravia reklamu atď. Ona tam dokladá a ja sa priblížim a vravím: Pozriem si ešte ten najkrajší tovar a idem... Narážal som na ňu, ona asi nepochopila a začala mi to ukazovať, ponúkať, zadarmo ochutnať atď. Bola príjemná, vysmiata, žiadne gestá štýlu boože čo tento otravuje vypadni už (takýchto giest zažívam často od žien) a tak som s ňou trocha kecal, zobral si svoje lekvárové perníky a colu a šiel preč. Počúvol som vaše rady, žiadne pýtanie kontaktu, pozvanie na rande atď. Však takto ste mi to odporučili.

 

robila si svoju prácu. keby chcela flirtovať, dokáže to aj pri práci. nechcela, bola len bežne milá, je to súčasť jej práce, za to je platená, má nejaké štandardy, ktoré musí spĺňať pre zamestnávateľa, preto bola milá a ponúkala tovar ...

zasa to bola "známosť" taká úplne bežná, každenná, ako bežné cestovanie spolu vlakom či busom ...

nič viac, nič menej ...

preto bola uvoľnená a milá, lebo poctivo robila svoju prácu a nikto ju neotravoval pýtaním čísla na mobil a nepýtal sa jej či je zadaná a nepozýval na rande ...

nerobila gestá "vypadni", lebo nemusela ... bol si milý zákazník, a ona robila svoju prácu. nič viac.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 Bola príjemná, vysmiata, žiadne gestá štýlu boože čo tento otravuje vypadni už (takýchto giest zažívam často od žien) a tak som s ňou trocha kecal, zobral si svoje lekvárové perníky a colu a šiel preč. Počúvol som vaše rady, žiadne pýtanie kontaktu, pozvanie na rande atď. Však takto ste mi to odporučili.

:zubiska: jeminenky Tomáš, čo ty tu píšeš, keby si počúval naše rady, čo ti tu píšeme, tak by si za ten dlhýýýý čas, neopakoval tie isté chyby... veď aj v tom si nepočúvol, že nemáš toľko maškrtiť .. tu hľa "lekvárové perníky a cola".. :happyroll: a potom lamentuješ, že kilá pribúdajú..  buď je to tvoj taky osobitý  riadne trafený  humor   :smile2:  :smilieee: alebo ty si teda  ešte nedospel, či čo za fraka.. :)  

dospelosť= zodpovednosť

pracuj a nesťažuj sa, hľadaj že dá sa, len sa musím snažiť zo všetkých síl

aj my sme sa osamostatnili a prežili sme, aj ty sa osamostatni, pracuj, čím viac, tým lepšie, buď zodpovedný v práci, s financiami,  a nesťažuj sa, daj si pauzu od báb...vyvetraj si hlavu, prečisti myseľ... to neznamená, že keď sa na teba predavačka usmeje, že ťa už aj chce zbaliť, že má záujem s tebou chodiť .. je  toľko predavačiek, predavačov po obchodov, čo sa usmejú na zákazníka, zákazníčku a čo? ty tak nasilu hľadáš vzťah, že to nie je možné... prestań hľadať.. inak si jak v začarovanom kruhu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Veď obrazne povedané také ženy nechcem. Ale mal som na mysli niečo také. Viem že ten človek za to nemôže a má právo žiť plnohodnotný život a ja nemám proti nim nič ale ja osobne by som nechcel nejakú s tromi očami atď.

 

Priblíženie dne v potravinách (čo som tam zase robil sakra? A prečo som sa približoval sakra? Tieto dve zlozvyky ááách!) doklada regále s nejakými výrobkami lebo nie všetko robia predavačky ale niektoré značky majú svojich ľudí čo tam prídu v civile (obvykle pekné baby) kontrolujú či je to správne, doložia, spravia reklamu atď. Ona tam dokladá a ja sa priblížim a vravím: Pozriem si ešte ten najkrajší tovar a idem... 

 

....  :doofywave: ... Tomas, prepac, ale ze zrovna ty pouzivas pojem "krasne, pekne zeny" ..... A trojoka? Take tam u vas bezne chodia? Lebo mam z toho Tvojho opisu sem tam taky pocit, ze stretavas aj take.

Ty mas o sebe aku mienku? Popis sam seba, ako sa vnimas v ociach peknych zien.

Mas nejaku vadu, o ktorej by nejaka zena mohla hovorit tak, ako ty o tych ich "vadach"?

 

..."pozriem si este ten najkrajsi tovar..." .. toto keby mi povie Muz roka 2015, tak sa zacervenam, pekne usmejem a roztopim. Ale ak by mi to povedal niekto ako ty, tak to povazujem za sexualny harasment, uchylnost a bez usmevu, ale slusne naznacim, co si o tom myslim. A nic pekne by to prave nebolo. K tej slecne, musela byt velky diplomat, klobuk dole :)

 

Chlap Tvojich "kvalit" by mal volit iny slovnik.....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ona tam dokladá a ja sa priblížim a vravím: Pozriem si ešte ten najkrajší tovar a idem... Narážal som na ňu, ona asi nepochopila a začala mi to ukazovať, ponúkať, zadarmo ochutnať atď. Bola príjemná, vysmiata, žiadne gestá štýlu boože čo tento otravuje vypadni už (takýchto giest zažívam často od žien) a tak som s ňou trocha kecal

 

bola len bežne milá, je to súčasť jej práce, za to je platená, má nejaké štandardy, ktoré musí spĺňať pre zamestnávateľa, preto bola milá a ponúkala tovar ...

 

Teraz som si spomenul, bol som pred pár dňami v Bille a hľadal som Acidko, regál dlhý jak telenovela, nikde ho nevidím, kúsok odtiaľ jedna mladá dievčina vykladala tovar, tak som išiel za ňou a SLUŠNE som ju poprosil, nech mi ukáže kde majú Acidka. Ani na mňa nepozrela, len podišla k Acidkam, ukázala mi správny regál a bez toho, aby nejako zareagovala na moje poďakovanie, vrátila sa k vykladaniu tovaru.

 

Tak teraz mi povedz Tomáš, ty galantský plejboj, čo je toto za spravodlivosť. Na mňa ani nepozrela a "tvoja" vykladačka, ktorú určite už považuješ za polofrajerku sa s tebou s úsmevom bavila. Je toto spravodlivé?! Prečo sa bavila s takou obludou ako ty a so mnou sa nebavila?! A ešte sa sťažuj!!!!!! Fakt ja sa nedivím ľuďom že im lezieš na nervy, všetko máš ako na podnose, ale frflať budeš v jednom kuse!! :angry:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel, ja ti to vysvetlím :)

 

tú Tomášovu dievčinu platí firma za prezentáciu ... tá tvoja bola možno len zle platená brigádnička ... :)

 

ešte by ma zaujímalo, ako by Tomáš okomentoval takýto nemý prístup :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1. Take tam u vas bezne chodia? Lebo mam z toho Tvojho opisu sem tam taky pocit, ze stretavas aj take.

2. Ty mas o sebe aku mienku? Popis sam seba, ako sa vnimas v ociach peknych zien.

1. Nechodia. Celé to začalo tak že game spomenula nejaké s odstávajúcimi ušami atď. A také som aj stretol, jedna krívala, druhá hluchá, treta má uši ako lopúchy... Ale sú v menšine obvykle vidím pekné 70% žien v mojom veku (+/-) sa mi páčia. Takže niesom až taký vyberavý to tie ženy sú.

2. Škaredý, otravný, nudný, nezaujímavý, prehnane ukecaný, dotieravý, presný opak galantnosti... Toto si zhruba myslia.

 

Ale skúšam že čo ak... Niekto to vníma že zúfalosť, chytá sa každej slamy, osloví denne 20 žien, ale ja zas to beriem tak že skúšam čo ak sa podarí. Aj Rusi si myslia že sú ešte veľmoc ako za čias Sovietského zväzu a Turci im zostrelia stíhačku ľavou zadnou. Ale skúsili... Však my sme Sovieti my si môžeme kľudne narúšať Turcom vzdušný priestor so svojimi suchými suchojmi... Takže aj ja tak idem. Verím že sa raz podarí. Tá správna na mňa niekde čaká a netreba sa vzdávať.

 

Nemý prístup = Nemá záujem idem na ďalšiu...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

2. Škaredý, otravný, nudný, nezaujímavý, prehnane ukecaný, dotieravý, presný opak galantnosti... Toto si zhruba myslia.

 

Ale skúšam že čo ak...

 

Však skúšaj :D S takýmito vlastnosťami budeš skúšať veľmi dlho a to si ešte nespomenul, že nemáš zabezpečenú budúcnosť, nemáš stabilné pracovné miesto, nemáš poriadne pracovné skúsenosti a ledva zarábaš minimálnu mzdu. Toto je priam odpudivé pre ženy ako repelent na hmyz. Ano mnohé z nich bľabocú, že im nezáleží na vzhľade, že im nezáleží na peniazoch, ale každý chlap by mal mať niečo, do čoho sa žena tak zaľúbi, že to ostatné jej je úplne jedno. Ty bohužiaľ nemáš absolútne nič.

 

Písal si, že mnohým lezieš na nervy. Ako chlap by som tvoju prítomnosť ešte so škrípajúcimi zubami a zaťatými päsťami vydržal (hoci v jednej firme, kde pracujem na dohodu (ano popri živnosti mám ešte aj dohodu, využívam pokým je možnosť si privyrobiť viac, aby som do budúcnosti mal čo najväčšiu finančnú istotu) máme jedného permanentného sťažovateľa, ktorý už vytáča všetkých), ale ja byť ženou, tak už po priblížení menej ako na meter, by som ťa slušne požiadal, aby si išiel do riti.

 

Ženy sú v mnohom podobné ako muži. Aj keď niečo tvrdia, často myslia inak alebo opak. Žena povie, že na vzhľade jej nezáleží - nezmysel. Na vzhľade záleží každej. Ak ona je tá pekná, prečo by mala maž vedľa seba škaredého chlapa, keď môže mať krajšieho? Žena povie, že jej nezáleží na peniazoch - ďalší nezmysel. Chudobná chce bohatého. Prečo by mala chcieť chudobného, keď môže mať bohatého? Je to logické a ženám to nezazlievam. Väčšina žien berie chlapa ako živiteľa rodiny, čo sa týka finančnej stránky. Je to bežná vec, muž nosí peniaze, žena sa stará o domácnosť. Po revolúcii sa spoločnosť začala meniť a ženy začali obsadzovať pozície, kde boli predtým výhradne muži, a aj lepšie zarábať. Bohatá žena tiež nechce chudobného, samozrejme pokým sa po uši nezaľúbi, ale časom jej to môže liezť na nervy. Prečo by ona mala živiť niekoho, kto nezarobí ani tretinu ako ona? Však je to trápne.

 

Takže si škaredý, pri pekných si teda prakticky bez šance. Ty škaredé tiež nechceš, tak tvoje šance a znižujú až k nule. Chudobnej nemáš čo ponúknuť, bohatej detto. Navyše si nudný, nezaujímavý, prehnane ukecaný a ešte aj dotieravý, na čo sú mnohé ženy vyslovene alergické. Ale však skúšaj, čo ak...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A po tomto čo napísal axel by ste už mohli mať pochopenie pre prostitúciu. Však takýto muž inú možnosť nemá. Keby existovala iná alternatíva ako si platiť za prítomnosť žien tak potom by mohla byť prostitúcia zrušená. Ale ona vlastne vadí len úradom lebo to živí len čiernu ekonomiku a ľuďom ktorí nikdy v živote nemali problém si nájsť ženu... Napríklad v Holandsku to zlegalizovali ako oficiálny biznis čo sa zdaňuje a je to v poriadku. V mojom prípade je to zlé len preto že nemám taký príjem aby som si to mohol stále dopriať ale keby som mal (čo veľa ľudí má) tak by som v živote na prostitúcie nenadával lebo ja inú možnosť nemám.

 

 

Prečo by mala chcieť chudobného, keď môže mať bohatého? 

.....

Prečo by ona mala živiť niekoho, kto nezarobí ani tretinu ako ona? Však je to trápne.

Tak toto je čudný názor. Však je rovnosť pohlaví ak môže muž živiť ženu tak môže aj žena muža. To je ako rasizmus pri jednom prípade to neni trápne a pri druhom je? To znie ako diskriminácia mužov.

 

Prečo by som mal chcieť chudobnú keď môžem mať bohatú? Keď to môžu robiť ženy tak môžu aj muži je rovnoprávnosť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A po tomto čo napísal axel by ste už mohli mať pochopenie pre prostitúciu. Však takýto muž inú možnosť nemá. 

 

Ozaj, a tam si tu zenu vyberas ty, alebo Ti ju priradia oni? Teda v pripade ak ides do bordelu a nestopnes nejakej na krizovatke.

Zaujima ma iba toto, detaily nie :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Prečo by som mal chcieť chudobnú keď môžem mať bohatú? Keď to môžu robiť ženy tak môžu aj muži je rovnoprávnosť.

 

Ako ti tá emancipácia prenáramne vyhovuje. OK, na chudobné a škaredé ani nepozri a kľudne si hľadaj medzi peknými a bohatými. Ty máš určite na to.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

máš trt, a nie potvrdené.

 

mimochodom, tá váhová kategória ... neviem, či skutočne skutočne čítaš, čo ti tu píšeme. nielen tu, v každej tvojej téme.
nestačí preletieť a ísť ďalej ... ke´d pýtam radu, tak sa ju budem snažiť čítať a pochopiť, a hlavne si z nej niečo vybrať ...

skús pochopiť, že sme to už viackrát písali, že dokáže písať, dokáže debatiť, dokážeš filozofovať, dokážeš prichádzať s vecami - ako kdesi napísal Axel - na ktoré by hocikto ani nepomyslel.
ale na druhej  strane si stredobod - všetko sa točí okolo Tomáša. Tomáš tu, Tomáš tam, Tomáš hentam ...

 

a obávam sa, že je to takto aj pri približovaní sa k ženám ...

nie len to je otázka, akú ženu chceš ty.

otázka je, aká žena chce teba. prečo chce, a prečo nechce ... čo sa deje, že nechce. pochopím, že chceš vzdelanú, ale otázka jej, či ten tvoj prístup nepotrebuje inováciu ... 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lebo klasické žena z dediny s učňovkou a podobným prospechom ako ja je obvykle akoby taká obmedzenejšia ale to neberte teraz ako nejaké urážanie či nadávanie, ale zaujímavé je že ja som taký ako keby duálny že prospech na základnej škole a učňovke som mal trojky-štvorky medzi horšie sa učiacimi pričom základka a učňovka sú najlahšie školy (lebo sú ešte gymnáziá, priemyslovky, obchodné akadémie čo sú o stupeň ťažššie) takže podľa vzdelania som patril vždycky do spodiny teda bitkári, problémový ľudia z nekompletných rodín, proste problémový ľudia ale zase mám nejaké prirodzenú inteligenciu to je tá ktorú mi hovoríte aj vy že ako píšem, viem sa o hocičom porozprávať, teraz nevravím že som expert lebo veľa veciam nerozumiem ale ja narážam na to že existuje taká TV relácia kde na ulici jednoduché otázky ako vymenujte mesiace po sebe, povedzte 4 metropoly čo ležia na dunaji, alebo na akú svetú stranu je balatón, alebo na ktorej pologuli sa nachádza rovník, či vymenujte názvy prstov počnúc ukazovákom... A tí ľudia nevedia na takéto veci odpovedať! A ja som medzi takými vždy bol lebo to sú tí ľudia čo mali na základke aj učňovke trojky a štvorky... Ale ja som intelektom trocha vyššie ako oni. A preto si neviem nájsť poriadnych kamarátov, poriadne ženy, lebo chlapi medzi ktorých som patril technicky sú teraz asociáli, kriminálnici, narkomani, bitkári, prisluhovači mafie, opilci, bezdomovci... A takto dopadli. Dievčatá s podobným vzdelaním ako ja sú také že robia niekde upratovačku na dohdou fajčia jednu cigaretu za druhou, bývajú v otrsných podmienkach, majú tri deti, ešte odomňa pýtajú či nemám požičať dvacku, nemajú prehľad o ničom nemám sa s nimi o čom baviť... Ja som sa vždy lepšie vedel porozprávať so vzdelanými ľuďmi, alebo aspon s takými šikovnejšími že síce má len učňovku ale na tej učňovke sa učil výborne na samé jednotky, a keď sa vyučil za zvárača tak zvárať naozaj vie, má intelekt, má prehľad... Ale aj tí sú vlastne za vodou... Ja k nim vlastne technicky nepatrím. A to oni vidia preto sa so mnou chce kamarátiť len spodina (alkoholici, stratené prípady, fetoši) ktorú nemusím zase ja.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja na to obvykle viem odpovedať. Nepochopili ste ja proste nemám o čom s ľuďmi ktorí nevedia ani úplne základy o čom by som sa s nimi bavil. Takto sa to nedá povedať preto sú možno zlé uvádzať príklady ale zo života viem že s takými babami a ľuďmi celkovo som sa nikdy nevedel baviť ale medzi vzdelanejšími som sa vždy vedel s nimi baviť. Tak som to myslel. Čo ja viem že o trenčianskoteplickej elektrickej železnici som sa s jedným ujom rozprával. Ale s dievčinou z dediny čo ani nevie aký je rozdiel medzi trolejbusom a električkou sa o čom budem baviť? Alebo o výstavbe diaľníc, o rozkrádaní verejných financií kde porovnávali rovnako veľkú obec z rakúska a slovenska že rakúšania urobili odhŕnanie snehu za menšiu sumu tak u nás to prečo nejde lebo sa to rozkradne atď. A bežné veci zo života ale s tými jednoduchými dedinčankami s učňovkou sa nedalo skoro o ničom. Oni len cigarety, čo bolo v robote, kto na koho čo povedal nič viac. Alebo kolegyňa jedna že: išli sme do rakúska ale ja som nevedela po rakúsky ale myslela som že tam sú slováci a oni hovorili všetci po rakúsky... Takže s takou by som sa ja o čom bavil?

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomas kazdy jeden clovek na svete vie nieco co ty nie,  dievcina z dediny tiez cosi vie o com by sa vedel rozpravat.  Len si sa nesnazil  to najst.  

A este jedna vec,   poznas pygmalion ?  :)   Ukaz ze si vies domysliet co tym chcem povedat :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomas kazdy jeden clovek na svete vie nieco co ty nie,  dievcina z dediny tiez cosi vie o com by sa vedel rozpravat.  Len si sa nesnazil  to najst.  

A este jedna vec,   poznas pygmalion ?   :)   Ukaz ze si vies domysliet co tym chcem povedat :)

 

zatial to vsak vyzera skor ako cakanie na Godota  :eehmm:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ty nevies odpovedat na stupidne otazky z tej show, ktore svedcia o zakladnom prehlade. A chces zenu, ktora ma prehlad. To mi akosi nejde dokopy... Citas po sebe?

myslim, ze prave naopak - Tomas ma relativne siroky prehlad z roznych oblasti "vedenia"

prave preto hovori, ze s ludmi, ktori "nie su dokonali" ala uvedena show) sa nema o com porozpravat  a medzi takou kategoriou ludi sa on bezne pohybuje

 

druha vec je, ze znalosti su len povrchne, vseobecne a ze tieto svoje vedomosti nevie pouzivat

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Určité znalosti patria k všeobecnej inteligencii ...

... vedieť, že v Rakúsku sa nehovorí rakúsky, ale nemecky, vedieť vzorce obvodu a obsahu štvorca, kruhu, vedieť aký je ostrý a tupý uhol, rozdiel - ostrov a polostrov, vedieť čo je H2O, dokonca možno aj H2SO4, prečo by Slováci mali vedieť kto je Janko Matúška, to je len pár vecí, ktoré mi momentálne napadli ... ale vzorka opýtaných v relácii Aj múdry schybí nepredstavuje ľudí s všeobecnou inteligenciou, sú to jednoduchí ľudia, ktorí možno neskončili ani základnú školu a často majú problém nielen s odpoveďou, ale aj so slovenčinou.

Porovnávať sa teda s touto skupinkou ľudí nie je celkom na mieste. :hmmm:

 

Na druhej strane ... bolo by to akože zábavné, keby všetci "odchytení" odpovedali správne?

Obyčajne ale nie je "vtipná" chybná odpoveď ale skôr to, ako sa dokáže odpovedajúci pri odpovedi zamotať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som bol v sutazi pred kamerou a nieje to jednoduche - predbehnut konkurenta a odpovedat spravne. Si v strese. Ja som mal asi tri spravne odpovede. Vedomostnej sutazi.Inak pred sutazou robis test - tam zistia kolko toho vies a ta daju s podobnymi - my sme boli vsetko mladi okolo 25 rokov.

 

Tie relacie na ulici - oni vyberu tie najvtipnejsie. Aj naschval si vyberu  tich najhlupejsich - najvtipnejsich - nemusia to byt len cigani - kludne tam mozu mat cigana, ci babku co im vsetko odpovie spravne- ale ti nejdu do zabavy. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

jeeej, slimak, ty si bol v nejakej Tv súťaži?

ale k tpmu, čo sa tu pitve.

Vrana k vrane...Tomáš, poznáš to?

 

Mne osobne nevadí, ak má chlap menšie vzdelanie ako ja, a nevadilo mi ani ked som nejaký čas mala lepší plat a našťastie to ani jemu nevadilo a nemal z toho mindrák. ale vadilo by mi, keby som mu musela Xkrát vysvetľovať, čo som povedala, t.j. keby mal podstatne dlhšie vedenie ako ja. V komunikácii dakde na ulici mi to žily netrhá, ale u niekoho, s kým mám stráviť zvyšok života, by mi to liezlo na nervy. Tiež by mi liezlo na nervy neustále náreky a podozrievania, ako ho každý chce ošklbať a ako on za nič nemôže a len tí okolo sú zlí a hlúpi...

 

čo sa týka tých krajších či menej pekných ženských, tak "Pán Bůh nadělil každému dle svého uvážení, Kelišová!!!" - inými slovami, chcem povedať, že za niektoré veci nikto nemôže, ale vždy sa dá udržiavať sa cvičením a chodiť upravený a väčšina ľudí nie sú nejaké ohavy, ale ak nefunguje chémia, môžeš sa, milý Tomáš, aj roztrhnúť. Len tie tvoje požiadavky na budúcu partnerku mi pripomínajú požiadavky môjho exkolegu, ktorému bola na PF celá téma venovaná...a vlastne aj tvoj spôsob balenia mi pripomína ten jeho spôsob...hochu, spamätaj sa, kým je čas. Začni u seba. urob niečo s tvojou nadváhou, prestaň sa napchávať sladkosťami, začni cvičiť, stačilo by možno aj behať, prestať míňať na somariny a pre mňa za mňa trénuj si aj pred zrkadlom, ale kým nezačneš od SEBA, tak nemôžeš čakať kroviečo.

 

Alebo - ako kvet vonia, taký hmyz naň sadá.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslim, ze prave naopak - Tomas ma relativne siroky prehlad z roznych oblasti "vedenia"

prave preto hovori, ze s ludmi, ktori "nie su dokonali" ala uvedena show) sa nema o com porozpravat  a medzi takou kategoriou ludi sa on bezne pohybuje

 

druha vec je, ze znalosti su len povrchne, vseobecne a ze tieto svoje vedomosti nevie pouzivat

 

Ja som si ten jeho prispevok precitala znova, a chapem ho tak ako aj predtym. Pise tam, ze on nevie odpovedat na tie otazky, co sa pytaju ludi v tej show. Z toho som usudila a napisala to co som napisala.

 

Ak to myslel inak, tak v tom pripade sa samozrejme mylim. Nespravne som si to precitala, dislektik som asi ja :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... ale zase mám nejaké prirodzenú inteligenciu to je tá ktorú mi hovoríte aj vy že ako píšem, viem sa o hocičom porozprávať, teraz nevravím že som expert lebo veľa veciam nerozumiem ale ja narážam na to že existuje taká TV relácia kde na ulici jednoduché otázky ako vymenujte mesiace po sebe, povedzte 4 metropoly čo ležia na dunaji, alebo na akú svetú stranu je balatón, alebo na ktorej pologuli sa nachádza rovník, či vymenujte názvy prstov počnúc ukazovákom... A tí ľudia nevedia na takéto veci odpovedať! A ja som medzi takými vždy bol lebo to sú tí ľudia čo mali na základke aj učňovke trojky a štvorky... Ale ja som intelektom trocha vyššie ako oni. A preto si neviem nájsť poriadnych kamarátov, poriadne ženy, lebo chlapi medzi ktorých som patril technicky sú teraz asociáli, kriminálnici, narkomani, bitkári, prisluhovači mafie, opilci, bezdomovci... A takto dopadli. Dievčatá s podobným vzdelaním ako ja sú také že robia niekde upratovačku na dohdou fajčia jednu cigaretu za druhou, bývajú v otrsných podmienkach, majú tri deti, ešte odomňa pýtajú či nemám požičať dvacku, nemajú prehľad o ničom nemám sa s nimi o čom baviť... Ja som sa vždy lepšie vedel porozprávať so vzdelanými ľuďmi, alebo aspon s takými šikovnejšími že síce má len učňovku ale na tej učňovke sa učil výborne na samé jednotky, a keď sa vyučil za zvárača tak zvárať naozaj vie, má intelekt, má prehľad... Ale aj tí sú vlastne za vodou... Ja k nim vlastne technicky nepatrím. A to oni vidia preto sa so mnou chce kamarátiť len spodina (alkoholici, stratené prípady, fetoši) ktorú nemusím zase ja.

 

nie nie, doll, od začiatku som to chápala ako Ady, je to tam ... a o tomto Tomáš už niekoľkokrát písal, aj inde.  :)

 

okrem toho sme mu to písali aj my, a  tiež nie raz, že podľa písania a vecí, ktoré a ako píše, je inteligentnejší, ako sa zrejme prejavuje v skutočnosti ...

myslím, že to mu môžeme uznať, že má širší prehľad, ale súhlasím s Adym, že to v skutočnosti nevie využiť ...

 

nazbiera kopu informácií a poznatkov, kdečo vie, niečo napoly, ale písomný prejav a používanie slov má hodne vysoko. ale čo z toho.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov