Skočiť na obsah

Ako sa priblížiť ?


game

Odporúčané príspevky

pravda pri tom je, že je každý jeden muž len na tomto fóre iný, stav, vek, vzdelanie, práca, vzťah k ženám, názory, postoje, manuálna zručnosť, slovník, vyjadrovanie, slušnosť, IQ, EQ  ...

a presne tak je to aj so ženami.

 

že existujú na svete zlatokopky a plázacice, to nikto nepopiera.  že existujú na svete darmožráči muži, to tiež nikto nepopiera.

Veľmi krásne napísané. Som rád že to je tak. Preto oslovujem ženy kde sa len dá, preto mám rozrobené dvorenia aj na 5 strán lebo nikdy nevedno ktorá sa chytí, ktorá bude tá pravá s ktorou zostanem. Že všetky niesu rovnaké mne vlastne dáva šancu. Lebo to znamená že nie všetky si hľadajú seberovného vzdelaním či platovo. Na čo aj sú príklady aj u nás. Nie jeden. A vlastne už aj na fóre i keď si to protirečí zase ale v citáte dole je priznanie.

 

Aj napriek tomu ma pritahuje a rada s nim travim cas.

Ako to? Nie je bohaty, nejazdi na drahom aute, nema velky byt, nenosi drahe hodinky... da si bufku okolo krku, to je jeho doplnok.

Novidíš že to ide. Je to stále o tej chémii čo priťahuje nie o vzdelaní a spoločenskom postavení. U mňa sa to dá ľahko vyrátať. V každom zamestnaní mám obvykle minimálnu mzdu čo znamená že pracujúca žena už menej zarábať ako ja nemôže. Buď rovnako alebo viac.

 

Ale mne je to vlastne jedno lebo na základe pozorovaní som dospel k tomu že ja nie som príťažlivý typ. Takže v tomto prípade už pomúžu len tie peniaze a majetky lebo vtedy sa síce zlatokopka chytí ale tej sa páčia obvykle chlapove peniaze nie ten chlap. Lenže ja nemám príťažlivosť ani bohatstvo tak som mimo hry. Už nemám k tejto téme čo povedať lebo som to vlastne uzavrel tým že ja nie som pre ženy zaujímavý objekt a nikdy som ani nebol (na margo toho že chlap čo pozerá TV nieje zaujímavy) však ja s týmto už mám problém od 16-ich a nebol som celý život rovnaký. Boli doby keď som mal záľuby, chodil von, na zájazdy, výlety, do školy všade kde sa iný spoznávajú zoznamujú majú prvé frajerky a ja nič. Všetko speje k tomu že ja nie som pre ženy zaujímavý. Takže nejde o to ako sa priblížiť ale že kto sa približuje o čom som sa tiež presvedčil. K tej istej babe keď som sa ja približoval ma ignorovala, ale iný chlap sa približovať mohol a to jej nevadilo. Takže ženám vadí ten čo so približuje nie tie spôsoby akým sa približujú.

 

Takže sa bavte ďalej tí čo ste u žien žiadaní len neviete ako sa máte priblížiť. Nech sa páči ale ja v tejto téme už nemám čo robiť. Už sa približujem len tak skôr zo zvyku ako keď niekto podáva športku 20 rokov a nikdy nič nevyhral ale už len tak z reflexu si vždycky vypíše tie čísla že čo ak... Je to proste o šťastí. To je ako keby som sa na fóre pýtal že ako si mám kúpiť správny žreb ktorý vyhrá lebo sused už vyhral dvakrát a ja stále nič...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Psychicky to nezvladol :D

 

on to nezvláda bežne, toto nie je prvý krát, ale keď dobre počítam, asi tretí či štvrtýkrát, a zakaždým to bolo s cirkusom a hystériou a veľmi nepekným napádaním ostatných členov, aj pánov, ale hlavne žien.

funebrak je človek, ktorý nevie, čo znamená slovo diskutovať, a slovo slušnosť už vôbec nie.

/ to nie je o tom, že niekto raz použije slovo ´hlupák´, ale o kompletnom správaní a vyjadrovaní, dehonestácii ostatných spolufórumákov a o počte výkričníkov, ale to je zrejme k nepochopeniu /

 

aby nedošlo k omylu: zmenším  ten funebrakov výkrik na prijateľnú mieru - toto nie je fórum, kde len preto, že v rámci diskusie niekto diskutérovi oponuje a diskutuje, ten môže na celé fórum jačať metrovými výkričníkmi. 

slušnosť je základ.

nicky sa na tomto fóre nemažú, koniec hlásenia. zbohom.

 

 

a nech sa páči, dámy a páni, môžeme pokračovať bez hystérie v téme Ako sa priblížiť.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lebo to znamená že nie všetky si hľadajú seberovného vzdelaním či platovo. Na čo aj sú príklady aj u nás. Nie jeden. A vlastne už aj na fóre i keď si to protirečí zase ale v citáte dole je priznanie.

 

Novidíš že to ide. Je to stále o tej chémii čo priťahuje nie o vzdelaní a spoločenskom postavení. 

 

 

Tomas, ty tomu stale nerozumies. Ake protirecenie?

Ten clovek je vzdelanostne este dalej ako ja, momentalne maka na atestacii, aby mohol pracovat tam kde pracuje. Dokonca, on sam sa priznal, ze unho je prirodzene oslovit "seberovnu", Inteligentnejsie jedince to jednoducho tak riesia, pretoze nad vztahom aj uvazuju, zial, je to tak, a dava to aj zmysel.

Dokonca, z pociatku, bol aj nepriamo moja psycho opora, po rozchode.

 

Potom zistis, ze nie vzdy staci chemia. Zacnes sa zamyslat, a uvazovat o tom druhom aj na margo jeho minulosti. Hlavne ked vidis, ze ho stale trapi, ze ho brzdi, resp vyrazne ovplyvnuje. Takisto aj jeho pocity Napr tento kamarat vidi pravidelne ludske nestastie, vela ludske tragedie, a chtiac nechtiac, cloveka to ovplyvni. Nie je to typicka radost zo zivota. Ale spajaju nas hory, laska k nim, ale aj bolest, ktora sa prebudi pri pomysleni na ne....rozdeluje aktualna chut do zivota a pohlad nan.

 

A ako sa teda priblizit? Sledujem na sebe, ze aj napriek starostiam, ktore teraz mam, tak sa snazim stale usmievat. Posobit na okolie ako vesely tvor, ktoreho sa nemusi nik bat oslovit :) co samozrejme neznamena samotne priblizenie sa, ale vydavam tym signal niekomu, ze sa nemusi bat :P

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Som rád že to je tak. Preto oslovujem ženy kde sa len dá, preto mám rozrobené dvorenia aj na 5 strán lebo nikdy nevedno ktorá sa chytí, ktorá bude tá pravá s ktorou zostanem

 

To nie je dobre, väčšina žien vie vycítiť, keď chlap (aj keď v tvojom prípade by som mal napísať niečo iné ako chlap) hrá na viacero strán a možno toto je ono, čím ich odplašíš. Jedna vec: dôležitý je prvotný kontakt, mne stačí so ženou rozprávať pár minút a viem či má záujem alebo nie. Ak má záujem, tak udalosti väčšinou naberú rýchly spád, ak nemá záujem, udalosti tiež naberú rýchlý spád, ale úplne iným smerom :D a ty to buď pochopíš alebo budeš stále dobiedzať, pokým ťa nezačne úplne ignorovať (čo je tvoj bežný prípad).

 

Takže v tomto prípade už pomúžu len tie peniaze a majetky lebo vtedy sa síce zlatokopka chytí ale tej sa páčia obvykle chlapove peniaze nie ten chlap.

 

V čom by ti tie peniaze mali akože pomôcť? Ty si odporuješ sám sebe a dokonca v jednej vete. Na jednej strane sa spoliehaš, že ti k ženskej pomôžu akurát tak peniaze a hneď sa dopĺňaš, že by sa na to chytili len zlatokopky, ktoré zaujímať nebudeš. Tak čo potom vlastne chceš? Hľadáš si frajerku alebo si hľadáš niekoho, komu budeš slúžiť ako bankomat? Toto chceš? Tak to potom si hneď daj inzerát, že sa ponúkaš ako finančný otrok, niekoľko "domín" sa nájde hneď, čo ti dá pocítiť o čom to je.

 

Ale mne je to vlastne jedno lebo na základe pozorovaní som dospel k tomu že ja nie som príťažlivý typ. (...) Lenže ja nemám príťažlivosť ani bohatstvo tak som mimo hry. (...) ja nie som pre ženy zaujímavý objekt a nikdy som ani nebol (...) Všetko speje k tomu že ja nie som pre ženy zaujímavý.

 

Nepotrebuješ náhodou poľutovať a pomojkať? Myslíš, že si jediný na svete? Je kopa chlapov na svete čo má podobné skúsenosti ako ty, ale myslíš, že sa to zlepší keď budeš takto stále dookola fňukať? Ja to poznám tiež, viem o čom to je, pred 4 rokmi mi skončil môj najvážnejší vzťah v živote, 2 roky som neriešil vôbec nič, potom sa mi nič absolútne nedarilo, mohol som skúšať kde sa len dalo, mohol som sa aj pokrájať, dokonca aj doll mi dala košom (:D), až prednedávno som sa zoznámil s niekým, z ničoho nič to prišlo a zatiaľ to vyzerá nádejne. Takže nesmokli, z tých 1000 čo oslovíš sa určite jedna nájde.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomas, ty tomu stale nerozumies. Ake protirecenie?

Ten clovek je vzdelanostne este dalej ako ja, momentalne maka na atestacii, aby mohol pracovat tam kde pracuje. Dokonca, on sam sa priznal, ze unho je prirodzene oslovit "seberovnu", Inteligentnejsie jedince to jednoducho tak riesia, pretoze nad vztahom aj uvazuju, zial, je to tak, a dava to aj zmysel.

Dokonca, z pociatku, bol aj nepriamo moja psycho opora, po rozchode.

Takže sme opäť pri tom že musím tú VŠ mať lebo ma nebudú chcieť kvôli vzdelaniu... A vy ste ma odhovárali že nech sa nehrniem na tú VŠ... Tak potom jako radíte?

 

To nie je dobre, väčšina žien vie vycítiť, keď chlap (aj keď v tvojom prípade by som mal napísať niečo iné ako chlap) hrá na viacero strán a možno toto je ono, čím ich odplašíš. Jedna vec: dôležitý je prvotný kontakt, mne stačí so ženou rozprávať pár minút a viem či má záujem alebo nie. Ak má záujem, tak udalosti väčšinou naberú rýchly spád, ak nemá záujem, udalosti tiež naberú rýchlý spád, ale úplne iným smerom :D a ty to buď pochopíš alebo budeš stále dobiedzať, pokým ťa nezačne úplne ignorovať (čo je tvoj bežný prípad).

 

 

V čom by ti tie peniaze mali akože pomôcť? Ty si odporuješ sám sebe a dokonca v jednej vete. Na jednej strane sa spoliehaš, že ti k ženskej pomôžu akurát tak peniaze a hneď sa dopĺňaš, že by sa na to chytili len zlatokopky, ktoré zaujímať nebudeš. Tak čo potom vlastne chceš? Hľadáš si frajerku alebo si hľadáš niekoho, komu budeš slúžiť ako bankomat? Toto chceš? Tak to potom si hneď daj inzerát, že sa ponúkaš ako finančný otrok, niekoľko "domín" sa nájde hneď, čo ti dá pocítiť o čom to je.

 

 

Nepotrebuješ náhodou poľutovať a pomojkať? Myslíš, že si jediný na svete? Je kopa chlapov na svete čo má podobné skúsenosti ako ty, ale myslíš, že sa to zlepší keď budeš takto stále dookola fňukať? Ja to poznám tiež, viem o čom to je, pred 4 rokmi mi skončil môj najvážnejší vzťah v živote, 2 roky som neriešil vôbec nič, potom sa mi nič absolútne nedarilo, mohol som skúšať kde sa len dalo, mohol som sa aj pokrájať, dokonca aj doll mi dala košom ( :D), až prednedávno som sa zoznámil s niekým, z ničoho nič to prišlo a zatiaľ to vyzerá nádejne. Takže nesmokli, z tých 1000 čo oslovíš sa určite jedna nájde.

Takto. Boli časy keď som sa zameriaval len na jednu a výsledok bol taký že som stratil pól roka s jednou čo ma takisto odmietla. Takže som to len urýchlil lebo ak budem dobiedzať len za jednou a čakať kým ma odmietne zabijem dlhší čas kde by som medzitým už mohol osloviť ďalšie kde by bola vyššia šanca. Je to ako pri tombole že ja mám jednu tombolu keďže je to zároveň aj vstupenka na zábavu ale niekto si kúpi 20 tombôl lebo chce mať vyššiu šancu na výhru. Samozrejme sa môže stať že vytiahnu práve toho kto má len jednu ale ten kto má 20 kusov má matematicky vyššiu šancu na výhru. Pozor s tými zlatokopkami som len písal ako to je. Nie to že chcem byť ich bankomatom. To je len možnosť že ak je človek prachatý tak ho ženy chcú viac ako toho čo je chudák. Ako som už niekde písal ten efekt že lepšie je ísť domov z diskotéky na aute ako mrznúť na zastávke. Ale ja si hladám babu na lásku vzťah... Ale ak chcem takú musím vyštudovať vysokú školu. Lebo tak ako zlatokopku chytíš na dobrý plat tak normálnu chytíš na vzdelanie. A ja nemám ani jedno ani druhé. Takže žena nebude.

 

Axel, a co keby si tu rozpisal, ako si sa priblizil ty? :) Mozno inspirujes Tomasa  :)

Anoooo anooo anoooooooo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Takže sme opäť pri tom že musím tú VŠ mať lebo ma nebudú chcieť kvôli vzdelaniu... A vy ste ma odhovárali že nech sa nehrniem na tú VŠ... Tak potom jako radíte?

 

Nie nemusíš, to len ty si si to vysvetlil po svojom. VŠ z teba nespraví Casanovu. Ja sa ti divím, ako ty vôbec môžeš nad VŠ uvažovať, keď máš problém si spraviť maturitu? Trochu sebareflexie by si potreboval.

 

Pozor s tými zlatokopkami som len písal ako to je. Nie to že chcem byť ich bankomatom. To je len možnosť že ak je človek prachatý tak ho ženy chcú viac ako toho čo je chudák. Ako som už niekde písal ten efekt že lepšie je ísť domov z diskotéky na aute ako mrznúť na zastávke.

 

Nie, zase si nepochopil. Aj keby si bol prachatý, tak zlatokopka by ťa chcela stále rovnako ako toho chudáka. To znamená, že by chcela IBA tvoje peniaze, nie teba! Akonáhle by si pre ňu nemal niečo spojené s financiami, tak by si bol pre ňu rovnako zaujímavý ako mrznutie na autobusovej zastávke. Ty efekt.

 

Ale ja si hladám babu na lásku vzťah... Ale ak chcem takú musím vyštudovať vysokú školu. Lebo tak ako zlatokopku chytíš na dobrý plat tak normálnu chytíš na vzdelanie. A ja nemám ani jedno ani druhé. Takže žena nebude.

 

Fakt nechápem v akej dimenzii žiješ, keď si myslíš, že vzdelanie je zárukou toho, že si nájdeš normálnu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomas, kludne maj rozpracovane viacere, na tom nic nie je.

 

Ale znova sa opakujem, zena by nemala citit natlak, a nie je nic horsie ako chlap baziaci po vztahu - teda ze to je na nom na prvy pohlad vidiet. Vtedy zena vyciti, ze muz chce co najskor vediet "vysledok" aby sa nezdrzival a mohol hladat dalej... Dost tuctove a neoriginalne.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nie nemusíš, to len ty si si to vysvetlil po svojom. VŠ z teba nespraví Casanovu. Ja sa ti divím, ako ty vôbec môžeš nad VŠ uvažovať, keď máš problém si spraviť maturitu? Trochu sebareflexie by si potreboval.

 

 

Nie, zase si nepochopil. Aj keby si bol prachatý, tak zlatokopka by ťa chcela stále rovnako ako toho chudáka. To znamená, že by chcela IBA tvoje peniaze, nie teba! Akonáhle by si pre ňu nemal niečo spojené s financiami, tak by si bol pre ňu rovnako zaujímavý ako mrznutie na autobusovej zastávke. Ty efekt.

 

 

Fakt nechápem v akej dimenzii žiješ, keď si myslíš, že vzdelanie je zárukou toho, že si nájdeš normálnu.

Ale však neraz sa už napísalo a nie len tu na fóre ale vidím to aj v inzercii že hľadám muža s VŠ vzdelaním atď. A aj sa povedalo tu na fóre tiež že tá baba si hladá seberovného teda VŠ to znamená že ja s učňovkou nebudem mať u baby čo chce VŠ šancu tak si preto treba spraviť VŠ aby sa rozšírili možnosti výberu. Však chcela by ma doll s mojim vzdelaním? Nechcela. Takže len to vzdelanie je prekážka. Pokiaľ budem aj ja vzdelaný tak by ma chcela. A nezačnite si z toho robiť srandu to že som menoval doll je len príklad. Veľá báb chce vzdelanie. Takže nejde o to že diplom zo mňa spraví casanovu ale ide o to že ženy si dávajú ako podmienku vzdelanie. A s učňovkou im to neviem ponúknuť.

 

ze muz chce co najskor vediet "vysledok" aby sa nezdrzival a mohol hladat dalej... Dost tuctove a neoriginalne.

Však áno presne tak to je. Je to logické riešenie načo by sa mal muž zdržovať však potrebujem výsledok aby som sa podľa toho ubral ďalej či mám loviť v iných vodách alebo sa zamerať na tú vyvolenú.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 A aj sa povedalo tu na fóre tiež že tá baba si hladá seberovného teda VŠ to znamená že ja s učňovkou nebudem mať u baby čo chce VŠ šancu tak si preto treba spraviť VŠ aby sa rozšírili možnosti výberu. 

 

Tak si treba nájsť kaderníčku, pekárku, zahradníčku, aranžérku, čašníčku, kozmetičku ... nepotrebuješ hádam astrofyzičku .... 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ale však neraz sa už napísalo a nie len tu na fóre ale vidím to aj v inzercii že hľadám muža s VŠ vzdelaním atď. A aj sa povedalo tu na fóre tiež že tá baba si hladá seberovného teda VŠ to znamená že ja s učňovkou nebudem mať u baby čo chce VŠ šancu tak si preto treba spraviť VŠ aby sa rozšírili možnosti výberu. Však chcela by ma doll s mojim vzdelaním? Nechcela. Takže len to vzdelanie je prekážka. Pokiaľ budem aj ja vzdelaný tak by ma chcela. A nezačnite si z toho robiť srandu to že som menoval doll je len príklad. Veľá báb chce vzdelanie. Takže nejde o to že diplom zo mňa spraví casanovu ale ide o to že ženy si dávajú ako podmienku vzdelanie. A s učňovkou im to neviem ponúknuť.

 

Ty si fakt natvrdlý :D :D Ty si akože vážne myslíš, že so ziskom VŠ titulu sa ti automaticky začnú sypať ponuky na rande? :D Keď nejaká baba chce chlapa s VŠ, tak tým naznačuje, že chce niekoho, kto má rozum, ktorý vie používať, niekoho kto má dobrý všeobecný rozhľad, niekoho inteligentného (nie íkvača), niekoho, kto je na patričnej úrovni a nie nemehlo, ktoré si ledva spraví maturitu a sníva o diplome a pritom ani nevie čo všetko VŠ obnáša. Vieš čo sa udialo v ohľade mňa a vzťahu so ženami po zisku titulu? Absolútne nič. Keď mieniš študovať VŠ len kvôli tomu, aby si si myslel, že ľahšie zbalíš babu, tak to rovno môžeš prestať posilňovať a môžeš si začať pod kožu pichať synthol. Ty digestor.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tomas, ak nejaka zena v inzerate spomenie podmienku VS vzdelanie, je to len isty druh filtra .. aby sa jej namiesto 500 chlapov prihlasilo iba 100.

Samozrejme, medzi tymi 100 bude nejaky intelekt, bez VS, ktory ju ale zaujme niecim inym, a nie prave VS vzdelanim.

 

Ale tipujem, ze aj tak nepochopis.

 

Preto som spomenula tu rychlost v tom baleni, lebo mam skusenost, pred par mesiacmi. Kamoska mi dohodila jej kamosa. Boli sme na turistike, tvaril sa, ze ma rad hory, ale ked sa clovek z vrcholu ponahla hned dole, to nie je milovnik hor :) Ale ine som chcela. Chcel dalsie rande, tam som nasla dalsie veci, ktore mi prekazali. Ale vravim si, ze vsak mozme pokamosit, a casom to mozno bude fajn.

Chlapec chcel tretie rande, a ked som uz videla tu obrovsku potrebu pocut, ze ANO, TY SI MOJ SRDCA SAMPION (obrazne povedane, teda ze aj ja naznacim nejaku sympatiu a dam mu pocit, ze paci sa mi a mozme to zintenzivnit), tak si vravim, ze toto NIE :)

 

Po nejakom case sa mi ozval, tak sa ho pytam, ako ide jeho maraton nahanania dievcat. Priznal sa, ze to tak je, lebo ze je uz stary :D Podotykam 33rocny chalan, velmi sikovny, ale velmi priebercivy. A ze mal teraz rande na Orave, ze nic moc, ci nechcem ist na rande ja.

Zase :D To bola riadna trufalost. Zufalec, pritom inteligentny chalan, ale dokaslal to takymto neschopnym sedlackym spravanim.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Boli sme na turistike, tvaril sa, ze ma rad hory

 

Ten ťa asi fakt chcel, keď bol ochotný sa s tebou vytrepať niekam hore na končiare :D

 

lebo ze je uz stary :D Podotykam 33rocny chalan

 

Ten bude mať nejaké mindráky, keď 33 ročný si myslí že je starý (a to nepatrím medzi tých, ktorí si v 40tke budú hovoriť, že na všetko je ešte čas).

 

A ze mal teraz rande na Orave, ze nic moc, ci nechcem ist na rande ja.

 

Zase :D To bola riadna trufalost. Zufalec (...) dokaslal to takymto neschopnym sedlackym spravanim.

 

No a zhruba takto to robí Tomáš, nezaberie jedna, hneď vyštartuje po druhej, možno ani nevie kde a ako sa prekecne, ona zistí, že nie je jediná a tým si doslova zosere všetky ďalšie možné príležitosti. Ja to robím tak, že vždy sa zameriam len na jednu ženu, možno dlhšie to trvá, ale nakoniec výsledok sa dostaví.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak si treba nájsť kaderníčku, pekárku, zahradníčku, aranžérku, čašníčku, kozmetičku ... nepotrebuješ hádam astrofyzičku .... 

Je teoreticky dobré. Lenže tieto spomenuté ženy keďže majú tiež len učňovky a zarábajú podobne ako ja si hladajú zabezpečeného chlapa prirodzene. Tak ako to už niekto spomenul že nejde o zlatokopky ale o prirodzený pud že vie že s rovnakou sockou ako je ona si moc neužije tak automaticky hľadá (netvrdím milionára) ale ako tak zabezpečeného chlapa. Tak ja som logicky uvažoval o ženách čo tvrdia že nejdú po peniazoch ale zase to sú obvykle tie sebestačné dobre zarábajúce ženy ktoré zase tvrdia že potrebujú rovnako vzdelaného na rovnakej úrovni a to zase nespĺňam ja. Takže nech na to ideme z hociktorej strany vždy sa dostaneme k takému výsledku že ja nie som pre ženy ničím zaujímavý. Takže ja sa k žene dostanem len v bordeli. Nemusím sa nasilu tváriť že ma jej koníčky bavia (ako to falošné lezenie na hory) ja keby idem na Rysy tak mi len nohy kráčajú ale v ruke by som mal mobil so zapnutým tapatalkom a venoval by som sa diskusným fóram... V prostitútky mám istotu že ma aspoň na hodinu bude chcieť. Však keď dobrovoľne ma nechcú tak si to chcenie zaplatím. Keby baby neboli také prieberčivé a dali by šancu aj chlapom ako ja tak by nemusela byť prostitúcia takže aj za existenciu prostitúcie môžu ženy a nie chlapi. Ženy na to nadávajú ale pritom sami to spôsobia tým že niektorých chlapov odmietnu a potom ten večne odmietaný chlap čo má robiť? Vidí že ho žiadna nechce tak nemá na výber a zaplatí si to teda. Však ovela jednoduchšie by bolo keby mi niektorá zo žien ktoré sa mi páčili by mi dali šancu a je to vybavené. Nenaštval by som polovicu fóra, nepodporoval by som prostitúciu atď. Je to len na ženách ak ma bude niektorá chcieť ja rád prestanem hľadať alternatívy a sťažovať sa na fóre. Takže je to na vás ženy stačí mi to vaše ANO.

 

Tomas, ak nejaka zena v inzerate spomenie podmienku VS vzdelanie, je to len isty druh filtra .. aby sa jej namiesto 500 chlapov prihlasilo iba 100.

Samozrejme, medzi tymi 100 bude nejaky intelekt, bez VS, ktory ju ale zaujme niecim inym, a nie prave VS vzdelanim.

Toto si zas protirečí lebo sama žena povie že chce niekoho s VŠ vzdelaním ale v zápätí sa prizná že ak by to bol nejaký intelekt so všeobecným prehľadom atď. Tak by mu dala šancu. Tak potom nech tam nepíše že chce VŠ alebo rovnocenného. Však aj chlap čo zarába menej ako ona, žena bude mať byt auto a chlap nič ale môžu si rozumieť zalúbiť sa do seba. Však ani chlap čo živí ženu nežiada od nej aby zarábala rovnako, aby na sebe pracovala atď. Však žena má byt auto dosť zarobí aby oboch uživila a majú sa radi neni problém. To je jedno kto živí hlavne že sú spolu len to ide opačne že idú k moru a zájazd zaplatí žena. Kto má viac tak ten ťahá a nezáleží na pohlaví.

 

Ty si fakt natvrdlý :D :D Ty si akože vážne myslíš, že so ziskom VŠ titulu sa ti automaticky začnú sypať ponuky na rande? :D Keď nejaká baba chce chlapa s VŠ, tak tým naznačuje, že chce niekoho, kto má rozum, ktorý vie používať, niekoho kto má dobrý všeobecný rozhľad, niekoho inteligentného (nie íkvača), niekoho, kto je na patričnej úrovni a nie nemehlo, ktoré si ledva spraví maturitu a sníva o diplome a pritom ani nevie čo všetko VŠ obnáša. Vieš čo sa udialo v ohľade mňa a vzťahu so ženami po zisku titulu? Absolútne nič. Keď mieniš študovať VŠ len kvôli tomu, aby si si myslel, že ľahšie zbalíš babu, tak to rovno môžeš prestať posilňovať a môžeš si začať pod kožu pichať synthol. Ty digestor.

Definuj presnejšie čo je to byť na úrovni a čo je to mať všeobecný prehľad a potom sa môžme baviiť ďalej. Ale zaujíma ma to tak to rozpíš konkrétne to byť na úrovni a mať všeobecný prehľad.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Je teoreticky dobré. Lenže tieto spomenuté ženy keďže majú tiež len učňovky a zarábajú podobne ako ja si hladajú zabezpečeného chlapa prirodzene. Tak ako to už niekto spomenul že nejde o zlatokopky ale o prirodzený pud že vie že s rovnakou sockou ako je ona si moc neužije tak automaticky hľadá (netvrdím milionára) ale ako tak zabezpečeného chlapa.

 

Boha, tebe nie je žiadna dobrá! O bohatých píšeš, že by ťa nechceli, však ktorá by sa so sockou ťahala, o chudobných píšeš to isté, potom sa nediv, že nemáš nikoho, keď takto uvažuješ.

 

V prostitútky mám istotu že ma aspoň na hodinu bude chcieť.

 

 

Aj tuto to máš dopletené, ona chce tvoje peniaze, nie teba.

 

Keby baby neboli také prieberčivé a dali by šancu aj chlapom ako ja

 

Polož si otázku a skús na ňu odpovedať: prečo by mali dávať šancu práve tebe?

 

Definuj presnejšie čo je to byť na úrovni a čo je to mať všeobecný prehľad a potom sa môžme baviiť ďalej.

 

Žeby presný opak teba? :D

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

 V prostitútky mám istotu že ma aspoň na hodinu bude chcieť. Však keď dobrovoľne ma nechcú tak si to chcenie zaplatím. Keby baby neboli také prieberčivé a dali by šancu aj chlapom ako ja tak by nemusela byť prostitúcia takže aj za existenciu prostitúcie môžu ženy a nie chlapi. Ženy na to nadávajú ale pritom sami to spôsobia tým že niektorých chlapov odmietnu a potom ten večne odmietaný chlap čo má robiť? Vidí že ho žiadna nechce tak nemá na výber a zaplatí si to teda. Však ovela jednoduchšie by bolo keby mi niektorá zo žien ktoré sa mi páčili by mi dali šancu a je to vybavené. Nenaštval by som polovicu fóra, nepodporoval by som prostitúciu atď. Je to len na ženách ak ma bude niektorá chcieť ja rád prestanem hľadať alternatívy a sťažovať sa na fóre. Takže je to na vás ženy stačí mi to vaše ANO.

 

na takto postnutý komentár mám okamžite cukanie napísať NIE.     ... : )

 

to nejde nanútiť, to nefunguje, ani na chlapov, ani na ženy, xy žien zostáva bez mužov, a naopak, chlapov bez žien. alebo žien, ktoré zostanú samé s dieťaťom. to nefunguje na rozkaz. to proste takto nejde.

áno, hľadáš, ale už viac než desať rokov ti píšu desiatky fórumákov, že netlač na pílu.

pomaly.

skús ... ja viem, že to bude ťažké, ale skús sa skľudniť.

nech ti neurčujú život probúh hormóny, ukľudni sa. možno tú svoju polovičku nájdeš raz úplne nečakane, keď ani na mysli nebudeš mať, že "zbaliť" ženskú.

 

uvoľni sa. nezaoberaj sa tým toľko, rob niečo, rob niečo pre seba, niečo užitočné a prestaň snívať o tom, že nejaká vysoká škola ti nájde ženu. to takto nefunguje.

 

Definuj presnejšie čo je to byť na úrovni a čo je to mať všeobecný prehľad a potom sa môžme baviiť ďalej. Ale zaujíma ma to tak to rozpíš konkrétne to byť na úrovni a mať všeobecný prehľad.

 

 

Tomáš, definuj to ty.

kto je podľa teba "na úrovni", a čo znamená "všeobecný rozhľad" u teba?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Boha, tebe nie je žiadna dobrá! O bohatých píšeš, že by ťa nechceli, však ktorá by sa so sockou ťahala, o chudobných píšeš to isté, potom sa nediv, že nemáš nikoho, keď takto uvažuješ.

 

 

Polož si otázku a skús na ňu odpovedať: prečo by mali dávať šancu práve tebe?

Žeby presný opak teba? :D

Aaaa konecne som prisiel na to ako sa da multicitovat na tapatalku huraaaa! Ja tvrdim len teorie statistiky nemusi to tak byt ale na fore minimalne tri zeny potvrdili ze oni by chceli seberovneho chlapa co zamena nie socku. Ale ked bohaty chlap moze zivit zlatokopku tak preco by nemohla dobre zarabajuca uspesna zena zivit zlatokopa?

 

to nejde nanútiť, to nefunguje, ani na chlapov, ani na ženy, xy žien zostáva bez mužov, a naopak, chlapov bez žien. alebo žien, ktoré zostanú samé s dieťaťom. to nefunguje na rozkaz. to proste takto nejde.

áno, hľadáš, ale už viac než desať rokov ti píšu desiatky fórumákov, že netlač na pílu.

pomaly.

skús ... ja viem, že to bude ťažké, ale skús sa skľudniť.

nech ti neurčujú život probúh hormóny, ukľudni sa. možno tú svoju polovičku nájdeš raz úplne nečakane, keď ani na mysli nebudeš mať, že "zbaliť" ženskú.

 

uvoľni sa. nezaoberaj sa tým toľko, rob niečo, rob niečo pre seba, niečo užitočné a prestaň snívať o tom, že nejaká vysoká škola ti nájde ženu. to takto nefunguje.

 

 

Tomáš, definuj to ty.

kto je podľa teba "na úrovni", a čo znamená "všeobecný rozhľad" u teba?

Proste viaceri radili prestat riesit zeny a tiez by som to mal jednoduchsie keby nebolo to nutkanie teda tie hormony. Mam sto chuti zbalit tu zenu ked ju zbadam. Radsej ked pojdem nabuduce vo vlaku treba hrat tetris, pocuvat hudbu ci pisat na forum... Len aby som odputal svoju pozornost od zien. A stejne ked chcem setrit budem menej cestovat, von moc nechodit nemam dovod. Takze minimalizujem styk so zenami aj to pomaha lebo zide z oci zide z mysle. Teraz ako su tie teple dni chodim bicyklom takze nevidim zeny v autobuse. V praci niesu a pozeranim TV ani nestretnem. Mne to tak vyhovuje. Ako som prestal mlsat boli tyzdne ze som minul par eur za cely tyzden.

 

Axel uz vlastne definoval muza na urovni ze je to opak mna takze zase sme pritom ze ma mat VS vzdelanie lebo ja nemam, ma zarabat ako inzinier lebo ja som opak toho, ma byt pekny sarmantny charizmaticky coho som ja tiez opak... Takze zase sme pri tom ze potrebujem lepsi plat, VS titul a plasticku oeraciu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jasne je to tak. To zranie uz abstinujem a uz len prinutit sa cvicit... Hadam sa podari aj to. Uz bolo obdobie ze som sa dost chytal a chodil som behat a vydrzalo mi to dlho a uz som to mal ako dennu rutinu ale nemalo to efekt lebo sucasne som sportoval aj maskrtil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel uz vlastne definoval muza na urovni ze je to opak mna takze zase sme pritom ze ma mat VS vzdelanie lebo ja nemam, ma zarabat ako inzinier lebo ja som opak toho, ma byt pekny sarmantny charizmaticky coho som ja tiez opak... Takze zase sme pri tom ze potrebujem lepsi plat a titul.

 

nie ... mňa nezaujímala axelova definícia, ale tvoja ... a čiastočne ju tu máme:

 

Tomáš, ty si si z tej Axelovej odpovede vybral jediné: " NEMÁM VŠ, NIE SOM INŽINIER"

 

skús pochopiť, že ty nepotrebuješ titul. nebudeš mať titul, tisíce, desaťtisíce, státisíce ľudí len tu u nás nemajú titul, a ďalšie tisíce ho majú len na parádu.

 

ty potrebuješ pauzovať, nenechať sa ovplyvňovať hormónmi, potrebuješ sa ukľudniť, potrebuješ si povedať:

 

naučím sa variť aspoň tie po.rbané cestoviny, naučím sa chytiť bicykel a opraviť na ňom čokoľvek,

za tých premrhaných 10 - 15 rokov z teba mohol byť akýkoľvek remeselník, murár, obkladač, mohol si dávno vedieť za peniaze opravovať babkám bicykle, mohol si robiť drobné bežné domáce opravy .... to všetko sa dá naučiť.

 

mohol si byť príťažlivý pre ženy svojou šikovnosťou, tým, že si vieš pomôcť, že im vieš pomôcť, že si chlap, z ktorého každá žena môže mať aj osoh, keď jej kvapká vodovodný kohútik či tečie záchod ...

 

tým by bolo vyriešené zarábanie peňazí ... a ešte strašne veľa iných tvojich vecí ...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Teraz sa mozno budete smiat ale stal sa mi presny opak. Ako tu je spomenute tie domace drobne opravy atd. Zabuchol som dvere v cinzaku a tam je to tak ze z vonka je gula nie klucka no ale zamknute to nebolo len privrete a vtedy sa to vlastne da otvorit bez rozvrtania zamky, vykopnutia ci proste nenasilne. No a zadal som to googla na mobile na toto su sluzby roznych zamocnikov ze za XY sumu pridu otvorit. Tak ma este napadlo spytat sa susedov lebo popritom mi chodili spravy z chatu na mobil a pisem akurat dotycnej co sa stalo a ona ze keby som bola z vasho mesta tak ti to otvorim, a ze reku budu to mozno susedia vediet a predstavte si jedna zena mi to otvorila ako McGyver vo filme. No ja hned ze nech ma to nauci a potom vysvetlovala ze ked je to zamknute tak vtedy sa vysunie vacsi jazycek co je tam pevne vtedy treba vrtat atd. Ale ked nieje zamceno tak je tam taky co sa da zatiahnut ale zese musis vediet ako na to lebo to nevidis ale ides na slepo. Ta zena si aj favoritku vedela otvorit ked nehala dnu kluce. To uz asi neplati ze chlapi su kutili a zeny sa nerozumeju technike. Tyzden na to bola v zamene manzeliek zase ceska taka mlada pekna s umelymi nechtami podnikatelka kadernicka ze mala svoj salon a v tom byte kde bola bol taky neschopny pajac manzel ze nic nevedel porobit a ona vytiahla z kufru naradie (ona si normalne priniesla z domu naradie) a hovorila aj na kameru ze ona je kutilka ze nespolieha sa na remeselnikov ze si radsej porobi sama a normalne pred kamerami kupila dosku vyrezala otvor na dres, zalakovala to, nazehlila tie bocne pasy (komentovala ze hele na co vsechno je domaca zehlicka dobra) namontovala to na pult, prerobila vodovod normalne odmontovala bateriu, namontovala novu aj prietokovy ohrievac vsetko zapojila... Na chate som si pisal s mladou trnavackou co si sama prerabala byt normalne tam mala fotky ako maltu miesa omieta, rezala s motorovou pilou, vymienala si olej v aute... Chceli by ste taku zenu? Ja ano!

 

K takej by som sa priblizil nech sa drzime aj meritu temy. Lebo mna take zeny ocarili a velmi. Takze funguje to aj opacne ze zena ocari muza vsestrannostou.

 

A tak co teda je ten clovek na urovni aky ma byt? Nie opak mna tak aky? Ja uz by som na googli ci wikipedii pozrel fakt nemam ponatia.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Moj ex bol antitalent na technicke veci, ani len trochu sa nechytal, ani nemal zaujem. Bolo mi trapne za neho.

 

Takze Tomas, jedna vec je ze to nemas v genoch byt kutil, druha vec je nechciet sa snazit pochopit niektore zakutia kutilstva :)

B je horsia varianta :)


Tomas, a nechcel by si chlapa? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Existuje spusta chlapov, co hladaju zenu hlupu, nesikovnu, neschopnu, proste take nemehlo. Pretoze su si vedomi, ze iba v takom vztahu nebude vycnievat ich vlastna neschopnost. Myslim si, ze by kludne mohli existovat aj take zeny a keby si sa dal s takou babou dokopy, zrejme by vo vasom vztahu ciastocne prebehla aj vymena gender roli -mozno by si musel aj vysavat a umyvat riady :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov