Skočiť na obsah

Vaše tajné erotické túžby, sny, predstavy


nutrinka

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

coskoro sa mi splni jedna z mojich tuzob :lol:

 

moj mily bude mat onedlho meniny a planovany darcek prenho budu puta

kedze jedny uz v mojej zbierke mam..od neho...planujem kupit ja jemu druhe...kedze su lil bit kratsie pre obe rucky...takze jedna rucka bude priputana putami k posteli, a druha rucka druhymi tiez :)

 

a potom ho priputam ja, previazem mu ocka satkou, a budem zlaaaaaa :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Take uz mam za sebooooou :lol: A veru kua.....v najblizsej dobe by to chcelo vyskusat :)

Ale momentalne mam taku predstavu, ze ju priputat dakam v kuchyni a tam to nejako cele vymysliet. Toz...toto akurat mna napadlo :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Nemám rád mokré sny.

 

 

ale jeden nie sen ako taký by som mal.

 

Ide o milovanie ale nie len tak, ide o milovanie na nezvyčajnom mieste. Počítam, že by ste mi aj dali za pravdu tiež to chceli skúsiť.

 

 

Ide o milovanie sa v beztiažnom stave nejakej vesmírnej lode. Viete si predstaviť tie polohy. Napríklad na vrtulu :) :) ;)

 

Kto z vás by to nechcel skúsiť? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

sex s dvoma chlapmi, o tomto sa mi už dávno snívalo, ale asi pred rokom som to zavrhla, že veď ktorý chlap by sa na to dal nahovoriť :lol:

 

ja.... :)

 

na prvy krat je to zvlastne ale inak je to celkom fajn.....za podmienky ze tam nie su zaangazovane city.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

laka ma zakazane ovocie....dvaja kolegovia...lenze zavrhujem tuto myslienku, lebo su zadani, jeden zenaty...

takza ostavam iba pri myslienkach...a vzajomnom flirtovani...a bodka...

 

nut, joooj, ja poznam tolkych ktori by do toho sli...len mna to uz nejak nelaka, odskusane, a nist moc....skor chlap, zena a ja... hmmm, mnami :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

Tak samozrejme najväčším snom je ja a dve (resp. viacej) žien. Na druhej strane som ale vždy chcel vyskúšať aké to je #### babenku s ďalším chlapom. Ako zavíja pri tzv. double penetration. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

co som sa s mojou novou polovickou bavila o nasich tuzbach, a predstavach, no juuuuuj, uz sa tesim na ich splnanie :lol:

takato predstavivost, fantazia a tuzby mi chybali pri vsetkych predchadzajucich vztahoch....

 

oprasili sa uz puta.... a doll samozrejme bez kondicky nevladze :) ... tak zacinam robit brusaky a hlavne DREPY, nech ho len tak nesetrim ked si nanho sadnem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov