Skočiť na obsah

NHL (po sezónu 2007/2008)


gh0strider

Odporúčané príspevky

A je to tu - semifinale konferenci sa nam zacali uz dneska! Vitazi zapasov su podla predpokladov nasadene 1ky - takze ziadne prekvapenie! Hoci oba teamy vyhrali len tesne .. A to je dobre lebo vidiet ze to bude fakt konkurecny boj na urovni! Poriadne sa dneska nedarilo Theodorovi, ktory sa po 22 minutach a inkasovanych 4 goaloch poberal z branky von, a nahradil ho Peter Budaj, ktory za svoj chrbat uz nepustil ani goal!

 

 

EASTERN

 

Montreal vs Philadelphia - 4:3pp (seria 1:0)

S.Koivu 0+1

 

 

WESTERN

 

Detroit vs Colorado - 4:3 (seria 1:0)

V.Filppula 0+1

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 717
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    198

  • Tom182

    120

  • aljak63

    103

  • Ignatius

    97

Top prispievatelia v tejto téme

No, čo sa týka východu, tak som rád - Montreal je veľmi silný a verím, že Flyers budú čo najrýchlejšie out...

Čo sa týka západu, tak z toho nadšený nie som...ale však Colorado môže prekvapiť, nie je to nemožné...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomassi, co su Hans a Pens? Penguins mi do toho ramca zapada, ale z Canadiens a Flyers si vybrat akosi neviem ..

Zrejme myslel Habs, a to je Montreal... No a samozrejme mojich Pens si odhadol správne :lol:

 

Tak, dnes sa hrá prvý zápas proti Jazdcom, snáď sa Crosbymu a jeho partii zadarí, budem v to pevne dúfať :) Aj keď rozhodne to nebude ľahké... Aljak, prajem ti, nech ti tip na Pens výde rovnako dobre ako vyšiel v prvom kole :)

 

Moje tipy na postupujúcich - Pittsburgh, Montreal, Detroit, Dallas (a podobne radšej by som namiesto Detroitu ďalej videl Colorado)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Po dnesku mame uz kazdu seriu zacatu... Dneska sa hrali dalsie 2 zapasy a v oboch to bolo tesne tak ako aj vcera! Penguins pokracuju stale ako jediny team bez prehry - som zvedavi ako dlho im to este vydrzi! Dallas porazil 2.naj team zakladnej casti Western a postaral sa tak o prve "prekvapenie" 2.kola ked horsie postupujuci team po zakl.casti porazil ten lepsi! Uvidime co bude dalej, snad vsetko bude riadne napinave!

 

 

EASTERN

 

Pittsburgh vs NY Rangers - 5:4 (seria 1:0)

J.Ruutu 1+0

 

 

WESTERN

 

San Jose vs Dallas - 2:3pp (seria 0:1)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ospravedlňujem sa

v poslednej dobe som nejaký roztržitý a písmenka mi skáču hore dole

dokonca aj v Bc., ale to sem nepatrí

 

jasné, že to majú byť Habs

 

som videl záznam Pens - NYR

a zmŕtvych vstanie Pens bolo skvelé

najmä tie góly v krátkych rozpätiach, kt. boli buď vlastné alebo inak tečované

 

Peter Budaj pravdepodobne nenastúpi na druhý zápas série medzi Avs a Detroitom.

Jose Theodore sa vyjadril, že to najhoršie je za ním a je pripravený hrať.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Detroit Red Wings – Colorado Avalanche 5:1 (stav série: 2-0)

 

Jose Theodore v priebehu 31 minút inkasoval 4 góly 16/20

Peter Budaj 19/20

 

dúfam, že aj v 3. zápase nastúpi jednotka (60) v bráne

 

doterjšia štatistika 2 duelov medzi DET a AVL

Budaj (1/40) Theodore (8/36) Osgood (4/41)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vysledky druhych zapasov semifinale konferencii su zname... Bohuzial Canadiens prehrali s Phillou a stav v serii je teda vyrovnany na 1:1! Aspon ze Saku Koivu boduje, a snad este aj dlho bodovat bude! Colorado opat prehralo... Zase chytal Theodore a zase bol po 4 goaloch vystriedany za Budaja... smerodajna je percentualna uspesnost v dvoch zapasoch Colorada: Theodore - 77,7%, Budaj - 97,5%! Tak to uz je schopny rozdiel... Inak Colorado je stabilne drtene svedskou enklavou (napr. za 2 zapasy: Franzen 5+1, Zetterberg 2+1) a dokopy v tychto 2 zapasoch svedsky detroitania zaznamenali 16 bodov (7g + 9a) - to uz je co povedat!

 

 

EASTERN

 

Montreal vs Philadelphia - 2:4 (seria 1:1)

S.Koivu 1+1 - K.Timonen 0+1

 

 

WESTERN

 

Detroit vs Colorado - 5:1 (seria 2:0)

V.Filppula 1+0

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ah jaj... Penguins dalsie vitazstvo a stale nepocitili ako chuti prehra v playoff, zacinam sa pomaly bat! Tak ale snad ich vo finale konferenci vysupnu uz von!!! Vo Western sa Sharks riadne trapia, prehrali aj druhy zapas na domacom lade a prehravaju v serii uz 0:2, obrovska vyhoda pre Dallas!

 

 

EASTERN

 

Pittsburgh vs NY Rangers - 2:0 (seria 2:0)

 

 

WESTERN

 

San Jose vs Dallas - 2:5 (seria 0:2)

N.Hagman 2+0

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tréner Avs Joel Quenneville oznámil médiam,

že na stredajší tretí zápas série nastúpi od začiatku José Theodore.

:lol: :) :)

 

Price z posledných 6 zápasov 5 domrvil, tak dúfam,

že aspom Jaro sa postaví do brány od začiatku zápasu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V noci bol na programe len jeden zapas... Bohuzial Canadiens prehrali a Philla sa ujima vedenia v serii co veru neni moc dobre! Aspon ze Saku dal goal, ale viacej by ma to tesilo keby aj Montreal vyhral!

 

 

EASTERN

 

Philadelphia vs Montreal - 3:2 (seria 2:1)

S.Koivu 1+0

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neskutocne s akou lahkostou je to v tychto seriach uz 3:0! Ah, tak taketo jednoznacne serie som veru urcite necakal, najma to ze San Jose je na tom takto nanic... Tymto tempom to bude mat riadny spad... takze u Western je uz realne pravdeopodobne finale konferencie Detroit vs Dallas - a snad ich niekto uz konecne zastavi!!! Jedinou vyrovnanejsou seriou je zatial Montreal vs Philla, tak ale tu verim v rychly obrat Canadiens... Som zvedavi ako sa to teda vsetko bude vyvijat, aj ked je 3:0, nic nieje iste - a vsetko je mozne, v hokeji obzvlast a v nhl to plati dvojnasobne!

 

 

EASTERN

 

NY Rangers vs Pittsburgh - 3:5 (seria 0:3)

 

 

WESTERN

 

Colorado vs Detroit - 3:4 (seria 0:3)

 

Dallas vs San Jose - 2:1pp (seria 3:0)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

otrasne sa to vyvija :lol: az sa mi verit nechce...necakal som ze to bude az tak jednoznacne a o to ma to viac hneva ze to je hnusny DET :)

takto to naozaj bude o nicom DET vs. DAL a to uz je nuda..ani jeden tim nemusim, takze "super" :)

(

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Halák nastúpil od začiatku(22/25), no Habs nevyhrali

Philadelphia Flyers – Montreal Canadiens 4:2 (stav série: 3-1)

Halák pri svojom prvom zápase v play-off zaznamenal 88-percentnú úspešnosť zákrokov. „Bol dobrý, samozrejme nie dostatočne, no je v ťažkej situácii,“ povedal Guy Carbonneau o Halákovi.

 

zaujímavé, že víťaz StanleyCup-u nepostúpi do play-off(Carolina, minulú sezónu)

a potom tím, kt. by vypadol a bol jednoznačne najslabší ide na titul

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No tak Lavínam už nepomohla ani výmena brankárov

a so sezónou sa doma rozlúčili výpraskom 2:8

takže prvým finalistom Západnej konferencie a semifinalistom sa stáva IKEA Express

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

A navyše Pens prehrali prvýkrát v tomto play-off, takže nemalo ma čo potešiť (teraz je jedinou útechou z tej noci fakt, že Budaj príde posilniť repre)... Snáď im to doma výde a postúpia konečne ďalej.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no jo a zbytočne

preklikával som počas reklamných páuz, prestávok a tak

Price mal niekoľko výborných zákrokov,

potom sa nechal úplne hlúpo vylúčiť a inkasoval celkom lacno

Habs majú veľkú budúcnosť či už Price alebo Halák, no na toto play-off ich mladosť nestačila

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No, takže moji neoblúbený Flyers postúpili...ach jaj :lol: A to ešte minulú sezónu boli na chvoste NHL(to bola krása)...ale časy sa menia... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

NHL PLAYOFF REVIEW - Conference Semifinals

 

 

EASTERN

 

Montreal vs PHILADELPHIA - 1:4 (Skore 14:20)

 

PITTSBURGH vs NY Rangers - 4:1 (Skore 15:12)

 

 

WESTERN

 

DETROIT vs Colorado - 4:0 (Skore 21:9)

 

San Jose vs DALLAS - 2:4 (Skore 11:15)

 

 

__________________________________________________

 

NHL PLAYOFF PREVIEW - Conference Finals

 

 

EASTERN

 

Pittsburgh vs Philadelphia

Vzajomnych zapasov - 8

Pomer vitaztiev - 3:5

Skore - 23:28

 

 

WESTERN

 

Detroit vs Dallas

Vzajomnych zapasov - 4

Pomer vitaztiev - 3:1

Skore - 12:5

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov