Skočiť na obsah

NHL (po sezónu 2007/2008)


gh0strider

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 717
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • tomassi

    198

  • Tom182

    120

  • aljak63

    103

  • Ignatius

    97

Top prispievatelia v tejto téme

  • Pred 1 mesiacom...

Demo po zranení 1+2

premiérové vystúpenie v NHL má za sebou aj mladý SVK obranca Andrej Sekera (BUF) iceTIME-06:10 a pripísal si 2 TM

 

Slovenský hokejista Peter Bondra sa vracia do NHL.

Tridsaťosemročný útočník sa dohodol na zmluve s Chicagom Blackhawks. Podmienky kontraktu klub nezverejnil.

takže v drese HockeyTown-u ho neuvidíme. ale aj tak dobre

 

http://chicagoblackhawks.com/news/news.asp?story_id=3580

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ho-Ka-He! Wanna-I-Ajo! Tato sprava mi vyrazila daych a mimoriadne ma potesila! Jupiii! Konecne mame v drese Hawks dalsieho strelca, tentoraz trvacnejsieho, nez Havly. Jupiii! Na rade je rozstrielanie Edmontonu, hokejova pomsta za minulajsok! Avsak Vrbata je zraneny a navyse z formy, Khabi taktiez nechytal.... Bude to este zaujimave....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som len zvedavý či chlapcovi vydrží púzdro, resp. slabiny, potom by 500 gólová méta mala byť v suchu

inak si ho vôbec neviem predstaviť v tom ChBH drese

teší ma, že bude mať 12-tku

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

fakt

dnes to bude súboj dvoch veteránov ľadových plôch

Bonzai-Hašan

 

si zaspomínam ako som pozeral finále východnej konferencie Caps-Sabres

- dobre by bolo, keby si zaspomínal aj Peťulo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

JE TO TU!!!

 

Peto Bondra strelil 500-ty gol v kariere v NHL

 

Asi niet cloveka,ktory by mu to neprial,pripajam sa ku gratulaciam a nech vyjde aj 600-ovka :lol:

 

:) :) ;)

 

Video z golu tu

Odporucam pozriet cely highlight,ine zimomriavky...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

FANTASTICKÉ :lol:

 

- pravdupovediac, som čakal, že mu potrvá dlhšie, kým sa usadí do rozbehnutého vlaku, ale takýmito výkonmi ukazuje, že si ho mal vybrať už niekto skôr a nie až v tretine rozbehnutej súťaže

 

- tá 600 je trošku vysoká méta, ale keď sa po klziskách môže prechádzať Chellios, tak prečo by nemohol aj Peťo

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bonzai zavesil aj proti Ko... v USA hovoria, ze Kojotom, ale rad by som tam doplnil to spravne, vulgarnejsie, slovo zacinajuce na tuto slabiku.... Ale nic to nebolo platne! Hawks su v haji zelenom, urcite nepostupia do playoff, ked sa kriza povlecie co i len 5 dalsich zapasov do minulosti.... Sakra!

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

Zdenko Chára má najtvrdšiu strelu v NHL 165,5 Km/h

a Majko Hossa ju má najpresnejšiu, spolu s E. Šťálom potrebovali na zostrelenie 4 terčíkov iba 5 pokusov

- škoda, že sa do AllStar výberu kvôli zraneniu nedostal Gábor

určite by vyhral rýchlokorčulovanie :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Akurát som dopozeral

Detroid 3:1 Colorado

- som sa tešil, že bude chytať Peťo Budaj no v bráne lavín stál José Theodor a chytal skutočne fantasticky

na jeho bránu išlo 42 strieľ a z toho 1 gól nemal platiť, pretože padol po hre s vysokou hokejkou

Colorado vyslalo na Hašanovu úbohých 11

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Návštevník
Táto téma je teraz zamknutá pre ďalšie odpovede.

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov