Skočiť na obsah

Čo bude na obed?


RoSo

Odporúčané príspevky

... ma poslala, aby som kúpil tú kapustu, tak som vletel do obchodu, kupil niečo červené v poháry...a kúpil som cviklu :zubiska: .

 

:zubiska:  :zubiska:  :zubiska:  to sú také podarené omyly. Človek si myslí, že kúpil x, a ono tam y. Prekvapenie!

 

minulú nedeľu sme mali bravčové karé, urobila som to na spôsob divočina, mali sme to s knedlíkom. Flinstone si to pochvaľoval.

zajtra budem mať pôst, dnes sme mali v robote kapustnicu, ale to bol len 1. chod, a tak som prežratá. 

Flinstone, ktorý je doma chorý, si dá zeleninovú polievku s hríbikmi, ktorú máme doma navarenú. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

najblizsie to vidim na zelenu fazulku na kyslo a krumple na plech (to je taka rychlovka, poprazi sa cibulka, a zmiesa sa s pokrajanymi krumplami, nejakou slaninkou, klobaskou, okoreni a supne na plechu piect do rury - nieco ako turbo rakot krumpli bez vajicok :D )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

uvarím kuraciu polievku, vraj je to dobré na tieto debilné choroby z prechladnutia, či čo sa nás to chytilo. Mám tam ružičkový kel, ale zatiaľ som si nerozmyslela, čo s ním urobím. Flinstone by aj umrel, keby v nedeľu mäso nemal. Mne je to úplne fuk, pokojne by som jedla aj krupicovú kašu či je piatok alebo nedeľa...

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

najblizsie to vidim na zelenu fazulku na kyslo a krumple na plech (to je taka rychlovka, poprazi sa cibulka, a zmiesa sa s pokrajanymi krumplami, nejakou slaninkou, klobaskou, okoreni a supne na plechu piect do rury - nieco ako turbo rakot krumpli bez vajicok :D )

edit: cibulka sa moze dat pokrajana na jemne sliziky aj surova, dno plechu poliat tenkym filmom oleja aj povrchu sa este moze, nech nie su krumple suche. slabu hodinku piect pod alobalom, potom este trochu pripiect zvrchu ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kuracia polievka bola, a dobrá, a nakoniec som z mrazáku vytiahla kúsky mäsa a hodila na pekáč s nakrájanými zemiakmi a tým ružičkovým kelom. Ochutila som to, a bolo to fajn, aj Flinstone to pochválil. 

K tomu bola kyslá kapusta. 

Ostalo nám aj na zajtra do roboty.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

dnes sme mali rýchly granatier, a tak dobre padol, že ho bolo takmer málo.

uvarili sme veľmi málo slané, kto chcel, dosolil, tak som z neho mohla aj ja, a bol skutočne moc dobrý.

tri dni mali ostatní kačicu, ja diétu : )

 

zajtra polovička bude variť kapustnicu, to bude aspoň na dva tri dni,

a potom sa uvidí... nie, nebude to vták ani ryba, ale ešte netušíme čo : )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nooo...my sme jedli celé sviatky kapustnicu, mali sme jej veľký hrniec, a ešte aj Žilinčania na Štefana doniesli zasa svoju, vyprážaného kapra a zemiakový šalát, klasika...mali sme ale aj uvarené údené, tatko ryby nerád, tak ten mal to údené k šalátu. Na druhý deň som mu spravila zemiakovú kašu a cigánsku. Mladí aj svojho kapra a svoj šalát doniesli, takže toho ozaj bolo veľa...včera som urobila zemiakovú omáčku a k tomu mäso na cibuľke, a potom si tí dvaja- teda mladá a Flinstone - ešte zmysleli tie šúľance. A dnes kura a ryžu. celkom sme si pochutnali. Aj mačky si pochutnali :)

a musím pozrieť, či máme šošovicu, na Nový rok musí byť šošovica, aby sme mali dosť peňazí. veľa my nikdy mať nebudeme, ale aspoň aby sme mali dostatok...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nie ze nevedel; nejake tie zvyky clovek pocuje z radia, tv,... ale v nasej rodine sa sosovica na Novy rok neuzivala... bud sa to bilo s nasimi katolicko-haviarsko-regionalnymi zvyklostami, alebo s maminym malomestiactvom (na taky sviatok je sosovica malo honosna)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ani vo Flinstonovej rodine to nebolo zvykom, aj podľa nich je to málo honosné, ale moja mamka pochádzala z "Horniakov", tam to bývalo, a aj niečo od maku, tiež že aby boli peniaze. A v žiadnom prípade nič z hydiny, aby šťastie neuletelo. 

navrhla som Flinstonovi, že môžeme do tej šošovice dať párky, ktoré máme v chladničke, ale tomu skoro oko vypadlo a že čo si, na Nový rok párky?????!!! To už bolo aj na neho veľa skromnosti. Takže  budeme mať pekne údené, a je mi celkom jedno, či to je alebo nie je honosné. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

potomkovi a ostatným kamarátom sľúbili kamaráti poľovníci už pred nejakými dvoma týždňami, že budú bažanty...

 

vraj odperené, vyčistené, s minimom brokov... keď sa nebudú dať strieľať, vraj ich aspoň umlátia pažbami... no dúfajme, že k tomu nedošlo, ale dnes prídu dva bažanty domov...

z jedného bude zajtra polievka, to je už isté....

 

ten druhý - vyzerá to tak, že bude pečený pekne v liatinovom hrnci, z ktorého je sakra dobré mäsko... tak pod dva zuby z jedného bažanta :)

no uvidíme, zobral si to na starosť náš šéfkuchár, ktorý rád experimentuje :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

u nas malo byt povodne pecene kura, resp. trojaky uzitok z jedneho kurata - polievka, pecene a este zvykneme odlozit  a napacovat prsia na cinu tak o dva dni

lenze vcera v celom Kauflande mali dokopy jedno chladene a styri mrazene kurence :(
tak som kupil len polievkovu zmes kuraciu, aby aspon ta polievka bola

lenze kuracia zmes pozostavala z dvoch trupov a dvoch krkov, s dostatocnym mnozstvom masa; tak som dnes venoval polhodinku cisteniu tych kosti a zajtra bude rizoto ;)

morcacie stehno v chladnicke este vydrzi...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak aj tak sme tie párky uvarili a zjedli, či boli alebo neboli dosť honosné...údené sa jedlo večer a na druhý deň :)

 

dnes som robila dusené mäsko (plátky z peknej krkovičky) na cibuli, mala som ho už odvčera ochutené cesnakom a majoránom, bolo moc dobré. Dali sme si ho s krumpľami (varím ich aj so šupkou, jednako sa mi nechce ich škrabať a jednako pod šupkou je najviac vit C), a spravila som ešte taký paprikovo-paradajkový šalát s cibuľou a zálievkou. 

Flinstone ako obvykle túžil ísť do obchodu, nuž som mu nebránila a kázala som si doniesť bravčový orech. Chcem ho - vlastne už som ho ochutila a uložila na balkóne, zajtra ho v celku upečiem v tom takom sáčku a zoberiem ho k mladým na oslavu, tam ho nakrájame na plátky a o zvyšok nech sa postará hostiteľ. Ale doniesol aj kuracie stehná, mrkvu a dajakú zeleninu, tak som ochutila aj pár tých stehien, to upečiem v dalšom pekáči, a budeme mať na pondelok do roboty, a dva kusy som šupla do hrnca s tou zeleninou a polievka už sa varí. Pôvodne som polievku nemala v pláne, ale keď už to doniesol, čo chcel, to má. je mi fuk, polievka na balkóne vydrží. Len som nekúpila rezančeky. kedyssi som si robievala sama domáce, ale to už sa mi nechce. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

dneska sme mali vo firemnej táckarni písmenkovú polievku - keď som dojedol išiel som sa na ňu sťažovať pokladníčke. ostala zarazená, že prečo? reku nedala sa prečítať! nech som ju čítal akokoľvek, furt mi tie písmenká nedávali zmysel. ona sa ale vynašla, a kontrovala, že recept im poslal kpt Danko, tak preto bola nezrozumiteľná :thumbsup:

  • Pridať bod 2
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

inteligentná pokladníčka, ovláda to krásne :)


dnes sme dovárali a dopekali zbytky,
každý to svoje... zo včera som tam mala ryžové cestoviny, boli s vajíčkom, včera sa varila šunka, z vody sa spravila párková fazuľová polievka,
a v mrazáku boli dva balíky ovocia už pekne dávno - rebarbora a višne, za chvíľu bola hotová štrudľa, teda dve, z kúpeného lístkového cesta....

likvidácia zbytkov na obed :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja tiež doma si dávam žrať čo je, nevyhadzujem zbytočne, takže bežne mám na večeru suchý konček chleba s paštekou.

 

Ako mám na mysli teraz, počas koronakrízy, inokedy to dávam na Tomáša (pizze, kebaby atď).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dnes sme robili perky. trochu som sa miernil, a spravili sme ich len 45, lebo naposledy ich bolo 88, a bál som sa, že zasiahne NAKA, a nakaká nám do kuchyne, keď už je aj použitie čísla trestným činom

 

post-2793-0-06353000-1586550250_thumb.jpg

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja tiež doma si dávam žrať čo je, nevyhadzujem zbytočne, takže bežne mám na večeru suchý konček chleba s paštekou.

 

Ako mám na mysli teraz, počas koronakrízy, inokedy to dávam na Tomáša (pizze, kebaby atď).

jj, chlieb sa ne-vy-ha-dzu-je!

tak isto dojedam zvysky chlebika, akokolvek stary je.

 

Sent from my AMN-LX9 using Tapatalk

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

toto mi pripomenulo voľakedajšie praveké časy, keď sme ako deti vymýšľali, čo jesť 
(hoci u nás nebolo také, že niečo nechcem, jedlo sa všetko doradu, varilo sa skvelo a nebolo vyberanie a hotovo)

ale občas mal jazýček chute a nevedel si vybrať....babka na to hovorievala: "keď si hladná, v prvom rade chlebíček!"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

včera sa zastavila u nás naša rakúska neter, už je po karanténe, tak som spravila rybaciu nátierku a nátierku z domácich oškvarkov, najprv že ona nie je hladná, ale potom jej nedalo a chlebíky utešene mizli :) nátierky sme jedli ešte aj dnes. A na obed Flinstone zahlásil, že on by si dal obyčajné pečené kura. tak bolo obyčajné pečené kura a ryža, a šalát. nechcelo sa mi, ale spravila som aj polievku. Kuraciu. zajtra bude to isté. Pozajtra ešte neviem, ale tu som čítala zmienku o granatíre, čo ma inšpirovalo. Tak možno ten. kyslých uhoriek máme k tomu dostatok. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov