Skočiť na obsah

Ako často myslíte na sex ?


game

Odporúčané príspevky

Človek dostane do vienka sexuálny pud, ale už nie to ako sa má k tomu sexu dopracovať toto niekto nedomyslel :).Každý jeden človek myslí na sex je to prirodzené, ale čo keď to nie je ako realizovať.Samice nepriťahuješ a prostitútky sa ti hnusia..Neviem ako si riešia sexualitu napríklad duchovný čo musia dodržiavať celibát, nech mi nikto nehovorí že keď sa začne modliť tak ho to prejde :)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

Vidíte, tento pán je práve príkladom toho, že síce asi na nič iné ako na sex nemyslí, ale on aj koná.

Dotiahne to zdarne do desiatky?! :)

To už bude nie "otec roka", ale "otec desaťročia".

 

Siedme dieťa na ceste!

Multimilionár a multiotecko Boris Kollár čaká s bývalou playmate Andreou Heringhovou ďalšieho potomka!

 

http://www.cas.sk/cl...lsie-dieta.html

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vidíte, tento pán je práve príkladom toho, že síce asi na nič iné ako na sex nemyslí, ale on aj koná.

Dotiahne to zdarne do desiatky?! :)

 

hm, ten počet potomkov by sa dal vysvetliť aj alergiou na latex. prípadne tým že spomínaného pána trápi predčasná ejakulácia, ale tá by asi viac trápila jeho partnerky :zubiska:

 

a keď mám hovoriť za seba, dá sa považovať za myslenie na sex aj to keď každý deň myslím na to ako pretiahnuť obedňajšiu prestávku?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

s pribúdajúcimi rokmi už častejšie na sex myslím, ako konám.

 

mile priznanie... ale tvoj tachometer je uz parkrat pretoceny, tak mas na to narok :) inak povedane, svoje si si uz od....l

 

hm, ten počet potomkov by sa dal vysvetliť aj alergiou na latex. prípadne tým že spomínaného pána trápi predčasná ejakulácia

 

:zubiska: keby toto cital boris ká, asi by z teba nemal radost..

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mal radosť, nemal radosť... dá sa na to dívať aj z iného uhla. parafrázovaním jedného starého vtipu by sme prišli k tomu že:

 

"Nebyť tej hlúpej chlapskej žiarlivosti, Boris K. by sám stačil na zvrátenie nepriazniveho populačného trendu na Slovensku"

 

a z toho by mali radosť minimálne demografovia. :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Pseudonka, tak ak by si náhodou u teba kupoval slnečné okuliare Boris Kollár, radšej dávaj na seba pozor ;) Prípadne nám daj potom vedieť ako to dopadlo :D

 

neboj sa, Boris Kollár nakupuje okuliare v Rakúsku, on sa nebude zahadzovať s našimi slovenskymi výrobkami. a ty azda nemyslíš na sex denne?? :D

 

a jeje, čo sa to tu koná, to tu už v tejto prudérnej usadlej spoločnosti dávno nebolo, nová krv tu začína prúdiť :D :thumbsup:

 

aká nová krv game?? :D :D
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

mile priznanie... ale tvoj tachometer je uz parkrat pretoceny, tak mas na to narok :) inak povedane, svoje si si uz od....l

 

jasné, že som už po záruke, ale od generálky mám dúfam ďaleko, a nejaké tie km ešte nabehám, rozvody sú v poriadku, výfuk tiež, sanie zatial funguje, akurát gulové čapy trocha vŕzgajú.... :zubiska:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a ty azda nemyslíš na sex denne?? :D

 

počítajú sa do toho aj matné spomienky? :zubiska: týmto príspevkom asi získam status najväčšieho zúfalca fóra, ale som už niekoľko rokov single a už som aj pomaly zabudol aké to vlastne je ;) ak by som sa mal nejakým zázrakom dostať aj k praktickej realizácii, tak by som tu asi musel založiť tému: "Poraďte najvhodnejší technologický postup, ja už si nepamätám" :zubiska: :zubiska:
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak je. Pekne si to napísal, výstižne. :)

 

A ja pridám niečo aj pre nás zadaných, vo vyššom a vysokom veku. :)

 

Sex prináša vitalitu, zdravie i lásku

Sexuálnymi bytosťami sa nestávame, ale rodíme. Sex je vyjadrením zdravia, radosti zo života a vitality. Samotný vek nie je dôvodom na ukončenie sexuálneho života. V žiadnom veku dospelého človeka by preto nemal sex patriť k prehliadaným a zanedbávaným oblastiam. Sexuálny život dvojice je treba podporovať a kultivovať. Je prejavom nielen zdravia, ale aj lásky.

 

http://www.bedekerzdravia.sk/index.php?main=article&id=272

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov