Skočiť na obsah

Ako často myslíte na sex ?


game

Odporúčané príspevky

Myslim na sex vo chvilke, ked sa niekto vhodny mota okolo. Nemyslim cokolvek v nohaviciach. Musi to mat specialnu energiu, ktora nezavisi od veku ani od toho ako clovek vyzera. Vzdy ma to prijemne prekvapi.

 

Fakt je ze ma potesi pohlad na pekny chlapsky zadok, ale skor ako umelecke dielo, na sex vtedy nemyslim.

(alebo len trosku)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

LOPATA, to je uz do inej temy, ale len v skratke: "nemam potrebu hovorit o svojich hriehoch cloveku, ludskej bytosti...jednoducho sa citim ocistena po uprimnom rozhovore s tym niekym, v koho verim, v co verim, ja na vieru nepotrebujem cirkev a ich kazne, prikazy, zakazy"

 

aby ma potom ten niekto "zbuzeroval" a ja viem, ze to budem znova pachat..no dakujem :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Myslim na sex vo chvilke, ked sa niekto vhodny mota okolo. Nemyslim cokolvek (...)

Fakt je ze ma potesi pohlad na pekny chlapsky zadok, ale skor ako umelecke dielo, na sex vtedy nemyslim.

(alebo len trosku)

 

lol, typicky zenska odpoved : Myslim na sex, ALE blablablabla umelecke dielo :lol:

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vas to este bavi? Sex. A skym? Co mam z pekneho zadku ci krasky vo vyklade. Lepsia je zmrzlina, aj ked je este zima. Dajte si pivo. Obrázok

 

Mozno je to porucha, ale sex ma bavi stale ... na rozdiel od toho piva. Zistil som, ze po pive zacinam blbnut, tak som ho vysadil :lol:
  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemas pravdu.

Myslienka je informacia. Spermia je nositel informacie takisto, aj ked genetickej.

Z toho vyplyva, ze myslienkou otehotniet mozes, aj ked nie vzdy. Su jedinci, ktorym myslienkove otehotnenie nehrozi, ani keby sa co dialo. Su ideovo impotentni.

 

Obrázok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a kde je v tom sex ? :lol:

v hlave :)

 

práve som natrafila na jeden pozoruhodný objav / obávam sa, že to aj s menom bude jeden z mojich tak obľúbených milovaných britských vedcov, keď počujem, čítam, že niečo objavili britskí vedci, som vo vytržení :)/

 

Kýchate? Zrejme myslíte na sex, tvrdia vedci

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Sex je predsa vsade naokolo toho Obrázok

 

Ostatne je nielen vedecky, ale aj empiricky dokazane, ze ejakulaciu je mozne privodit bud erotickou stimulaciou, ci uz vedomou, alebo nevedomou, alebo potom uz len elektrosokom, popripade strangulaciou :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nemas pravdu.

Myslienka je informacia. Spermia je nositel informacie takisto, aj ked genetickej.

Z toho vyplyva, ze myslienkou otehotniet mozes, aj ked nie vzdy. Su jedinci, ktorym myslienkove otehotnenie nehrozi, ani keby sa co dialo. Su ideovo impotentni.

 

Obrázok

 

Tak nemam pravdu??

 

Neviem, ci by som mal mojim myslienkam pridelovat statut informacie, niekedy by to bol pretlak a inokedy informacne vakuum, v kazdom pripade vsak bordel ako v tanku :lol: A ked ta nejaka zena vezme za slovo, o par rokov bude premyslat asi takto "Ako myslim, tak myslim, stale nie som tehotna" ...toto si chcel svojou osvetou dosiahnut? To radsej ...Hapcii :)

 

Zatial su zdokumentovane dva sposoby oplodnenia, avsak overeny je len jeden :)

 

Spermiou a Duchom svatym

 

...a ja sa ich mienim drzat ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dobre sme si poxatovali, ale ako často teda myslíš na sex ? hm ? :lol:

 

 

Ostatne je nielen vedecky, ale aj empiricky dokazane, ze ejakulaciu je mozne privodit bud erotickou stimulaciou, ci uz vedomou, alebo nevedomou, alebo potom uz len elektrosokom, popripade strangulaciou :)

pomlay nie je detektívka, kde by nevyskakoval motív asfyxie ... v jednom čase to bolo skutočne doslova módne, v každej druhej knižke sa spomínala, a samozrejme končila stranguláciou :)

 

 

práve mi napadlo, že dnes som ešte nepomyslela, až teraz, keď som pomyslela na to, že som ešte nemyslela ... ;) ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak pomaly s takymi tazkymi otazkami :lol:

 

co je myslenie na sex?

 

ked sa na ulici otocim za peknou babou?

kde sa pozeram na klip Britney Spears ...alebo na Bananove rybicky? :)

myslim na sex aj teraz, ked rozmyslam ako nan mysliet?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

neviem.

 

neviem, čo ti lieta hlavou, a prečo sa obzeráš za peknou slečnou, čo pritom pánom letí hlavou, či vtedy myslia nie hlavou ? :lol:

 

keď pomyslenie na sex je niečo ako predstava, záblesk spolupráce na istých sexuálnych úkonoch, z lásky, vášne, / vynechávam kdejakých -filov /, tak potom to všetko ... keď si predstavíš v intímnej blízkosti Halinine prednosti v Banánových rybičkách,... je pomyslenie na sex :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

myslim na sex kazdy den, kto nie :lol:

ked som v praci, mam hlavu plnu inych veci..avsak ked clovek pocuje dazd na parapete, tak ho napadaju vseliake veci :) ako napriklad dnes :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov