Skočiť na obsah

Ako často myslíte na sex ?


game

Odporúčané príspevky

Vidno, ze nepoznate muzsku logiku. Ked myslim na sex, myslim samozrejme hlavou, ale ked nieco vidim (:lol:) ...akoby mi preplo funkcie. Hovori sa tomu tiez "zbohom zdravy rozum" Vidite, na co ste vy zeny dobre? :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v pripade slaniny s mliekom to vyriesi postupnost priorit :lol:

 

ale s vekom zistujem, ze nutne nemusia prist myslienky na sex a je aj esteticke citenie v hre casto

ked vidim peknu zenu tak ma nemusi napadnut hned predstava, ze s nou pacham nejake nemravnosti :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Zvycajne nieco take, ze ako je to dobre usporiadane, ked su take krasne veci na svete, a ze nakoniec stoji za to zit, uz len preto, ze si dotycna vie ten svoj nadherny zadok tak pekne nosit. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nielen umelecky, ked vidis pekneho cloveka, bez ohladu na pohlavie, tak je to asexualne casto a pritom je zazitok vidiet radost zo zivota, ktora z nich dakedy vyzaruje

 

castokrat staci vidiet na ulici napriklad zenu, ktora ked ide, tak je vidiet ako je spokojna sama so sebou, je si vedoma, ze je pritazliva, alebo sa len nieco pekne prihodilo ... je to proste zazitok a nemusi mat so sexom nic spolocne, alebo len okrajove

 

tie hranice su niekedy nejasne, par krat sa mi stalo, ze som bol v kontakte s neznamou zenou a nieco ma na nej zaujalo. mohlo to byt cokolvek, od vystrihu, az po pekny uces. Bol moment, ze si vsimla ze som si vsimol a bolo vidiet ze ju potesilo ze zaujala a tym to skoncilo. Nie je to o sexe, moze to mat eroticky naboj a pritom je to nevinne. Kratke prchave pekne momenty v zivote.

 

Predstavivost si vybera vlastne cesty, niekedy vyrazi skratkou z oka priamo do rozkroku a inokedy sa zastavi v hlave, kde si vyberie formicky a kyblicky a na pieskovisku zacne stavat co ju napadne :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kazdu zenu potesi ked zaujmne, potesi to ak clovek na to necaka a nesnazi sa zaujat, len je sam sebou. Moment ktory potesi a na chvliku preziari den. Stalo sa mi to. Prijemne uvedomenie si samej seba. Taka prijemna chvilkova hra slov a pohladov. V cloveku ostane nieco co ho nuti usmievat sa.

 

Pocit ze keby naaaaaahodu tak ANO.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ked som v praci, mam hlavu plnu inych veci..avsak ked clovek pocuje dazd na parapete, tak ho napadaju vseliake veci :lol: ako napriklad dnes :)

 

ano. to poznam. vzdy myslim na to ci som zavrel doma okno :-)

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

raz som cakala na zastavke a na dlhsie sa zamyslela, akurat som si neuvedomila, ze cely cas moj pohlad smeruje na vtaka jedneho muza, a on bol z toho tak vedla, ze potom cely cas vyhladaval ocny kontakt a moj usmev nad celou situaciu si samozrejme tiez vylozil inak, staci ozaj malo

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

možno mal na pleci bieleho kakadu, to ozvláštňuje myšlienky na sex ...

 

prípadne to pripomenie, že panebože, vletia mi do izby vrabce, lebo som nezavrela okno ... či ako to ?

jaj, to bolo pri daždi :lol:

 

ale chlap bol bez seba a damor možno myslela na to, ako spraví na nedeľný obed španielske vtáčky :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

vidis, ake je to jednoduche. ked chces aby sa ti muz pozeral do oci, pozeraj sa mu na vtaka :lol:

 

technicky nemozne. jedine ak by bola pravda ze chlapi pouzivaju miesto hlavy vtaka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

technicky možno nemožné, ale myšlienkovo to fungovalo: damor pozerala bezmyšlienkovite na jeho vtáka, a on vyhľadával potom očný kontakt ... : )

 

tak kde nosia hlavu ? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

pamätám si, že na začiatku, keď sa založila táto téma, hlavná otázka "Ako často myslíte na sex" tu vyvolala odpovede najrôznejšie, až zrazu niekto upozornil, že téma má aj podotázku :

Ako často myslíte na sex ? a ako často ho v skutočnosti dostávate :-)

 

asi to medzitým trápilo aj kdekoho iného, jeden pekný ružový graf odpovedá na obe časti ... skutočnosť je menej ružová, rovnako, ako kedysi tu v odpovediach :D

 

Obrázok

 

zdroj, Slováci vraj túžia po sexe viac, ako ho reálne majú

 

asi tak akosi ? :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 týždňami...

To je divné, keďže už dobrých pár rokov nie je s kým absolvovať práveže by to malo byť častejšie ako len raz do týždňa, povedzme čo ja viem aspoň raz za 5-6 minút.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov