Skočiť na obsah

Hare Krishna


Keith Flint

Odporúčané príspevky

no minule som bol v meste. a co zrazu nevidim. bandu cudnych ludi ako si vykracuju v rade a bubnuju s transparentami a robia bordel. po nejakej chvili tam uz neboli. stretol som sa s kamosmi a ako naschval sme sa vybrali do jedneho podniku ktory patril asi jednemu z nich. ponukaju tam vselijake indicke jedla a tak ale pritom nikto z nich neni ind ani nic podobne a obliekaju sa jak budhisti nejaki. tak tuto mate temu o nich. videl ich niekto alebo co si o nich myslite? ja si myslim ze su nieco take ako sekta napr. vesmirni lide....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 32
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Keith Flint

    12

  • cizy

    6

  • game

    3

  • RoSo

    3

Top prispievatelia v tejto téme

Jasne, že som ich videl. Tu niekde pri Prešove majú hniezdo. Sú nejakí divní, ako marťania. Ale niekedy mám takú náladu, že sa mi ten účes celkom pozdáva. Pripomína mi to divých bojovníkov zo Zlatej hordy.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no tak teraz si trafil klincek po hlavicke. niekedy som mal taky pocit ze stoji jeden od nich za mnou uz s holiacim strojcekom v ruke. neviem vazne co si mam o tomto myslet. su vazne nieco medzi hipisakmi, turistami a jehovistami

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja som ich videla uz velakrat :lol: v Nitre, v BA, v Kosiciach a v Prahe (to bol zazitok, lebo ich bolo asi 50-60 spievali tu piesen, bubnovali a tak, na Slovensku chodia v takych mensich skupinkach) :)

 

nahodou, mne su sympaticky, neviem co presne je ich cielom, ale mne sa strasne paci ako spievaju, vzdy ked ich vidim sala z nich energia a usmievaju sa :) (ale nepridala by som sa k nim ;) len sa mi to lubi)

 

ked som bola v Prahe s kamoskou a stretli sme ich, tak sme na nich s kamoskou kukali a jeden k nam prisiel a bavil sa s nami, predaval nejake knihy, kamoska si dve kupila, lebo ju taketo veci zaujimaju

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

su hrozba pre spolocnost, v konecnom dosledku pre kazdeho z nas, napríklad pre teba alebo mna. Preto, lebo svojim konanim sposobuju problemy inym jedincom ci skupinám a vo vacsine pripadov tieto clanky nakoniec dopadnu celkom dobre oproti tým druhým. Ziju si niekde na fare so svojím trhlým vodcom, nechavaju si tlacit do hlav bludy a nakoniec skoncia nejakou hromadnou samovrazdou.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

su hrozba pre spolocnost, v konecnom dosledku pre kazdeho z nas, napríklad pre teba alebo mna. Preto, lebo svojim konanim sposobuju problemy inym jedincom ci skupinám a vo vacsine pripadov tieto clanky nakoniec dopadnu celkom dobre oproti tým druhým.

 

Ziju si niekde na fare so svojím trhlým vodcom, nechavaju si tlacit do hlav bludy a nakoniec skoncia nejakou hromadnou samovrazdou.

nebuď paranoidný, predpokladám, že žiadny sektár ťa ešte nechcel uloviť .. a ty si od toho silnejší, než aby si bol slabý článok

 

aha no to je vlastne pravda moze sa to stat

Keith Flint,

vidím, že zrejme si len myslíš, že sa to môže stať... hovoríš o sektách a odsudzuješ to na prvý pohľad, to je celkom v poriadku, veľa ľudí má zmiešané pocity pri slove sekta

 

ale okrem toho nemáš ani základné poznatky o tom, že nielen, že takéto niečo "sa môže stať" ... ale mnohokrát sa stalo .

 

1978 - Guayana, komunita Jonestown, hromadná, praavdepodobne vynútená samovračda 914 ponižovaných členov ...

 

1993 - Texas, ranč Waco, vodca David Koresh, 80 členov komunity v prestrelke s vládnymi orgánmi... nakoniec oheň, arzenál zbraní, a smrť

 

pred pár rokmi hromadné samovraždy uctievačov Slnka, vo Švajčiarsku, Francúzsku, v Kanade ... chystali sa opustiť tento svet a nalodiť sa na kozmickú loď a ísť za lepším svetom...

 

 

 

to je len pár najvypuklejších prípadov ... ostatné si ľahko vygoogliš

len ma prekvapilo, že zasa píšeš o niečom, o čom veľa nevieš... toto je zrejme off topic, ale odpoveď na tvoj príspevok.

 

 

/ aj keď sú niektoré prípady staršieho dáta, boli natoľko varujúce a tak otrasné, že sa o nich píše stále znovu, a je ich plný internet /

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov