Skočiť na obsah

Čo z princípu nejete?


RoSo

Odporúčané príspevky

milujem brokolicovu polievku, mnaam :)

 

celkovo mam rada brokolicu, vyprazanu, alebo s nejakou cestovinou, zapekanu :)

 

tiez koprovu omacku, akurat minule sme mali ;)

 

nemam rada huspeninu a bryndzove halusky (aj ked pripustam ze toto je averzia z jedneho skolskeho vyletu kde vyzerali velmi nevabne a polka triedy z nich dostala crevnu chripku :lol: a tak som ochotna im dat este sancu ked mi ich niekto urobi ;))

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ani nie z princípu, ale nemám rada ustrice.

Môžem pojesť kadečo a 98% z toho mi aj naozaj chutí, ale dodnes som nepochopila na základe čoho sú ustrice vyhľadávanou lahôdkou. :)

Skúšala som ich na rôzne spôsoby, vynechala som akurát len koštovku za surova, to sa mi ježili všetky chlpy, keď som to videla.

 

Napriek tomu, som vždy mala pocit, že prevaľujem v ústach kus nejakej podivnej šľachy a cítila som sa ako dement, že ostatní nad tým híkajú od úžasu, vychvaľujú ich chuť do nebies a ja by som to najradšej vyfľusla do taniera. :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Čo nejem ?

 

pokr.

 

acidofilné mlieko, teplé mlieko, zelenú fazuľku, kel, kuracie nohy, kuracie krídla, morčacinu, plnenú papriku, mäsové guľky v paradajkovej omáčke, červenú kapustu, mastné mäso

 

to be continued

 

Kedysi som odmietal aj nanuky - teraz si sem tam dám.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

teple mlieko ani ja nemam rada, ale napr s grankom hej, len ciste mi nechuti

 

a neznasam tu kozku co sa na teplom mlieku spravi, pamatam si ze v skolke nam davali teple mlieko a vzdy navrchu bola ta koza :)

 

olivy zboznujem, ale iba zelene :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tomu treba prist na chut

 

od dnes nie som ochotny zrat feferony. zjedol som kusok s dlzkou 1mm (ano, jeden milimeter) a trvalo dobrych 15minut, kym sa moj pysk dostal do stavu, ze som kazdu polminutu nemusel podstupovat vyplach.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tak toto jedno nechapem. oliv by som sa uzral k smrti, keby na to doslo.

tak tak :lol:

 

 

ale tiez som najprv nemala rada olivy a potom nejako mi to strasne zachutilo :)

 

 

nemam rada nieco co stipe, napr ked mama da omylom do polievky stiplavu papriku, lebo potom necitim ziadnu chut, len to ze to stipe

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

od dnes nie som ochotny zrat feferony. zjedol som kusok s dlzkou 1mm (ano, jeden milimeter) a trvalo dobrych 15minut, kym sa moj pysk dostal do stavu, ze som kazdu polminutu nemusel podstupovat vyplach.

Neboj... Bude štípať ešte raz... :lol:

 

Zjem všetko, čo nezje mňa... Brokolicu, nusím, ale v najhoršom... Lepšie, než byť hladný... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

kokos, feferonky a ine stiplave korenene jedla.... MŇAM... nechapem vam.... ja chytam orgazmus ked si dam brindzove halusky a k tomu dve cibule a pomaly chrlim ohen.... o volskom oku posypanom poriadnou davkou korenia nehovoriac.... :lol: :) :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov