Skočiť na obsah

Čo z princípu nejete?


RoSo

Odporúčané príspevky

Ha! A na udicke mame dvoch :) :) :)

 

 

Len zostava otazka, preco...

Kedysi sme boli vpraveku na navsteve u jednej rodiny v Madarsku. Odvtedy ani dovtedy som ich nevidela, ale bajecni ludia... navarili nam strasne chutny obed, ospravedlnujem sa kazdemu, kto to neznasa - ale boli to klasicke halusky s perkeltom... vobec sa nepytali, automaticky varili klasiku... taka zaujimava spomienka :-)

 

Preco teda niekto nemusi halusky s perkeltom... ide to z detstva?

U mna tie morske potvory fobie plus detstvo.

A stiplave preto, ze som intolerantna na stiplavu papriku... a nejako sa to spojilo s akymkolvek stiplavym korenim :-)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tazko povedat, ci z detstva; ja napriklad s makom nemam ziadnu negativnu skusenost, resp. neviem o tom

mozu byt veci, ktore cloveka odpodzuju bud vzhladom, zapachom, alebo chutou

 

to je zrejme moj pripad, co sa tyka tepleho mlieka a automaticky som to preniesol aj na kakao

 

dnes by mi to uz bolo asi jedno, kedze moje cuchove aj chutove bunky su tak znicene a otupene, ze vacsinu tychto vnemov jednoducho necitim

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

bola som s tým naopak... nikdy som nechodila do školskej jedálne, až od štvrtého ročníka na gympli.

na obedy som chodila domov, bývali sme dlhé roky v jednom dvore s babkou, ktorá varila takmer denne, a kým sa nenarodil brat, stravovala som sa u nich, bežné kvalitné dobré domácke jedlá... aj babka aj mama varili perfektne.

 

ale také, že dukátové buchtičky sme doma nerobievali... piecť sa piekli kdejaké buchty a koláče, to áno, aj domáce rezance a cestoviny, ale buchtičky ee...

 

mne sa niekedy priam žiadalo, keď som išla v škole okolo školskej jedálne, a bolo von cítiť dukátové buchtičky... a na zdš sa stalo, že som asi dvakrát vymenila - tiež s niekým, už nepamätám s kým, kto nemal rád dukátové buchtičky, odišla som na obed miesto neho a bolo to blaho... naše pani kuchárky ich vedeli.

 

takže ma neovplyvnili podobné šialené kuchyne, a doma u nás nebolo, že niečo nezjem... varilo sa tak, že sa zjedlo všetko :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

chlapeczjuhu....čo máš proti dukátovým buchtičkám a tarhoni? Náhodou, tie ja môžem [emoji14] Ja nemám rád štipľavé jedlá.

Ja mam proti nim vsetko :-)

Ale stiplave zboznujem, cim viac tym lepsie.

 

...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...

držkovú...smrdí mi.

Pajšeľ. Pamätám sa, keď som bola malá, bola som na prázdninách u babky a tá sa vytešovala, že urobí plúcka na smetane, a potom zas že aké sú dobré...lenže mňa naplo už po prvom súste a viac do mňa nedostala. nepomohli ani prosby, ani presviedčanie, ani horzby, a ani hladovka, nemala som v úmylse trucovať, len som to nemohla do seba dostať. Aj na strednej, ked sme to mali naobed, ponáhľala som sa dať svoj lístok spolužiakovi, ktorý to mal rád. 

A z princípu? červy, hmyz, slimáky...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Držkovú zjem, len mi nesmie vbehnúť držka do huby. To by išiel zo mňa aj včerajší obed. 

Nemám rád špenát, ale keby bolo zle, tak trochu si dám.

Slimáka som si na koštovku dal, ale raz a stačilo. Bolo to ako gumený cukrík, nie a nie to prekusnuť, len to pérovalo. :zubiska:

To, čo som nedal do huby boli pečené škorce.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

našla som a dovolím si požičať (nehynúca vďaka autorovi - https://www.facebook.com/jana.roubalova.12/posts/2509371389091473)

jeden úplne náhodou objavený parádny výrok zrejme od človeka,

ktorý nerád zeleninku, od tohto jadrnejšie to ťažko vyjadriť, čo poviete :)

 

" Pokud se týká jídla, jsem bůčkolog a brokolicoskeptik... "

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

nemám averziu k ničomu len zato, že to bývalo v školskej jedálni...špenát sme aj doma robievali, mám ho rada, dukátové buchtičky sme doma nerobievali a v jedálni bývali celkom dobré, ale tie až tak neobľubujem, - odpor k nim však nemám, zjedla by som, byť hladná a nemať nič iné...perkelt s cestovinami, prečo nie, býval celkom dobrý aj v jedálni. Makové slíže - naše kuchárky ich nerobili z hotových z obchodu, a bývali dobré. 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov