Skočiť na obsah

Domáca hudobná scéna


Odporúčané príspevky

Zverejnené

A samozrejme Dežo Ursíny, Jaro Filip, Richard Müller; aj Para je celkom dobrá, Jana Kirschner myslím tiež stojí za povšimnutie (zo známych slovenských speváčok jediná normálna). Minule som počula nejaké ukážky z Koščovej novej albumu Naboso a bolo to celkom dobré (žiadna pehatá Katka a podobné). Alebo aj taký Robo Grigorov, Laco Lučenič, ... A úplne náhodou som počula speváčku menom Suí Vesan - na slovenské pomery rozhodne nezvyčajné, veľmi dobré.

Zverejnené

hmmm no prave som si vypocul "uzasny" slovensky rap

miky mora a rytmus - co

melodiu to ma zaujimavu, celkom chytlavu, ale ten primitivny text chlapcov ktory nevedia nic ine len vulgarne nadavat a urazat sa fakt neda pocuvat :lol: ak by dali rozumny text bolo by to normalne aj dobre

Zverejnené

miky mora je alkoholik{ale niekedy splodi aj dobre veci} a rytmus je k.... na ktorom sa da zasmiat akurat

vypocuj si >Cistychov-NE PRODUKT<cely album kvalitka{aj ked trosku starsia}

Zverejnené

hmm, ja moc hip hop nemusim takze ho ani nestahujem

cistychov je tulino, furt ho vidim u nas v podniku na kofce aj s tinou, dojdu posedia, pokecaju s prevadzkarom a idu prec... sranda aky je maly a tenucky, ale hra sa v klipoch na vagabunda jak svina :lol:

 

ale pacilo sa mi celkom ta pesnicka co mal on este neviem s kym kde sa spievalo : "pod na kopec, ak niesi sportovec"

co to bolo?

Zverejnené

no to mal prave s miky morom a zverinou,,,,,,,,,,,,,,,jedna z tych kvalitnych

 

no ma 5 kil aj s autom

Zverejnené

"no ma 5 kil aj s autom" :lol: LOL prosim?

 

Cistychov, Miky Mora, Zverina - AKCIA JASNA

 

"pod na kopec

ak si borec

ci do baru

ked nejsi sportovec .."

Zverejnené

"no ma 5 kil aj s autom" LOL prosim?

?????????????

ked uz tak C>i<stychov a Mik>y< Mora :lol:

Zverejnené

cely slovensky rap by som poslal dakde do het, len nech nie je tu. takisto NoName.

 

pocuvatelny pre mna je Muller, cosi od Smatanovej a Elan. treti menovany je asi jediny, co pocuvam mimo toho, ked ide radio. na Stuzkovu nema nic.

Zverejnené

weirdo pre mna je pocuvatelne tak muller, stary elan, IMT smile a podobne veci, ale aj ked hip hop a extra slovensky nemam rad, niektore veci maju zaujimavy podmaz a melodiu :lol:

Zverejnené

hej som to vymenil. stava sa

Zverejnené

zialbohu, pokial clovek musi pocuvat nejakeho negra, ktory sa hra na velkeho bratislavaka, ako nadava na Ivana T z Presova, alebo nieco podobne, tak ta piesen je pod urovnou, aj ked je vsetko ostatne na nej zaujimave.

 

(prispevkom som neplanoval urazit ziadneho BAcana, len som popisal realitu medzi mladymi slovenskymi rapovymi umelcami)

Zverejnené

s tym suhlasim, tieto texty su uplne ubohe, plne vulgarizmov a nicoho rozumneho... ale napr ta akcia jasna ma par svetlych vynimiek :lol:

Zverejnené

ELAN rulz....nothing else....Maybe I.M.T. Smile.......Ludia nie su zly.....tod fse :lol:

Zverejnené

Ja mám rada Desmod, Horkýže Slíže, Malevil, Vetroplach :)

Z českých určite Mig 21 a Wohnout..... JARKO NOHAVICA :lol:

  • Pred 8 mesiacmi...
Zverejnené

mne sa paci desmod, smatanova, peha a imt smile... aj elan je fajn, ale iba niektore pesnicky...

Zverejnené

po novom albume pary musim uznat ze aj ich veci maju nieco do seba :lol:

  • Pred 2 týždňami...
Zverejnené

ja mam dost mrte rada : dezo ursiny, marek brezovsky a oskar rosza, jaro filip, muller, slobodna europa, peoples, mango molas.Co sa koncertov tyka: zive kvety, palo chodelka a liquid boogie roll, chiki liki tu-a, sedativuma este som zabudla slovenske a ceske SKA : Polemic ( !!!), SKAprasupina, Tleskac, Ska2tonics - aj doma aj nazivo peckaaaa !!!

  • Pred 1 mesiacom...
Zverejnené

Elán postavil na nohy vypredanú Carnegie Hall

NEW YORK - Legendárna slovenská (niekde písaná aj ako rock-ová) skupina Elán odohrala v piatok koncert v hlavnej sále najslávnejšej koncertnej siene sveta. Vystúpenie prinieslo hudobný prierez tromi desaťročiami hudobnej histórie Elánu, ktorý publikum odmenilo viac ako hodinovým potleskom.

 

- ich kvality uznávajú aj ostatné SVK skupiny pre príklad malé videjko zo skúšobne SlobodnejEurópy

  • Pred 2 týždňami...
Zverejnené

Kto sa trochu zaujíma o domácu scénu, odporúčam vypočuť si Rádio A1 (ak by ste náhodou nepoznali :lol: ). Človek tam objaví množstvo zaujímavých interpretov (prípadne zistí, že ahaaaa, tak to oni spievajú - ako ja :) )

  • Pred 8 mesiacmi...
Zverejnené

Noooooo ja uplne zboznujem Punk-Rock (a tiez ska), a veruze SK & CZ punk-rock je poriadne kvalitny takze tu mam vela oblubenych interpretov, nieje vsetko az uplny punk-rock, to je jasne - ale urcite prvky toho ma takmer vsetko z toho! takze toto ja pocuvam:

 

Zona A, Jaksi Taksi, Hasiaci Pristroj, Houba, Totalni Nasazeni, Horkyze Slize, Inekafe, Plus Minus, Daniel Landa, Karpina, Horska Chata, Dr.Pako, Hospital Bukra, Tri Grose, VPN, Street Spirit, Kade Lahsie, Volant, Konflikt, Bacova Fujara, Sitnan, Pripad Ewi Burdovej, Vanilla Club, MF, Odpad, Happy Cocks, Princovia, Brickfield, Projekt Nahoda, Hudba z Marsu, Brigada, Punkreas, Zpraku, Vandali, Pexeso, DPH, Smola a Hrusky, SHT, Hlavna Cesta, Break Point, Datum Vyroby, Slobodna Europa, HT, No Sympathy, Sibenica, Davova Psychoza, Zaciatok Konca, Podme do prace, Slobodna Europa, Minimalna Trvanlivost, MF, Stratena Existencia, Lord Alex, The Klemones, ExTip, Punkhart, Rybicky48, Transpanama, Container, Dimenzia X, Tleskac, Paradox, Cenzura, Fousatej Hat, Verejna Bezpecnost, Atentat, Forent, Druha L!ga, Grobiani, Zasita Diera, Neklutura, Nahodny Wiskit, Jedina Moznost, No a co, Orlik, Operace Artaban, Firestars, Destyl, Priatelia Padajuceho Listia, Helenine Oci, Das Projekt (k+k+t), KSS, Naco Nazov, Editor, RozpoR, Polemic, Ska-Pra Supina, .... + vela vela dalsieho (teraz ma nenapada)

 

A to je zatial vsetko hh :lol:

Zverejnené

Slovenské- Richard Müller, Rising, Diversus, Horkýže - ale staré tie nové albumy stoja za prd aj to je moc, Polemic, IMT Smile, niektoré od Smatanovej, Le payaco, No gravity, Hudba z Marsu

 

České - Daniel Landa, C ocote Minutte, Wohnout, Divokej Bill, Orlík, Tři sestry, Kryštof, Kabát, Čechomor,

Zverejnené

slovenske : Muller - moje najoblubenejsie pesnicky ako Milovanie v dazdi a pod...cely ten album pokladam za vymakany...

Horkyze - vybrane pesnicky, Polemic - milujem :lol:

 

ceske : Cechomor, Nohavica, Kryl..

 

a sem tam este vybrane pesnicky..

Zverejnené

ked sa tu spomina aj ceska scena, tak jednoznacne krystof :lol:

a ku slovenskym pridavam puding pani elvisovej :)

Zverejnené

ceske : Cechomor, Nohavica, Kryl..

k tomuto sa pripájam, Čechomor má veľmi pekné hlavne skladby, v ktorých spieva Lenka Dusilová.

Nohavica so svojimi textami je tiež mojim obľúbeným spevákom.

od Karla Kryla mám niekoľko LP, škoda že sa mi pokazil gramofón. :-)

 

v poslednom čase som si obľúbil hlas Katky Knechtovej, skladby má síce také jednoduchšie, ale ten jej hlas...

Zverejnené

a ku slovenskym pridavam puding pani elvisovej :lol:

jednoznačne súhlasím, puding je super, majú veľmi dobré veselé piesne, najradšej mám, keď spieva slivka :) dúfam, že sa mi podarí ich uvidieť o týždeň naživo :)

 

zo slovenských mám ešte veľmi rada Riša Müllera, IMT Smile, Le Payaco, Save the Cookie, The Swan Bride, nejaké veci od Noisecut, Longital a Diega, staré Love 4 Money, haluzné veci od 100 múch, počula som aj niečo od Veneer a páčilo sa

 

keď mám chuť na slovenské veci, tak si najradšej zapnem internet rádio A1 a dám sekciu SlovakBOLD ;)

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov