hisham Zverejnené 28. November, 2006 Zverejnené 28. November, 2006 A samozrejme Dežo Ursíny, Jaro Filip, Richard Müller; aj Para je celkom dobrá, Jana Kirschner myslím tiež stojí za povšimnutie (zo známych slovenských speváčok jediná normálna). Minule som počula nejaké ukážky z Koščovej novej albumu Naboso a bolo to celkom dobré (žiadna pehatá Katka a podobné). Alebo aj taký Robo Grigorov, Laco Lučenič, ... A úplne náhodou som počula speváčku menom Suí Vesan - na slovenské pomery rozhodne nezvyčajné, veľmi dobré.
Nokia Zverejnené 1. December, 2006 Zverejnené 1. December, 2006 hmmm no prave som si vypocul "uzasny" slovensky rapmiky mora a rytmus - comelodiu to ma zaujimavu, celkom chytlavu, ale ten primitivny text chlapcov ktory nevedia nic ine len vulgarne nadavat a urazat sa fakt neda pocuvat :lol: ak by dali rozumny text bolo by to normalne aj dobre
rossi Zverejnené 3. December, 2006 Zverejnené 3. December, 2006 miky mora je alkoholik{ale niekedy splodi aj dobre veci} a rytmus je k.... na ktorom sa da zasmiat akuratvypocuj si >Cistychov-NE PRODUKT<cely album kvalitka{aj ked trosku starsia}
Nokia Zverejnené 3. December, 2006 Zverejnené 3. December, 2006 hmm, ja moc hip hop nemusim takze ho ani nestahujemcistychov je tulino, furt ho vidim u nas v podniku na kofce aj s tinou, dojdu posedia, pokecaju s prevadzkarom a idu prec... sranda aky je maly a tenucky, ale hra sa v klipoch na vagabunda jak svina :lol: ale pacilo sa mi celkom ta pesnicka co mal on este neviem s kym kde sa spievalo : "pod na kopec, ak niesi sportovec"co to bolo?
rossi Zverejnené 3. December, 2006 Zverejnené 3. December, 2006 no to mal prave s miky morom a zverinou,,,,,,,,,,,,,,,jedna z tych kvalitnych no ma 5 kil aj s autom
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 3. December, 2006 Zverejnené 3. December, 2006 "no ma 5 kil aj s autom" :lol: LOL prosim? Cistychov, Miky Mora, Zverina - AKCIA JASNA "pod na kopecak si borecci do baruked nejsi sportovec .."
rossi Zverejnené 3. December, 2006 Zverejnené 3. December, 2006 "no ma 5 kil aj s autom" LOL prosim?????????????? ked uz tak C>i<stychov a Mik>y< Mora :lol:
weirdo Zverejnené 3. December, 2006 Zverejnené 3. December, 2006 cely slovensky rap by som poslal dakde do het, len nech nie je tu. takisto NoName. pocuvatelny pre mna je Muller, cosi od Smatanovej a Elan. treti menovany je asi jediny, co pocuvam mimo toho, ked ide radio. na Stuzkovu nema nic.
Nokia Zverejnené 3. December, 2006 Zverejnené 3. December, 2006 weirdo pre mna je pocuvatelne tak muller, stary elan, IMT smile a podobne veci, ale aj ked hip hop a extra slovensky nemam rad, niektore veci maju zaujimavy podmaz a melodiu :lol:
Mgr. L.E.G. von Trips Zverejnené 3. December, 2006 Zverejnené 3. December, 2006 hej som to vymenil. stava sa
weirdo Zverejnené 3. December, 2006 Zverejnené 3. December, 2006 zialbohu, pokial clovek musi pocuvat nejakeho negra, ktory sa hra na velkeho bratislavaka, ako nadava na Ivana T z Presova, alebo nieco podobne, tak ta piesen je pod urovnou, aj ked je vsetko ostatne na nej zaujimave. (prispevkom som neplanoval urazit ziadneho BAcana, len som popisal realitu medzi mladymi slovenskymi rapovymi umelcami)
Nokia Zverejnené 4. December, 2006 Zverejnené 4. December, 2006 s tym suhlasim, tieto texty su uplne ubohe, plne vulgarizmov a nicoho rozumneho... ale napr ta akcia jasna ma par svetlych vynimiek :lol:
Polaris Zverejnené 4. December, 2006 Zverejnené 4. December, 2006 ELAN rulz....nothing else....Maybe I.M.T. Smile.......Ludia nie su zly.....tod fse :lol:
Duda Zverejnené 4. December, 2006 Zverejnené 4. December, 2006 Ja mám rada Desmod, Horkýže Slíže, Malevil, Vetroplach :)Z českých určite Mig 21 a Wohnout..... JARKO NOHAVICA :lol:
jaa Zverejnené 5. August, 2007 Zverejnené 5. August, 2007 mne sa paci desmod, smatanova, peha a imt smile... aj elan je fajn, ale iba niektore pesnicky...
Nokia Zverejnené 5. August, 2007 Zverejnené 5. August, 2007 po novom albume pary musim uznat ze aj ich veci maju nieco do seba :lol:
Bijou Zverejnené 17. August, 2007 Zverejnené 17. August, 2007 ja mam dost mrte rada : dezo ursiny, marek brezovsky a oskar rosza, jaro filip, muller, slobodna europa, peoples, mango molas.Co sa koncertov tyka: zive kvety, palo chodelka a liquid boogie roll, chiki liki tu-a, sedativuma este som zabudla slovenske a ceske SKA : Polemic ( !!!), SKAprasupina, Tleskac, Ska2tonics - aj doma aj nazivo peckaaaa !!!
tomassi Zverejnené 23. September, 2007 Zverejnené 23. September, 2007 Elán postavil na nohy vypredanú Carnegie Hall NEW YORK - Legendárna slovenská (niekde písaná aj ako rock-ová) skupina Elán odohrala v piatok koncert v hlavnej sále najslávnejšej koncertnej siene sveta. Vystúpenie prinieslo hudobný prierez tromi desaťročiami hudobnej histórie Elánu, ktorý publikum odmenilo viac ako hodinovým potleskom. - ich kvality uznávajú aj ostatné SVK skupiny pre príklad malé videjko zo skúšobne SlobodnejEurópy
hisham Zverejnené 5. Október, 2007 Zverejnené 5. Október, 2007 Kto sa trochu zaujíma o domácu scénu, odporúčam vypočuť si Rádio A1 (ak by ste náhodou nepoznali :lol: ). Človek tam objaví množstvo zaujímavých interpretov (prípadne zistí, že ahaaaa, tak to oni spievajú - ako ja :) )
aljak63 Zverejnené 2. Júl, 2008 Zverejnené 2. Júl, 2008 Noooooo ja uplne zboznujem Punk-Rock (a tiez ska), a veruze SK & CZ punk-rock je poriadne kvalitny takze tu mam vela oblubenych interpretov, nieje vsetko az uplny punk-rock, to je jasne - ale urcite prvky toho ma takmer vsetko z toho! takze toto ja pocuvam: Zona A, Jaksi Taksi, Hasiaci Pristroj, Houba, Totalni Nasazeni, Horkyze Slize, Inekafe, Plus Minus, Daniel Landa, Karpina, Horska Chata, Dr.Pako, Hospital Bukra, Tri Grose, VPN, Street Spirit, Kade Lahsie, Volant, Konflikt, Bacova Fujara, Sitnan, Pripad Ewi Burdovej, Vanilla Club, MF, Odpad, Happy Cocks, Princovia, Brickfield, Projekt Nahoda, Hudba z Marsu, Brigada, Punkreas, Zpraku, Vandali, Pexeso, DPH, Smola a Hrusky, SHT, Hlavna Cesta, Break Point, Datum Vyroby, Slobodna Europa, HT, No Sympathy, Sibenica, Davova Psychoza, Zaciatok Konca, Podme do prace, Slobodna Europa, Minimalna Trvanlivost, MF, Stratena Existencia, Lord Alex, The Klemones, ExTip, Punkhart, Rybicky48, Transpanama, Container, Dimenzia X, Tleskac, Paradox, Cenzura, Fousatej Hat, Verejna Bezpecnost, Atentat, Forent, Druha L!ga, Grobiani, Zasita Diera, Neklutura, Nahodny Wiskit, Jedina Moznost, No a co, Orlik, Operace Artaban, Firestars, Destyl, Priatelia Padajuceho Listia, Helenine Oci, Das Projekt (k+k+t), KSS, Naco Nazov, Editor, RozpoR, Polemic, Ska-Pra Supina, .... + vela vela dalsieho (teraz ma nenapada) A to je zatial vsetko hh :lol:
phersu Zverejnené 4. Júl, 2008 Zverejnené 4. Júl, 2008 Slovenské- Richard Müller, Rising, Diversus, Horkýže - ale staré tie nové albumy stoja za prd aj to je moc, Polemic, IMT Smile, niektoré od Smatanovej, Le payaco, No gravity, Hudba z Marsu České - Daniel Landa, C ocote Minutte, Wohnout, Divokej Bill, Orlík, Tři sestry, Kryštof, Kabát, Čechomor,
Lolisha Zverejnené 4. Júl, 2008 Zverejnené 4. Júl, 2008 slovenske : Muller - moje najoblubenejsie pesnicky ako Milovanie v dazdi a pod...cely ten album pokladam za vymakany...Horkyze - vybrane pesnicky, Polemic - milujem :lol: ceske : Cechomor, Nohavica, Kryl.. a sem tam este vybrane pesnicky..
Nokia Zverejnené 4. Júl, 2008 Zverejnené 4. Júl, 2008 ked sa tu spomina aj ceska scena, tak jednoznacne krystof :lol: a ku slovenskym pridavam puding pani elvisovej :)
valcik Zverejnené 4. Júl, 2008 Zverejnené 4. Júl, 2008 ceske : Cechomor, Nohavica, Kryl..k tomuto sa pripájam, Čechomor má veľmi pekné hlavne skladby, v ktorých spieva Lenka Dusilová. Nohavica so svojimi textami je tiež mojim obľúbeným spevákom. od Karla Kryla mám niekoľko LP, škoda že sa mi pokazil gramofón. :-) v poslednom čase som si obľúbil hlas Katky Knechtovej, skladby má síce také jednoduchšie, ale ten jej hlas...
nutrinka Zverejnené 4. Júl, 2008 Autor Zverejnené 4. Júl, 2008 a ku slovenskym pridavam puding pani elvisovej :lol:jednoznačne súhlasím, puding je super, majú veľmi dobré veselé piesne, najradšej mám, keď spieva slivka :) dúfam, že sa mi podarí ich uvidieť o týždeň naživo :) zo slovenských mám ešte veľmi rada Riša Müllera, IMT Smile, Le Payaco, Save the Cookie, The Swan Bride, nejaké veci od Noisecut, Longital a Diega, staré Love 4 Money, haluzné veci od 100 múch, počula som aj niečo od Veneer a páčilo sa keď mám chuť na slovenské veci, tak si najradšej zapnem internet rádio A1 a dám sekciu SlovakBOLD ;)
Odporúčané príspevky
Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky
Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom
Vytvoriť konto
Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!
Zaregistrovať si nové kontoPrihlásiť sa
Máte už konto? Prihláste sa tu.
Prihlásiť sa teraz