Skočiť na obsah

90-te roky


Ajk

Odporúčané príspevky

  • Odpovedí 32
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • cizy

    4

  • RoSo

    4

  • Ajk

    3

  • hisham

    3

Top prispievatelia v tejto téme

ale nie taky v aky ludia verili a aky im slubovali dvojnasobne platy a zivot ako na zapade. nokia chybaju ti zazitky z komunizmu. a vtedy sme mali aj telefon len 3 v dedine a nie ako teraz ze ich mame doma 4. a farebna telka bola len u predavaciek v elektre.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

choze ja som pocul dost prihod ked mi tatko hovoril ako maly prvy farebny televizor v dedine a pozerali aj monoskop :)

 

a k tym platom, ja mam viac ako dvojnasobny, tak sa nemozem stazovat :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ani ja sa nestazujem ale vidim na strsich ludoch ktory su na dochodku alebo pred dochodkom aky su sklamany z toho coho sa dozili. ale pre mna boli krajsie roky 80te to sa mi zda si ludia boli ozaj rovni vsetci mali hovno a nikto nikomu nezavidel robit sa muselo a tesilo sa aj z malickosti a islo sa vpred podla petrocnych planov aby sa dobehli uspechy sovietskeho hospodarstva a v pripade prekrocenia planov sa podporovali ekonomiky v eritrei kube vietname libii kambodzi no vsade inde len ludom doma sa nedalo.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no a to sa mi nepaci, za kazdu cenu maju mat vsetci rovno

 

preco clovek co ma dve vysoke skoly, maka v robote denne 10 hodin, robi odbornu robotu a zaraba cez 100 tisic mal doplacat na nejakych lenivcov s nedokoncenou zakladnou a platit vyssie dane len preto ze je sikovny???

 

preto som rad ze to tu je ako je, kto vie maka a zarobi, kto je teraz lenivy makat sprepacenim nech zdochne ale nech necaka ze sa o neho niekto postara

 

stari ludia hold doplatili na ten uzasne sprosto navrhnuty system dochodkov, to je ina kapitola

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 rokom...

90-te roky - druha polovica - Meciar a jeho vlada -> uplna frustracia spolocnosti, velka rozkradacka a vysmech ludom - volby 1998rok velke spolocenske vzopatie. Toto obdobie ma vyformovalo v spolocenskych nazoroch a postojoch.

 

koniec vysokej

doktorandske studium ->Nemecko studijny pobyt - stastne casy.

 

Ani neviem, co som pocuval ale asi dva roky ma drzali McErik&Barbara, Maduar,... skratka tento styl. No a samozrejme Depeche mode. Ale bolo toho viac.

 

Inak, v jednom roku tusim 1997 prisla ta moda, ze dievcata zacali v lete behat s holymi bruskami... :lol: Tusim z toho sa potom vyformovali tzv. rifle-bedrovky. :)

 

Ano, 2Unlimited... spominam. Aj studiovu the KLF...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz

×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov