Skočiť na obsah

Ako by mal vyzerať Freespace 3


bad_guy

Odporúčané príspevky

keby ze naozaj sa stal zazrak a zacali by pracovat na freespace 3 ako by mal podla vas vyzerat ?

ktore chyby by ste opravili ktore sa vyskytli uz v predoslich dieloch...

co by ste vylepsili ohladom misii stihaciek a zbrani??

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Odpovedí 8
  • Vytvorené
  • Posledná odpoveď

Top prispievatelia v tejto téme

  • Sniper

    3

  • bad_guy

    2

  • Polaris

    2

  • Rider

    1

Top prispievatelia v tejto téme

Zachytil som nejaké informácie že by sa na FS3 malo pracovať. Pôjde však iba o nejaké neoficiálne vydanie, bude pozostávať najmä z toho že sa to postaví na FS2_Open, spraví Story (pravdepodobne bude pokračovať hneď po výbuchu Capelly) a potom to vypustia. Neviem v akom je to štádiu a či vôbec niečo z toho bude.

A teraz ani dokonca nemôžem nájsť kde som to čítal :lol:

 

A ako by mal vyzerať? Okrem toho že modely by mali byť v hi-poly rozlíšení (malo by vidieť aj pilotov sediacich v kokpitoch :)) tak by som uvítal viac lodí v sekcii Monitoring a viac prepracoval pozadie, lepšie hmloviny a aj planéty. Ale myslím že nakoniec samotný FS2_Open to celkom zvláda. Viac mi teraz nenapadá.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Co by ma v zaujimalo vo FS3 z hladiska pribehu

 

1)navrat na Zem

2)what the hell happened to Aken Bosh :lol:

 

Bolo by zaujimave vidiet FS universe v modernom engine, ktory by prevetral moderne GK (ale zaroven aby bol pri nizsich detailoch hratelny na slabsych strojoch)

 

Najviac by som sa pri vydani FS3 bal, aby z toho celeho nestala tuctova strielacka, ale aby si to zachovali ten feeling seriozneho deja, co mali 1. aj 2. diel. :)

 

Edit : Skoro som zabudol. Uvital by som konence nejaku funkcnu cluster bombicku, tie dosavadne robili viac-menej iba pekny ohnostroj :)...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No však to je jasné, GTA a PVN sa spojili a vznikla GTVA, potom vznikol NTF ktorý nechcel aby bola GTVA, Bosch z NTF spustil Knossos, tým sem pustil Shivanov, celá vojna začala znovu, NTF vyvinula ETAK na komunikáciu so Shivanmi, GTVA ho chcela šlohnúť, čo sa aj podarilo, potom Shivani zaútočili na Capellu, ktorú zničili a bolo rozprávke koniec.

 

Už si pochopil??? :lol:

 

Skoro som zabudol. Uvital by som konence nejaku funkcnu cluster bombicku, tie dosavadne robili viac-menej iba pekny ohnostroj :)...

Infyrno ti nestačilo? :) S dvoma naraz som odpálil 4 Nephilimi. ;)

Ale aj Piranhe boli dobré, Synapticy z CFS sa na ne nechytali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel

 

Normalne ma prekvapujes....som myslel, ze to zoberes vazne :lol:

Akoze preco musela vybuchnut ta hviezda? Preco nezautocili s tymi ich 80 lodami na nas vsetkych, ked ledva jednu sme im sundali, Odkial pochadzali Shivani..........je toho strasne vela. Este navrat na zem samozrejme......aky mala zmysel GREAT WAR. Co sa stalo s Admiralom?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ja si myslim ze islo o taktiku keby zautocili tie velke shivanske lode postupne nemalo by to velky vyznam ale tak ako v hre sa spojili a vyvinuli silu taku velku ze znicili hviezdu ....podla mna neslo o nas oni len testovali novu "hracku" co vyvinuli ....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel

Akoze preco musela vybuchnut ta hviezda? Preco nezautocili s tymi ich 80 lodami na nas vsetkych, ked ledva jednu sme im sundali, Odkial pochadzali Shivani..........je toho strasne vela. Este navrat na zem samozrejme......aky mala zmysel GREAT WAR. Co sa stalo s Admiralom?

Na starom FS Fóre sme toto preberali, prečo Shivani zničili Capellu.

 

Dospeli sme k dvom hypotézam:

 

1) Shivani nechceli nič nechať na náhodu a rozhodli sa masakrovať jeden systém za druhým. Vykašlali sa na ničenie GTVA flotíl a ničili rovno systémy - taktika spálenej zeme.

 

2) Po zničení Knossosu chceli možno výbuchom Capelly docieliť vznik nejakej subpriestorovej anomálie, ktorá by nahradila zničenú subpriestorovú bránu po Knossose.

 

Odkiaľ pochádzali Shivani sa nevie doteraz a ani sa na to skoro tak nepríde.

 

GREAT WAR mala zmysel ten že keby ju Aliancia prehrala tak už by asi nebol FreeSpace 2 :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach


×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov