Jump to content

Košice

Recommended Posts

Eeee, máš zlý pocit, nie si tu sám z východu. Keďže nechcem tvrdiť, že som z malého mestečka blízko Košíc, ako to raz povedal Peter Nagy, sformulujem to ináč. Som z najväčšieho mesta na Slovensku - Bratislava je najväčšia dedina a Košice sú predmestím Prešova :lol:

A čo sa týka Košíc - strávil som tam rok svojho života - na vojenčine.

ja sice nie som z vychodu, len tak napoly :lol: moja mama odtial pochadza a mam tam celu rodinu (kusok od kosic) a kazdy rok tam chodievam, teraz kvoli skole len raz - dva krat do roka, predtym sme chodievali aj 5 krat, stale ked boli nejake prazdniny :)

a chodievam tam veeelmi rada :)

• 5 months later...
  • 4 weeks later...

Ja som z Tahanovies konkretne , rad použivam skratku THC , ale žial vela ludi si ju myli s drogou :lol:

Hm. to stretko by bolo fajn ,rad spoznavam novych ludi

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 7 months later...

OK lidi tak cactales a roso su z vychodu co viem. Dufam ze pojdu na stretko trebalo by sa s nimi dohodnut aby sme sa raz stretli niekde a dohodli ze ako sa pojde. Btw dalsi ludia co ste z vychodu kto by siel na stretko tiez ?

• 7 months later...

no čo Košičani

prečo ste vlastne vraňare?

vraj tam vrany nemáte

keby aspom Tigre, tak to by som pochopil :lol:

Ryan Giggs

No, su tu obrovske krdle havranov, no niektori ľudia nerozoznavaju havrana od vrany (všetko jedno). Zrejme je ten nazov spôsobeny nevedomosťou.

• 1 year later...
  • 2 weeks later...

a evidentne si došiel s prázdnym kríglom, tu nenalievajú, to treba v ke ísť do gazdovskej ... :lol:

veruže s prázdnym, som čakal, že ma tu na fóre aj privítate tak, ako sa patrí... :D