Skočiť na obsah

Aký rýchly máte internet?


Sniper

Vaše internetové pripojenie  

15 členovia hlasovali

  1. 1. Aký typ pripojenia máte?

    • Dial-up
    • ISDN
      0
    • DSL
    • Wi-fi
    • Kábel
    • Mobil (GPRS,EDGE,UMTS a pod.)
      0
  2. 2. Aký máte downstream (download)?

    • Do 64 kbit
    • Do 128 kbit
      0
    • Do 1024 kbit (1 Mbit)
      0
    • Do 2048 kbit (2 Mbit)
    • Do 4096 kbit (4 Mbit)
      0
    • Do 8192 kbit (8 Mbit)
      0
    • Do 12288 kbit (12 Mbit)
    • Nad 12 Mbit
  3. 3. Aký máte upstream (upload)?

    • Do 64 kbit
    • Do 128 kbit
      0
    • Do 256 kbit
    • Do 512 kbit
      0
    • Do 1024 kbit
    • Do 2048 kbit
    • Do 4096 kbit
    • Nad 4096 kbit


Odporúčané príspevky

Zopár príspevkov z DSL.sk na pripojenie od Slovanetu:

 

Treba varovat ludi pred slovanet flat dsl maju velmi milnu predstavu co je agregacia na dslke a tie ich priority su dalsia haluz ! Posledny mesiac je moja mometalna rychlost 2.3kb/s ! a to mam ten najdrahsi flat program ktory maju cize ma to byt 1024 take cislo som tam este ani nevidel hej. Nechapem ako oni mozu byt 2 v pripojkach po ST ved to je brak co oni davaju.

Uplne suhlasim. Som na tom podobne a ich odpoved je stale agregacia. Som rozmyslal ci ako uzivatelia mame moznost niekde podat staznost. Ale asi nie.

Takze ludia co rozmyslate nad DSL, Slovanet absolutne nie. A mi co ho mame mozme len cakat kym skonci zmluva.

Drzim palce

presne tak. mne vyprsala zmluva minuly mesiac a preto som uz teraz u nextry. v zivote nikdy viac slovanet... Ale u nextry tiez dlho neostanem bo to FUP co zvolili im mozem... aby som bol obmedzeny denne na 1,5 GB a potom mi rychlost zrazia na 192 kbit (z 1536), tak to nie... na to si platim neobmedzeny pristup na net aby nebol obmedzovany a ked to niekto chce robit, tak pojdem k inemu... len sa bojim ze to chcu zaviest vsetci... mate s tym skusenosti?

PResne. U slovanetu mam 512kbit DSL FLAT program a nemal som vyssiu rychlost ako 130 kbit uz hadam od polovice decembra. Ti hajzlici to tam tak zagregovali, alebo odfiltrovali, ze to NIKDY neide rychlejsie. Ani cez vikendy, ani v noci, ani v nedelu vecer, ani rano. NIKDY. Ktokolvek toto cita, NEKUPUJTE SI DSL OD SLOVANETU !!!!

.... btw : uz ani hry sa po nete hrat nedaju, pingy neskutocne skacu, su tam brutalne lagy, proste hruza..... SLOVANET NO MORE

To mas teda pravdu. Su to curaci. Ja sa stale stazujem nech s tym nieco robia a stale kecaju o agregacii. Ale najvacsi debil som ja ked mam zmluvu na 2 roky

ja sa len pripojim k ostatnym ohladom Slovanetu...v aprili pride moj najstastnejsi den...koniec viazanosti u Slovanetu...a kazdemu odporucam nech si VELMI ale VELMI zvazi ci bude vyuzivat sluzby slovanetu...ked nechce totalne neobmedzeno obmedzeny internet...

2006-01-18 19:31:55 0.5 KB/sec -- a to mam ZAPLATENU 1024 !!!!!!! trapny supacky slovanet - ja uz nemam slov na to co dokazuju a ich supacke vyhovorky na agregaciu - si myslis ze kazdy je uplny debil a nevie co to slov znamena . postrielal by som ich vsetkych tam co su !!§ grrrrrrrrrr aaaaaa asi ma roztrhne od zlosti !

NO SLOVANET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rýchlosť Vašeho pripojenia je 119.1 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 14.9 KB/sec (Kilobytov za sekundu).

Taktiez Slovanet 1024/256.. viazanost este cca rok... tuto rychlost mam este v pohode... je aj horsie :D

Presne tak! asi rok mi isiel preogram od slovanetu tak ako mal a proste zo dna na den sa to strihlo a PAPA. rychlost z 512/128 je teraz tak max 256/64. su to proste svine a vyhovaraju sa len na agregaciu.su trapnejsi ako politici. ty vedia aj dve slova! oni len jedno AGREGACIA!!!

A viete co je najlepsie!? volal som na T.podporu a stazoval som sa, opytal sa ma na download ze kolko mi ide, ja ze tak 10kb/s. a on ze to mam este skvele ze co sa mi nepaci. ako cely rok 50kb/s a jedneho dna proste sek a ide to max 15!!!!

UZ nikdy slovanet!!!!!!!!!!!!!

Rýchlosť prijímania dát (download): 53,6 kB/s ( 429 kbps )

Rýchlosť odosielania dát (upload): 52,0 kB/s ( 416 kbps )

 

ADSL Slovanet DATA2048/384 k tomu zodpovedajuca linka od ST.

NR kraj. Pingy radovo v stovkach ms.

Cez vikend sa neda hrat koli akcii data zadarmo !!!

Rýchlosť Vašeho pripojenia je 52.0 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 6.5 KB/sec (Kilobytov za sekundu).

 

Si ten slovanet snad robi prdel...

Toto im obratom pošlem keď mi skonči zmluva.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nad TCom veľmi uvažujem, ale počkám si aké budú ponuky v máji, minimálne tie od mobilných operátorov sú celkom zaujímavé.

 

Škoda toho Slovanetu, ide to s nimi dolu vodou, kedysi boli dobrí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lokácia: Doma

Provider: Slovanet

Služba: Total Fun

Rýchlosť download: 1024 kbps

Iné človeku znepríjemňujúce život somariny: agregácia 1:50

Merané: 4.12.2006, 13:25

Výsledok: Rýchlosť Vašeho pripojenia je 945.9 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 118.2 KB/sec (Kilobytov za sekundu).

 

 

No to je už lepšie.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Lokácia: Doma

Provider: T-com

Služba: DSL FLAT 1500 Basic

Rýchlosť download:

Iné človeku znepríjemňujúce život somariny:

Merané: 04.12.2006, 13:30

Výsledok: Rýchlosť Vašeho pripojenia je 2046.6 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 255.8 KB/sec (Kilobytov za sekundu).

 

2. meranie 13:35 : Rýchlosť Vašeho pripojenia je 1942.0 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 242.8 KB/sec (Kilobytov za sekundu).

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

som vo firme ...

 

Rýchlosť Vašeho pripojenia je 16477.6 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 2059.7 KB/sec (Kilobytov za sekundu).

 

cena: ani korunu, este mi za to platia :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

no takze

 

dsl.sk:

 

Rýchlosť Vašeho pripojenia je 1001.9 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 125.2 KB/sec (Kilobytov za sekundu).

 

speed.vnet.sk:

Your current bandwidth reading is:

 

1.13 Mbps

 

which means you can download at 144.63 kB/sec. from our servers.

 

netmeter.zive.sk

 

rýchlosť: 1 072 kb/s (134,0 kB/s)

 

takze tak nejak :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo to na verejnu ip bolo na cizyho... tieto "domove srandy" ako isper, robur a podobne co ti daju 6-8mbit ale v jednej lanke, no s panom bohom :lol:

 

no ked beres kolej ako domov ok, ale ja berem domov ako domov, byt kde mam trvale bydlisko, dom a nieco podobne

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Rýchlosť Vašeho pripojenia je 121.3 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 15.2 KB/sec (Kilobytov za sekundu).

 

K tomu pripojte moj na nic pociac s 256-kou RAM-kou, bez ventilatora a podobne, a co vam vyjde?..............BINGO.Je to šrot :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

weirdo takým pripojením môžem aj ja machrovať keď odbehnem do kaviarne ktorú mám 5 minút od domu.

Keď to budeš mať doma a platiť si to budeš z vlastného vrecka tak potom machruj.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Axel ty mi chces tvrdit, ze kaviaren vedla tvojho domu ma 1Gbps? ale to si snad robis prdel ... obetuj 10sk, chod tam, zmeraj, urob screenshot a postni.

 

ad machrovanie - toto je monitoring rychlosti internetu, zverejnil som rychlost. mame s tym nejaky problem?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov