Skočiť na obsah

Aký rýchly máte internet?


Sniper

Vaše internetové pripojenie  

15 členovia hlasovali

  1. 1. Aký typ pripojenia máte?

    • Dial-up
    • ISDN
      0
    • DSL
    • Wi-fi
    • Kábel
    • Mobil (GPRS,EDGE,UMTS a pod.)
      0
  2. 2. Aký máte downstream (download)?

    • Do 64 kbit
    • Do 128 kbit
      0
    • Do 1024 kbit (1 Mbit)
      0
    • Do 2048 kbit (2 Mbit)
    • Do 4096 kbit (4 Mbit)
      0
    • Do 8192 kbit (8 Mbit)
      0
    • Do 12288 kbit (12 Mbit)
    • Nad 12 Mbit
  3. 3. Aký máte upstream (upload)?

    • Do 64 kbit
    • Do 128 kbit
      0
    • Do 256 kbit
    • Do 512 kbit
      0
    • Do 1024 kbit
    • Do 2048 kbit
    • Do 4096 kbit
    • Nad 4096 kbit


Odporúčané príspevky

axel 100Mbit a 1Gbit das tak na optike na rozhrani ethernet.. (samozrejme najdu sa aj ine rozhrania, ale nie tak casto pouzivane)

tak si tam napis len optika a mas to :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 týždňami...
  • Pred 2 týždňami...

Na Slovensku by DSL kľudne mohlo byť niekoľko megabitov, ale ide čisto len o obchod.

 

T-Com tu vládne železnou rukou, alternatívni operátori nemajú veľa možností.

Načo ťahať DSL k 8mbit keď UPC je prakticky len v BA? Konkurencia je tu nízka, veľmi nízka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Inak je dobré mať veľmi rýchly net?

 

Net je na dve veci - surfovanie a sťahovanie súborov. Každý povie že rýchly net je dobrý na sťahovanie súborov. Ja som skôr opačného názoru.

Keby som ťahal napr. filmy rýchlosťou 1 MB/s, za chvílu by som mal zaprataný harddisk a bordel na ňom (čo mám už aj teraz). Nesťahujem veľa, ale používam veľa webových aplikácií a veľakrát potrebujem mať všetko rýchlo. Ja potrebujem rýchly net na surfovanie. 1Mbit mi len ta-tak stačí.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

axel ver mi ze ak mas velmi rychly net, o chvilu ta omrzi stale len nieco tahat.. takze zapratania disku sa bat nemusis.. samozrejme ak mas rozum a nepatris medzi tych debilnych "zalohovacov" internetu

 

ja rychly net mam rad hlavne na streamovane video, audio, rozne aplikacie, a hlavne sa to hodi ked ma napadne ze si stiahnem dvd distribuciu najnovsieho knoppixu lebo ho potrebujem na jeden stroj tak na to necakam dva dni, ale za par minut to mam a mozem dalej pracovat.. to znamena ze rychly net mi ulahcuje pracu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Inak je dobré mať veľmi rýchly net?

Ako povedal Nokia.

Som si minule tahal MS VS 2005 (legalne z MSDNAA :) ) a cloveka ozaj potesi, ked to ma stiahnute do hodiny a moze sa hned pustit do roboty, ako keby na to cakal 2dni :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 mesiacmi...

Ja nepoviem, co mame, aj tak by to bolo uz zbytocne.....

Ale zahlasoval som. :lol:

 

havarka: T#/E# nie je oznacenie rychlosti, ale typ pripojenia. Ber to ako take rychlejsie ISDN (sak v podstate to aj je...)

 

Dakrman: nechval sa! aj ja mam MSDNAA pristup pre FIIT STU :) (niekedy by sme sa mohli stretnut a dat :) )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov