Skočiť na obsah

Kinečko


weirdo

Odporúčané príspevky

  • Pred 2 rokmi...

otazka na Ryana (ale mozu aj ostatni)

 

vedel by si poradit, kt. z tychto filmov sa oplati vidiet,

resp. videl si z toho nieco?

Týždeň čínskych filmov

 

Všetky filmy sú v originálnom znení s anglickými titulkami

3.9.štv 17.00 Balet v ohni vojny /Ballet in the Flames of War/ IBA NA POZVÁNKY!

 

4.9.pia 18.00 Svedok histórie – Objavovanie japonských vojenských archívov /Witness to History – Uncovering the Japanese Military Archives/

 

4.9. 19.15 Nedotknuteľný /One step away/

 

5.9.so 18.00 Diablova nenásytnosť – Pravda o Jednotke 731 /The Devil´s Gluttony – the Truth of Unite 731 Unveiled/

 

5.9. 19.15 Norjmaa /Norjmaa/

 

6.9.ne 18.00 Pohľad na súčasný život čínskych „utešiteliek“ /A survey on the Current Living of Chinese „Comfort Women“/

 

6.9. 19.15 Konfucius /Confucius/

 

7.9.po 18.00 Svedectvo: Nanjingský masaker /Testimony: Nanjing Massacre Revisited/

 

7.9. 19.15 Cesta do školy /Walking to School/

 

8.9.ut 18.00 14 vojnových zločincov vo svätyni Yasukuni /The 14 Class: A War Criminais enshrined at Yasukuni/

 

8.9. 19.15 Americký sen v Číne /American Dreams in China/

 

9.9.str 18.00 Svedok histórie – Objavovanie japonských vojenských archívov /Witness to History – Uncovering the Japanese Military Archives/

 

9.9. 20.00 Kvety vojny /Flowers of War/

http://kinomladost.sk/tyzden-cinskych-filmov/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Kvety vojny a Konfucia som videl, Americky sen a Ballet sa mi vaľaju na disku, ešte som sa k tomu nedostal. Zvyšok som nestretol.

 

Konfucius ma nezaujal, trochu nuda a veľa propagandy. Taky zvlaštny mix, v čom su sice aziati doma, ale toto už je za hranicou. Tvari sa to ako veľkofilm s veľkou vypravou atd. ale zaroveň to chce mať parametre nezavisleho, komorneho snimku. No ani jedno z toho nie je poriadne, ani extra dobre.

Kvety vojny celkom fajn, ale je to pateticke skoro ako z Holywoodu. Taky klasicky komerčny blockbuster. Tak s tym treba ratať. Nečakaj od toho žiaden nezavisly film. Do kina ale fajn, toto ti kľudne odporučim aj keď na riť z toho nesadneš.

  • Pridať bod 1
Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov