Skočiť na obsah

Kinečko


weirdo

Odporúčané príspevky

ak mate co povedat k teme, vyjadrite sa - ako casto chodite, na com ste boli naposledy, co odporucate, co nie, na co sa prave chystate?

 

ja chodim pomerne malo, ale firma mi teraz plati 2x za mesiac listok do kina, no nechod :lol: naposledy som bol na Da Vinci Code, slabota ako rit.

 

teraz som si rezervoval listok na United 93, mala by to byt pecka.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

v kine som bol naposledy na OSADU

 

- do kina nechodím, pretože pokiaľ to príde sem, tak som ten film videl a v celkom slušnje kvalite

ale čo je hlavné asi po 30-40 minútach začne pukať pravý reprák a z filmu nemám nič

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

V kině už sem nebyl ani nepamatuju, prakticky vůbec tam nechodim. Často se taky stává, že de rodina do kina, ale mě se stejně nechce, protože ten film už sem viděl nebo uvidím na komplu v nějaké ne špatné kvalitě pěkně doma

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...
  • Pred 2 mesiacmi...

Naposledy v kine na filme ROZCHOD. Predsalen raz za cas je dobre si vyjst :lol: Ale fakt je ten, ze vsetko prakticky najdem viete kde :) Takze taktiez sa priklanam k vacsine, ze USA nepodporujem :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja som bola naposledy na Na východ od raja z roku 1955 a pred predstavením som len tŕpla, aby do tej sály ešte niekto okrem mňa prišiel. Nakoniec ich pár prišlo... To bolo niekedy v októbri.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

ako casto chodite

este za gymnazialnych cias sme so spoluziakmi chodievali casto 5-6 krat za polrok, ale teraz uz velmi nie. ked chcem nieco vidiet, zozeniem si to - ked sa chcem sretnut, ideme inde.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Stary dobry amfiteater v Nitre - hmmm to boli casy..... potom prisla restitucia a amfiteater padol do ruk cirkvi a nemilosti prirody preto, ze sa cirkev on nestarala a brali to iba ako lukrativny pozemok. mesto sice kupilo amfik naspat (zase za nase), ale uz nikdy to nebolo ako pred tym. Kina v Nitre - hotova tragedia. Moja posledna navsteva - niekedy 1997 - Nick Park pasmo kratkych filmov (Wallace+Gromit, Creature comforts atd.) Po nejakych 5-tich rokoch som sa vybral do kina Star City v Birminghame. Maju tam sice 35 kinosal, ale su o dost mensie ako bol Orbis v Nitre. Mam rad velke platno, ale co sa quality zvuku tyka, tak najlepsie zazitky mam zo svojej izby (niektore sceny si prehravam aj niekolko krat aby som sa nabazil). A nikto mi tam nesuchoce so sackami s popcornom....

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Mr. Bean :lol: Lubilo sa......odporucam :)

 

Ale namiesto kina si pozeram pekne domka :) Teraz rano som dopozeral predtym nez som siel do roboty Hannibal Rising. Vynikajuci filmik ;)

 

Potom este odporucam film: "The Prestige" ;)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 4 mesiacmi...

Ja som bola naposledy..fuha, to už je pekne dlho, čo som ja bola naposledy v kine. Ale bol to film You, me and Dupree. Typická americká naivná komédia :lol: Ale aj tak som sa zasmiala :)

A inak do kina teraz nechodievam prakticky vôbec. Ale za starých dobrých časov som bola v kine každú sobotu... jaj :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

dokelu, včera bola v kine v tt premiéra Lynchovho Inland Empire, nebola som, teďka som si všimla :lol:

 

v tejto novej ére by som rada chodila častejšie do kina, ale kukám, že filmy stále nič moc. a ten filmový klub by tu mohol častejšie premietať

naposledy som bola v kine Poslednú légiu, asi dva týždne dozadu

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 1 mesiacom...

ja chodim do ArtKino metro kde davaju pre mna filmy šité na mieru ako napr. Anna Karininova, Život je čudo a proste artfilmy, exprerimentálne filmy, študentske filmy a tak a ceny su iba okolo 40-50 korun no nekup to :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 5 mesiacmi...

no do kina moc nechodím, ak sa tým myslí normálne kino, naposledy som v takom bola na Eastern Promises a aj to bol festival...

Do jedného nemenovaného FK chodím pomerne často, teď síce až tak ne, lebo som už všetko videla, čo tam hrajú, ale inak zbožňujem FK, až na asi jeden-dva filmy, čo som tam videla, a to ich bolo hojne, som bola uchvátená zo všetkých...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ja chodím do kina tak maximálne raz za rok. Naposledy som bola na Supermana (Return), predtým na Kroniku Ridicka, Star wars. Tento rok som ešte v kine ani nebola.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov