Skočiť na obsah

Kinečko


weirdo

Odporúčané príspevky

Dnes som bola v Auparku na Bathory...

myslím, že by som si to mala ešte raz pozrieť aby som z toho filmu nemala natoľko zmiešané pocity...

ale Hans Matheson... :) no bol skvelý.... ;) a videla som ho tam ÚPLNE nahého! :) :lol:

a Bolek Polívka... ;)

každopádne môžem povedať, že to bol dobrý film...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Predvcerom som s manzelkou bol v cinemaxe na Hancocka a mam z toho filmu zmiesane pocity. Dej bol o nicom, zachranoval to vyborny Will Smith. Schuti som sa zasmial a zaroven som bol nervozny z rozostreneho obrazu.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

naposledy som bola na Sex v meste, asi 3/4 osadenstva boli zeny ;) a ostatok zachranovali ich polovicky, a pacilo sa mi, napriek tomu, ze sme cakali, ze to nebude velka slava, lebo film mal velku reklamu, ale opak bol pravdou, pohodovy filmik, na ktorom sa da velmi prijemne zasmiat :lol:

 

najblizsie ideme na Kung fu pandu, moj milasek to chce vidiet :)

 

a este sa chystam na Bathory :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

tiez ako malinka pralinka, posledny filmik v kine bol Sex v meste... ehm, v poslednej rade, minisuknicka, naostro, a tak dalej :lol:

ale ano, filmik pohodovy

 

a najblizsie sa chystam na "Bathory-cku"

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Neviem kedy sa dostane do slovenských kín, ale každopádne mi neunikne

Nové Prvé Miesto v IMDb!!! takmer 25,000 hlasov posunulo film Temný Rytier na prvé miesto (ešte aj zo solídnim náskokom pred teraz už druhým Kmotrom) v asi najsledovanejšom internetovom rebríčku ktorý sa venuje hodnoteniu filmov.

http://www.imdb.com/title/tt0468569/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Premiera je u nas 24. 7. 2008, predpremiera o 2 dni skôr. K tomu hodnoteniu: je to klasicky hype, veľa novych filmov sa prve tyždne drži na poprednych priečkach, so zvyšujucim počtom hodnotiacich, postupne začne klesať (napr. cca pred mesiacom nova pixarovka Wall-e bola na 6. mieste, postupne klesa a momentalne je 22). Nemalo k tomu prispela smrť Ledgera, každy chce vidieť jeho posledny film (rekordy v tržbach za prvy deň) a tak nejak z ucty k nemu aj pridaju nejaky ten bodik k hodnoteniu. Tym však nechcem povedať, že to bude zle.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

môže byť, ale Top je Top a každý sa naň nedostane :lol:

Každopádne toto momentálne postavenie predurčuje film k vysokým priečkam aj do budúcnosti

 

už štvrtok, zaujimavé že na imdb som sa nedočítal.

teraz som si všimol že na csfd to je :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

môže byť, ale Top je Top a každý sa naň nedostane smile.gif

Každopádne toto momentálne postavenie predurčuje film k vysokým priečkam aj do budúcnosti

Iste, o tom nepolemizujem, môže to byť vysoko. Dosť sa však obavam, aby nebol nadhodnoteny prave kvôli tym zakulisnym udalostiam. Kvalitu filmu však preveria až roky.

 

BTW: oplati sa isť na Wall-e. Chlapci z Pixaru sa sa opäť vyznamenali.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

žeby až tak zapôsobil Ledger ?

už 70 000 hlasujúcich a rating neklesá, naopak sa zvyšuje

 

Pixarorovky nepatria medzi môj top, radšej DreamWorks. Na Wall-e ma ani trailer nenavnadil.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

žeby až tak zapôsobil Ledger ?

Myslim si, že do značnej miery ano. Veď stači, ak si prečitaš niektore komentare. Davova psychoza funguje dokonale. Hlavne vďaka bulvaru. Niektore titulky v zmysle "Životna rola Ledgera", "Rola, ktora ho stala život"... no a v samotnych člankoch take bludy ako že, tak tvrdo pracoval na tej roli, že to neuniesol fyzicky a psychicky, preto začal s liekmi. A aky nadpozemsky, genialny vykon podal atd. Na ľudi a zvlašť na amikov maju take kecy veľky vplyv. A tiež je otazne, koľko z tych ľudi to aj naozaj videlo. :lol:

Ak mam byť uprimny, mne z tych trailerov jeho vykon genialny neprišiel. No ale nech...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

už 90 000 hlasujúcich, rating stále vysoký 9,5

uvidíme či zapôsobí dalšia správa mimo filmu

Filmového Batmana (môjho oblúbenca CH.Balea) dali do väzby za napadnutie.

 

A tiež je otazne, koľko z tych ľudi to aj naozaj videlo.

ťažko toto brať do úvahy. to by potom trebalo rátať aj s tým že fanatici Kmotra by určite nechceli aby Rytier ostal pred ním a dávali by mu naopak nízke hodnotenia.

Stačí si na imdb pozrieť percentuálne aké známky sa dávajú. 2 700 ludí tomu dalo iba jeden bod z 10tich.

(aj keď pravda je, že kmotor má 18 000 jednobodových hodnotení :lol: )

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Ono je to cele ošemetne. Da sa to aj brať tak, že prve tyždne sa zučastňuju premietani najmä fanušikovia batmana. Ty automaticky čo-to pridaju k hodnoteniu, lebo ide o ich obľubeneho hrdinu. Na druhej strane jeho odporcovia čo-to uberu. Takže ťažko sudiť. Každopadne, ako som už bol napisal, kvalitu filmu preveria až roky.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 6 mesiacmi...

Opäť som sa nechal zlákať do kina.

Bolo to na Loveckú sezónu 2 :) (to však nie je podstatné)

ide mi o toto. dá sa niejako sťažovať na kvalitu premietaného filmu vo všeobecnosti, či závisí od konkrétneho kina?

v mojom prípade bola v strede plátna niejaká trhlina a polovica premietaného tak bola viditeľne rozmazaná.

viem že je to už teraz zbytočné ale do budúcnosti či môžem požiadať o niejakú satisfakciu ? :lol:

pretože peknú odpoveď na môj podráždený mail a pritom za pc si určite hovorí "mám ťa na háku" mi nestačí :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bola som v kine na filme "Pokoj v duši"....predpokladám, že rozpočet bol asi obmedzený a tomu zodpovedala i kvalita filmu...ktorý držal pokope vďaka pár scénam čo stáli za to...

Typicky slovenské plusy boli zrejmé - krásna príroda a ustavičné chlastanie hlavných postáv...prvý smiech zaznel na celé kino po scéne, kedy hlavná postava Tóno skoro zrazil bicyklom malých škôlkárov na prechádzke s pani učiteľkou a jeden z nich mu povedal: "čo robíš ty k***t???

Čo sa týka happyendov na americký spôsob - nemusím, ale záver tohto filmu bol taký od veci - hlavná postava Tóno bilancuje s kamarátmi, pointa = posr***ý život a riešenie? samovražda...?! privítala by som záver trebárs nedokončený - trojbodkový, ale s odkazom chcenia - napriek průserom a svinstvám čo ho v živote stretli - riešiť, popasovať sa, začať nanovo...

A čo sa týka piesne od J. Kirschner - čakala som, že zaznie i počas filmu, nielen na fajront pri odchode z kina "krok sun krok"...

Celková známka - no, za 3-...dalo sa...najkvalitnejšia bola upútavka v telke, dobre zostrihaná...

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

... vieš, aj keď ťa vlastné deti občas nas****jú a ich konanie nie je celkom podľa tvojich predstáv, odpúšťaš im mnohé - lebo sú tvoje...tak nejak to je i s našimi filmami... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Bože ja som v kine nebola už hodnú dobu...naposledy to tuším bolo na Mamma Mia!

Ale v tomto období prichádzajú do kina celkom fajnové vecičky, tak tam asi pobudnem častejšie :lol:

Chystám sa napríklad na Podivný prípad Benjamina Buttona, Núdzový východ alebo Doubt - na nový film s Meryl Streep :)

teším sa... :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Oplatí sa ísť do obyčajného kina, ako napríklad cinemax

na 3D film, ako napríklad Cesta na mesiac

 

nemyslím konkrétne tento, ale všeobecne či je to niejaký nezabudnuteľný zážitok pozerať 3D film v obyčajnom kine s 3D okuliarmi.

A aký je to rozdiel pozerať film v 3D kine a obyčajnom kine?

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 7 mesiacmi...

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov