Skočiť na obsah

Koľko vzťahov máte za sebou?


Sniper

Odporúčané príspevky

Čo je vzťah

A toto by ma zaujímalo. Definujte mi vzťah. Tak ani nie podľa dĺžky ale podľa všetkého čo je to vzťah? Napríklad že kamarátstvo + sex, proste všetko čo by mal taký vzťah obsahovať a kedy sa to vzťahom nazvať dá?

 

PS: Edituj to, aj ja som to editoval lebo som si myslel že tá téma je o srdcových záležitostiach ale vidím že to je to čo som hladal tak už to mám sorry

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 2 mesiacmi...

jeden mam za sebou...ci vazny...vtedy som si myslela, ze ano...

 

a jeden mam teraz prebiehajuci, teda, o chvilu 11mesiacov, s ktorym si viem naozaj predstavit ostat spolu navzdy, a viem, ze aj on...tak dufam, ze to take uzasne ostane :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

  • Pred 3 týždňami...

Mám za sebou jeden vzťah - a práve dnes bol ukončený po piatich mesiacoch :lol: :)

Nerozišli sme sa v zlom,v pohode sme sa porozprávali,aspoň zostaneme tak na kamarátskej úrovni,ale skrátka už sme nevedeli ako ďalej,celé to stagnovalo,city už nejak vypŕchali,aj sme sa pomenej vídavali...atď

Ale musím povedať,že je mi z toho smutno :)

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Nerozišli sme sa v zlom,v pohode sme sa porozprávali,aspoň zostaneme tak na kamarátskej úrovni,

to sme si povedali aj my, pri mojom poslednom vztahu... a vydrzalo to tri dni :lol:

uz nie sme ani v kontakte, absolutne nic... stale to boli :) /a to som ja ta, co sa rozhodla pre rozchod/

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Po vzťahu sa treba odlúčiť, kamarátstvo sa vráti až neskôr. A je dobré potom už niekoho iného mať aby sa staré spomienky nevracali. Aspoň z mojej vlastnej skúsenosti to tak je.

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

hmmm, axel ma asi pravdu...

moje kamaratstvo s ex bolo o sexe... iba....zatial....

asi je lepsie odmlcat sa uplne...a potom sa pripadne vratit do starych kolaji, typu "ako sa mas", "podme na kofcu"....a podobne...nic viac, nic menej

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

a hlavne by som neplánovala ani kamarátstvo, ani nekamarátstvo, všetko sa ukáže, možno budete zanedlho od seba tak ďaleko, že tie reči budú úplne jalové

 

/ moje bývalé vzťahy sú kdesi na inom konci sveta či ktovie kde ... neviem o nich nič, nikdy nebolo otázkou, či zostať kamarátmi, nikdy viac sme sa ani nevideli ... rozchody boli rozchodmi. /

 

to nezávisí len od jednej strany, možno tá druhá strana už problém prekonala, aj toto je na dvoch ľuďoch

 

vždy je všetko okolo vzťahov na dvoch ľuďoch ...

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No,ale myslím si,že je to nie je u všetkých rovnaké - jasné znie,to otrepene,že zostanmne kamarátmi a často tak teda nevychýdza a dotyční nezostanú v kontakte,ale ozaj sa nedá vedieť,čo bude,ale chcel by som aby v našom prípade to kamarátsvo ostalo....a je to možné,viď ako Nokia písal....ale možno to zas nevyjde

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Tak asi ešte úplne všetkému koniec nie je...dohodli sme sa,že sa štvrtok stretneme a hlbšie sa porozprávame....asi sme to unáhlili,včera to vyzeralo skoro,že naše rozprávanie bolo o tom,že ja mám monológ... a hneď po prvých ťažkostiach sa rozísť,i keď je to hlavne u mňa spôsobené s mojou psychikou a navyše začal som brať lieky(antidepresíva)...ale je aj pravda,že dotyčnú mám rád,ale tie hlbšie city vypŕchli a celé to v poslednom čase stagnovalo...jaj,vôbec netuším,čo bude napokon... :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No veď...neviem...všetko to prišlo tak náhle...a nechcem to,že potom budem tak prípadne s ňou chodiť v budúcnosti naďalej,len preto,aby som mal priateľku...musím si to ujasniť v hlave...teda nielen ja

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

akurat nedavno som sa bavila s jednou osobkou o tomto, ze je velmi vela vztahov, ktore su "nefunkcne", v podstate nestastne, ale su spolu zo zvyku, preto, ze nechcu byt sami... podla mna to zmysel nema,... zalezi od problemu, ale niektori ludia su nemenni, a v tych hlavnych veciach, hodnotach, pristupu, sa podla mna malokedy menia...alebo menia, az ked je neskoro...

 

ale to nevravim o vas :-) nevidim do vasho vztahu, (ty) vy viete najlepsie

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

No hej,to je pravda...a my sme boli spolu šťastní a prežili sme krásne chvíle a ako som písal mám ju rád...ale už si týmto problémom asi až príliš zaťažujem mozog(samozrejme záleží mi na tom čo bude)

 

 

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

niekedy je dobre vediet rozlisit minulost od sucasnosti... teda, mala som taku kamaratku, ktora stale nechcela si toto uvedomit...ze bolo, co bolo, ale uz to nie je take, ako by chcela...a stale cakala ze sa nieco zmeni..pritom sama priznala neskor, ze mnoho veci jej vadilo od zaciatku, ale nepripustala si to... uz s tym chalanom nie je...ale teraz je zas nestastna, ze je sama... hm je to tazke :lol:

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Jaj,tak dnes som sa s dotyčnou rozprával...bolo to ťažké rozhodnutie...ona ma ľúbi a ja ju mám rád aj keď ako som písal city trochu výprchli,ale mám ju viac rád,ako len dobrú kamarátku...problém bol hlavne v tom,že v našom vzťahu nastávala stagnácia,bolo to stereotypné...keď som bol vonku,tak som povedal po dlhom rozmýšlaní,že sa rozchádzam s ňou...ale mal som pocit,že robím unáhlene,tak som jej napísal a rozhodol som sa,že ešte dám vzťahu šancu :lol:

 

Ale uvidím,čo bude,nasledujúce týždne budú i tak rozhodovať

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvorte si účet alebo sa prihláste, aby ste mohli písať príspevky

Ak chcete odoslať príspevok, musíte byť členom

Vytvoriť konto

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Zaregistrovať si nové konto

Prihlásiť sa

Máte už konto? Prihláste sa tu.

Prihlásiť sa teraz
×
×
  • Vytvoriť nové...

Dôležitá informácia

Táto stránka používa súbory cookies, pre zlepšenie používania stránok tohto webu. Pre viac informácií kliknite sem. Ďalšie informácie nájdete na stránke Zásady ochrany osobných údajov